Jump to content
Dogomania

FILON już w hoteliku :) poznaje świat po 9 latach w schronie. .szukamy DS !


Doda_

Recommended Posts

u cioci stzw od prawie roku przebywa chory Ząbek z jastrzębskiego schroniska
tu wątek Ząbala-rozrabiaki ;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241496-Pan-Ząbek-chociaż-grosik-żeby-nie-wrócił-do-schronu[/URL]

Edit. zły link

Edited by halszka
Link to comment
Share on other sites

jako, że dziś się dowiedziałam, że psiak z tego wątku ma dom, ([url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/124369-Kostek-%C5%82agodny-Mix-ASTa-w-Psim-Aniele-Szukamy-domu[/url]!) a ja co miesiąc płaciłam deklarację 10 zł, to przenoszę ją na Fileta....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natie']jako, że dziś się dowiedziałam, że psiak z tego wątku ma dom, ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/124369-Kostek-łagodny-Mix-ASTa-w-Psim-Aniele-Szukamy-domu[/URL]!) a ja co miesiąc płaciłam deklarację 10 zł, to przenoszę ją na Fileta....[/QUOTE]

dziękuje bardzo !!! :) od marca, tak??
Byłam u stzw, zaraz wszystko napiszę jak coś zjem, bo głodna jestem jak wilk . .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']dziękuje bardzo !!! :) od marca, tak??
Byłam u stzw, zaraz wszystko napiszę jak coś zjem, bo głodna jestem jak wilk . .[/QUOTE]

mogę wpłacić nawet od lutego, dyszka w tę czy w tę nie robi mi różnicy bo mąż dostał malutką premię w pracy :):):)

Link to comment
Share on other sites

Byłam u stzw, z moim. Pojechaliśmy razem, ciemno było a ja czytam z ruchu warg dlatego to on rozmawiał z stzw.
Napiszę co widziałam, co wiem, jakie jest moje zdanie.
Sama stzw jest dobrą , miłą osobą. Na miejscu jest faktycznie lecznica weterynaryjna a weterynarzem jest jej mąż. Widziałam 6 psów, podobno jest więcej o kilka (bezdomniaki i swoje).
Stzw pracuje do 17, dlatego pojechałam dzisiaj o 19. Zdjęć nie zrobiłam, ciemno było i aparat nie złapałby nic . .
Na posesji lecznicy biegał Ząbalek-wesoły grubas, jamnik chyba po wylewie, kręcił się jakby nie wiedział co robić:( i taki duży pies wychudzony, na początku myślałam że to Timur.. identyczny, ale to nie był on. Na drugim, oddzielnym wybiegu w kojcu był średni, młody psiak. Bardzo energiczny, nie wiem ile on biega ale chyba wypuszczany tylko pod czyjąś obecnością bo przeskakuje . A ulica jest metr czy dwa od ogrodzenia . Na tym wybiegu były jeszcze 2 psy, budy na środku bez kojców, te psy nie kombinują z przegryzieniem siatki albo z podkopem. Byłam jeszcze w pomieszczeniu, gdzie śpi jamnik i ten duży pies.
Zdjęcia by dużo pokazały.

Ząbalek wymiziany, to taka kulka z 4 łapkami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak Wy uważacie ale z racji tego, że stzw pracuje do 17 myślę że lepiej zeby Filet pojechał do dexterki, ona prawie większość dnia spędza na dworze (mają taka pracę poza hotelikiem, że na dworze robią ) wiem że mam do niej trochę dalej, ale wrzuca zdjecia (zajrzyjcie na wątkach Jurand, Bono, Tolek) bedziemy wiedziały co u Fileta...
Napisalam wszystko co myśle, co widziałam, co wiem.. decyzję wam pozostawiam.

Chciałabym w niedzielę wyciągnąć Fileta. Jeśli ma jechać do dexterki. Mój o 7 rano z Sosnowca wyrusza do Wrocławia, to mógłby mnie i Fileta zabrać . . po drodze podrzuci do dexterki a w drodze powrotnej odebrałby mnie . . tylko że jeśli o 7 ma być już w drodze, to po Fileta musiałabym pojechać o 5 rano.
Nie wiem czy o tej porze ktoś mi psa wyda. . .a jeśli mój planuje długo być we Wrocławiu , np do późnego popołudnia to ja go wyślę z Filetem...
Jeśli schron nie wyda, pokombinuję coś żeby w sobotę zabrać Fileta (nie mogę, bo mam szkołę a później gości ale mój może sam pojechać) problemem będzie przetrzymanie Fileta na jedną noc. . . ja mogę u siebie ale w pralni :evil_lol::evil_lol::evil_lol: gdzie jest bardzo ciepło . . .
W mieszkaniu nie , bo wilczur i kotka. . . popytam sąsiadów, ale cieżko może być .

Może któraś cioteczka z Sosnowca/Dąbrowy wzięłaby na jedną noc ??

Link to comment
Share on other sites

Na wątku Fileta jestem od początku choć dotąd tylko podczytywałam.
Teraz jednak pozwalam sobie napisać kilka zdań...


Doda_ Timura tam być przecież nie może bo Timur z tego hoteliku zaginął :-(. Tak jak inny psiak, którego imienia w tej chwili nie pamiętam :shake:.

Mam nadzieję, że podejmując decyzję o oddaniu do tego hoteliku Fileta bierzesz [B]wszystko[/B] pod uwagę, także to co piszą np. na wątkach
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249580-Cindy-suczka-ON-znaleziona-przy-trasie-w-Kromołowie-za-TM-("]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249580-Cindy-suczka-ON-znaleziona-przy-trasie-w-Kromołowie-za-TM-[/URL]
i
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229782-LEXUS-zagłodzony-stary-rasowy-amstaff-ma-dom[/URL]

bo jakoś z wątków psiaków, które są lub były w tym hoteliku wynika, że nie wszystko jest fajnie, zwłaszcza jak pojawiają się problemy. A Filet nie jest najmłodszy i problemy mogą się pojawiać...

Proszę weźcie wszystko pod uwagę. Bliska odległość i dobre pierwsze wrażenie to trochę za mało. Powierzacie temu hotelikowi żywą, czującą i doświadczoną przez los istotę...

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że pisałam już po poście Dody_. Jednak zaczęłam wcześniej jak był tylko ten jej poprzedni gdzie opisywała wizytę u stzw... Jednak musiałąm przerwać swoje pisanie i później szukałam tych dwóch wątków do których wstawiałam linki ;).

Bardzo się cieszę, że Filet ma jechać do dexterki :multi:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Czyli Filecik jedzie do dexterki.
To czekamy na informacje o nowym życiu Bartusia ;)
Bo dla mnie on jest taki Bartuś ;)[/QUOTE]

[quote name='dorotkem']juz od pierwszych słow z relacji z hoteliku wiedzialam, że dodzie sie nie bardzo spodobało. piewsze wrażenie jest bezcenne. niech filecik idzie więc do dexterki.[/QUOTE]

[quote name='bela51']Nie jestem deklarowiczka Fileta, ale mocno mu kibicuje i popieram wybór Dody.:lol:[/QUOTE]

[quote name='Martika@Aischa']przyłączam się :) powodzenia psiaku kochany :*[/QUOTE]

Dziękuję bardzo, kochani. Dzisiaj pogadam z moim i może już dzisiaj będę znała plan na niedzielę. Trzymajcie kciuki:)
Tak jak mówiłam, u dexterki już byłam i jest to wspaniała osoba. Dogadałyśmy się co do marketówki-zgadza się na 1-2 mcy, jeśli Filet dostanie ze schronu, wtedy koszt hoteliku ok. 300 zł a później będzie karmiła britem - 350 zł miesięcznie. Sami możecie zobaczyć zdjęcia na wątkach Juranda, Bono, Tolka, ze spacerów itd. Robi zdjęcia. Wszystkie psiaki szczęśliwe. Filet będzie miał tam dobrze. Mam nadzieję, że będzie grzeczny :mad:
Rozumiem, że reszta też za hotelikiem u dexterki ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...