Jump to content
Dogomania

Właściciele Rottweilerów - OFF!!!


Julka

Recommended Posts

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=1][COLOR=#000080] Niech króliczek przyniesie wam w prezencie to,[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#000080] czego najbardziej pragniecie. To "coś" nie musi być ani widoczne,[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#000080] ani dotykalne, może nawet nie pachnieć,[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#000080] ale niech będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#000080][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=#000080]Monika i rotty[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ja mialam utrudniony dostęp do kompa, ponieważ byl moj starszy syn i on generalnie go okupowal i wyniknęla z tego sprzeczność interesów.. Ale dzisiaj juz pojechal i z jednej stronmy się cieszę a z drugiej zawsze mi smutno jak wyjeżdża... Zrobil trochę fotek suczkom, więc chyba będę męczyć Monikę albo Asika, aby mi powklejaly.

Link to comment
Share on other sites

Hej!!

Czesc kochane,wpadlam tylko na chwilke pochwalic sie moim kawalerem:loveu:Otoz dzisiaj moj ukochany russellek udowodnil jaki jest cudowny i wszechstronny:loveu:Nie wiem jak("sledztwo"nadal trwa)ale moje dwa szynszyle uciekly z klatki kiedy byly na balkonie.Siedze ogladam tv nagle jeden z nich wpada do pokoju,przerazona biegne na balkon patrze klatka rozwalona,drugiego nie ma!Szukam rozgladam sie-jest pod balkonem(dobrze ze mieszkam na parterze,zle bo w centrum parku!)biegiem buty,wolam psa!Wybieglismy,Rocky pognal zaraz pod balkon,przegonil szczyla w moja strone,ale ja nie zdazylam go zlapac:oops:Szczyl kieruje sie w strone ulicy,Rocky zagania go w moja strone,prawie sie udalo kiedy Chilli(szylek)skreca nagle w druga strone,tez w strone ulicy-moja dzielna psina zagania go w kat i oszczekuje-wtedy go lape!Przepraszam za brak ladu i skladu ale nadal mi sie rece trzesa,gdyby nie Rocky na bank bym go nie zlapala,a szylek pewnie zostaly albo pozarty przez cos albo rozjechany :-(

Link to comment
Share on other sites

Asik, czy aztak stresujących sytuacji potrzeba, abyś do nas zawitala? Ja wiem, ze się uczysz, ale na parę minut na forum staraj się zawitać częściej. My tu tylko z Moniką zostalyśmy, bo i Julia się tez gdzieś podziala....Bardzo pochwalam twoje zacięcie do nauki. Brawo !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Asik, jesli chcesz coś osiągnąc, to uczyć się musisz. A ja bardzo cenię mlode osoby wlasnie za to.... A teraz opowiem ci jakie powiedzenie przyniósl mój syn, ze szkoly.
Ucz się dziecko, ucz, bo nauka to potęgi klucz
a jak juz zbierzesz wszystkie klucze,......to zostaniesz wożnym.
Niestety trochę w tym racji jest, bo osoby po studiach, nie mogące znależć pracy, zatrudniają się na stanowiskach, które nie mają nic wspólnego z ich wyksztalceniem.

Link to comment
Share on other sites

Jak nas więcej, to milo się robi.....Bawcie się ze swoimi suczkami, szkolcie je, bo to fajne zajęcie.... A najbardziej to wam zazdroszczę, ze mieszkacie blisko siebie i możecie chodzić razem na spacery..... Julia tam gdzie i mój syn. Też się cieszę, ze mogla sobie pojechać i pewnie popracować. Wszystkim mlodym ludziom zyczę aby znależli sobie cel w zyciu i mogli go realizować. Szkoda tylko, ze nie mogą tego robić w kraju.

Link to comment
Share on other sites

Monika Twoje dziewczynki sa swietne i tak ladnie razem wygladaja. Ja zawsze marzylam zeby miec tak ze dwa rottki. One zawsze tak ladnie razem wygladaja:) Tak samo dziewczynki Lapiovry :)Chociaz ja zdecydowanie wole chlopcow hehe. Ale sama tez zawsze mialam raczej suczki jedyna co sie trafilo plci meskiej to PINCZER, DOG NIEM. ROTTEK potem YORK i znowu ROTTEK. Jejku ale tego bylo ;) ale suczek mialam wiecej i uwazam ze sa duzo lepsze jesli chodzi o charakterek. W kazdym razie zazdrosze wam waszych dziewczynek :) I wogole to ciesze sie ze was moglam poznac bo pomoglyscie mi niejednokrotnie pozatym jestescie mile i wiadomo ze warto tu zagladac. Ze nie wspomne o psiakach. Mam nadzieje ze bede mogla sie kiedys pochwalic ze was znam, ze znam wlascicieli tych wspanialych suczek ( pieskow zeaszta tez) co takie sukcesy odnosza :evil_lol: .
No to na tyle dobrych slow.
Mam pytanie odnosnie wystawiania psa, generalnie to jak mniej wiecej powinnam to zrobic? jaka smycz i obroza? Widzialam jak stoja te wszystkie championy, czy powinnam go sama jakos specjalnie ustawic czy niech tam sam jakos stoi jako tako. Generalnie to wystawa dla sportu mam byc ale chcialabm sie dowiedziec paru "technicznych" szczegolow. A tak na marginesie w ramach tego wystawiania to pojechalam z psem pare razy do centrum ( dworzec kolejowy, Najruchliwsza i najbardziej zatloczona ulica, podziemne przejscia) a ten CZORT nic tylko latarnie chcial obsikiwac i obwachiwal chodniki. Ja myslalam ze on jakas panike bedzie mial ale gdzie tam. TYramwaje tez nie zrobily na nim wiekszego wrazenia. A zgrywal sie na takiego strachliwego psa:mad: Moj szkoleniowiec na poczatku radzil mi ze powinnam starac sie go podbudowywac bo nie byl w najlepszym stanie psych. A teraz sie smieje ze przesadzilam hehe.
W kazdym razie w tych miejscach staralam sie kilka razy na chwilke stanac i wyczekac zeby stal nie wiercac sie i a podniesiona glowa. Rowniez bieganie kilka razy zaliczylismy. Czy cos jeszcze powinnam zrobic ?

Link to comment
Share on other sites

Witam Aguś na dogomaniackim forum. Mam nadzieję, ze częściej zaczniesz zaglądac :). A jak w ogóle Wigo, Biba i Mati. Tęsknią jeszcze za Tobą czy już przeszły nad tym do porządku dziennego. I proszę o fotki Twoich psaików wszystkich tu na forum, bo tu ich jeszcze nie ma :).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...