Jump to content
Dogomania

oby do końca życia mogł zostać przy swoim panu....


Recommended Posts

toyota, no wlasnie tak myslalam, ze regulamin moze zabraniac. . ale pamietam ze kiedys robiono za zgoda moda bazarek na sterylke suni ktora miala DS .. .

co do FB, mozna o to spytac Pana , jesli sie zgodzi to czemu nie? nie musimy przeciez wrzucac jego prywatne zdjecie, tylko psa i kilka słów o nim i Panu, zadnych adresow czy nr tel . . . chociaz lepiej zeby i Pan byl na zdjeciu, ale mozna wymazac twarz. . .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karilka']Przepraszam, za spam ale sunia również biedna.... bazarek nówka:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251237-Ekskluzywni-Lupine-Dingo-BOTANIQA-Piękne!-do-03-03-dla-pogryzionej-Belli-w-BDT?p=21908372#post21908372[/URL][/QUOTE]
karilka robilaś reklamę bazarku na wątku reklamowym i zapraszałaś wg listy zaproszeniowej ?

Link to comment
Share on other sites

Rozmowy tel.z p,Grzegorzem prowadzę 1-2 razy w tyg. Nie jestem psychologiem,ale jego stan psychiczny jest jak wahadło i oddzielony cienką linią od tragedii ;(mam nadzieję,że to tylko momenty chwilowe podłamania....
Wyjazd był planowany w ubiegły weekend,ale wyszło jak wyszło wiec pojechaliśmy w ta sobotę. Koleżanka zafundowała szczepienie od wścieklizny,odrobaczenie i na kleszczyki ;) chłopaki sporo czasu spędzają w lesie.
Zakupiliśmy 13 puszek dużych dla Maxa,więc w skarbonce psiaka już pustki ;( otrzymał tez 2x3 kg suchej karmy,
P.Grzegorz od darczyńców otrzymał mięso,wędliny,pasztety i wiele innych produktów do lodówki i nie tylko. Zawieźliśmy tez 2 wory odzieży ...miał sobie wybrać,a resztę rozdać na wsi ;)
W pt,był u okulisty,lecz nie powiedziała nic...za 2 tyg,ma badanie sprzętem specjalistycznym,może wtedy coś się dowie.Jedno oko zew,wygląda lepiej i nawet widzi z tym że podwójnie i potrójnie..;(
Dostał propozycje pracy w tartaku,ale przy dżwiganiu,niestety musiał odmówić,gdyż dźwigać nie może...
Cóż jeszcze mogę Wam napisać...mam nadzieje,że zima już nie wróci by nie marzli,dzień dłuższy...psychika w lepszej formie...
A ja wszystkim dziękuję za pomoc finansową,wsparcie i dobre słowo,które bardzo krzepi...Często słyszę,że to co robię,to zawracanie rzeki kijem...
Mam nadzieję,ze wszystkie sprawy,które zaczęłam ze zwierzakami i w życiu dam radę doprowadzić do końca z happy end....

Edited by free
Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/love%281%29.gif[/IMG]Grzegorzu nie poddawaj się , nie trac nadziei! :glaszcze: :glaszcze: :modla::modla:dla siebie , dla psinki cudownej i dla swiata :thumbs: :thumbs: :thumbs:
cudny psinun ciociu, porosze znowo o adresik, bo czekuniam i czekunim

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...