Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Patisa

Easy dog bed

Recommended Posts

cześć, interesuje mnie tego typu legowisko [URL]http://easydogbed.eu/[/URL]

Z tym, że jakiś czas temu znalazłam stronę, gdzie były takie legowiska z możliwością dokupienia oparcia. Również rodzaj materiału był do wyboru - albo codura, albo taka plastikowa elastyczna siatka ( fajna bo sie nie brudzi). I pamiętam, że na stronie mieli też jako maty na te legowiska dry bedy, albo takie fajne maty z sobola ( nie wiem czy prawdziwego...? :eviltong: )

Jeśli ktoś znajdzie - błagam o link. Za cholerę nie mogę tego teraz znaleźć. :(

Wiem, że tam twarzą reklamową był m.in. bokser "Karol" p. Boguckiej. Jakby komuś coś świtało w głowie... no to dajcie znać. :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest i piekne zdjęcie o którym pisałam w poście pierwszym. [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/q71/s720x720/1000199_490703107671497_836005637_n.jpg[/IMG]
Jesli ktoś zakupił takie legowisko to będę wdzięczna za opinie. Muszę takie psicy sprawić,bo wygląda fenomenalnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Okropnie jestem zakochana w tych legowiskach, tylko bardzo odstrasza mnie cena ;) Szczególnie, że posiadamy też klatkę więc jest to jakby nie patrzeć strata pieniędzy w naszym przypadku....Ale jak będę nieprzyzwoicie bogata, na pewno się skuszę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za stronę, też ją od dłuższego czasu szukałam :loveu:. Zakochałam się w tych legowiskach na wystawie międzynarodowej w 2013 w szczecinie - naprawdę takie legowisko wygląda zachęcająco.
Faktycznie cena odstrasza, ale planuję w tym roku przerobienie całego pokoju i zmianę kanapy psów właśnie na takie legowisko.
Tak więc podczepiam się do pytania o nie. Jak psu się śpi na nim? Jak jego stawy podczas wstawania (wiadomo chodzi o ogromne psy)? Czy nie uszkadza kręgosłupa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×