Jump to content
Dogomania

Czika 1z2 moich psiórów


Kocurkotka

Recommended Posts

Normalnie u Was śnieżyca!! :P

Och no tak.. Moja dalej nie ruszy się jak poczuje na sobie te kulki, gwiazda https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/1504519_803641309713774_6935834319559959003_n.jpg?oh=409c96baa703dda6a2b455637b5cbbd9&oe=555BBDCA&__gda__=1435610379_c15e70e7654001e166e5c41e27aa9c0c

 

Uważaj, max 5 zdjęć w poście. :)

Link to comment
Share on other sites

Świetne stadko.... u mnie obecnie piesy 2 i kot, jamnisia właśnie odeszła parę dni temu....brakuję  jej, bo duże na zewnątrz rządzą, a ona w domu rządziła...teraz kocur rządzi, wydziera się rano i wybrzydza z jedzeniem....brakuję mi jej...ale na kolejne jakieś maleństwo mogę pozwoolić sobie za kilka lat. 2 duże psy i 1 coś małe to optymalna opcja kosztowa....a że za ok.5lat marzy mi się DON wystawowy, to na razie nici z mini.. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

cały boży dzień :D
Wypad do Sopotu i Gdańska
Nie uniknęłam kąpieli w morzu u Cziki i oczywiście picia tej wody ;) psy były nieco zdziwione że woda jakaś dziwna jest i chcę się więcej pić
pomimo że miały pod nosem miskę świeżej wody to i tak piły z Morza ;)
Czika i Oxa okazały się wielkimi pieszczochami każdy kto pytał się czy może pogłaskać psa to nasze psiunie tuliły się do nich jam małe szczeniaki ;)
W restałracjach w których jedliśmy też dostawały małe co nieco od kuchni ;)
grzecznie były i to się im chwali :)
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...