Jump to content
Dogomania

Staruszek TOLO traci wzrok,może stracić życie ... Liczy się każdy dzień !!!


wiewoira

Recommended Posts

[quote name='ewunian']W dniu wyjazdu ToloLotka
Trzeba puścić TotoLotka
Aby Toluś - czarny DONek
SzCzekał krótko na swój domek :)

a takie tam, przed jutrzejszym egzaminem robię wszystko, by książek nie otworzyć :)[/QUOTE]

Świetne Ewa :)
Poproszę o napisanie tego również na fb ;)

A egzaminy pójdą na pewno świetnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']czyli w sobotę Tolo opuści schron ? :)[/QUOTE]

Toleczek juz w piatek pożegna sie z koszmarem.Na 18 ma ustalona kąpiel i zabiegi pielegnacyjne a potem spedzi noc w hoteliku przy salonie pieknosci by rano piekny,pachnacy i wyspany ruszyć na spotkanie swojego lepszego życia.
Za Filusia trzymam kciuki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']na hotelik .. jedzie do dexterki. .. i na leczenie też. To wiekowy pies.[/QUOTE]
Dziękuję za informacje:)
Wspaniale, że nie będzie musiał już siedzieć w schronisku :)
Chciałabym chociaż jednorazowo pomóc Tolusiowi:)
Bardzo proszę o kontakt na PW osoby, która będzie przyjmować wpłaty z bazarku i na końcu kiedy już wszyscy wpłacą rozliczy się ze mną z kosztów wysyłek i kopert. Ja od jakiegoś czasu nie przyjmuję wpłat na swoje konto. Za dużo tego przy ilościach bazarków jakie robię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']Toleczku a ja ci już kołderki szykuję,abyś pod doopką miał mięciutko:)

Ciekawe czy poznają się z Jurasiem? Wiewoira jeśli dobrze pamiętam to widziałam gdzieś zdjęcie ze schronu , na którym chłopaki śpią koło siebie. Nie mogę go nigdzie znaleźć.....[/QUOTE]

Bo tak było ;)
Ale bywało i tak że się troszkę podgryzały bo Tolek pilnuje swojego temu ucieszyłam się jak rozmawiałyśmy o podzieleniu boksu wewnętrznego :)
Myślę jednak że po za schroniskiem jak każdy z nich bedzie czół się bezpieczny,bedzie miał pełny brzusio i zagrzane doopki tonie bedzie takich problemów :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...