Jump to content
Dogomania

Moli Photo gallery


NightQueen

Recommended Posts

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NightQueen']
dopiero co ją czesałam, więc przez najbliższe 2 h będzie uciekać ode mnie więc o mizianiu mowy nie ma :diabloti:


po za tym nie mam czasu bo zajęłam się oglądaniem nowego serialu - Prosto w serce :diabloti::evil_lol: wiem wiem... na mózg mi bije ostatnio
[/QUOTE]

o:D taka obrażalska jest??:P
ja mojego dzisiaj obcinałam i zawsze był obrażony a dzisiaj jak nigdy chodzi za mną gdzie tylko się ruszę:P Nawet siedział ze mną sam gdy rozwijałam mój talent :eviltong:

Też oglądam:diabloti: ale znowu nie widziałam paru odcinków, bo albo spałam, albo mnie w domu nie było:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweet']o:D taka obrażalska jest??:P
ja mojego dzisiaj obcinałam i zawsze był obrażony a dzisiaj jak nigdy chodzi za mną gdzie tylko się ruszę:P Nawet siedział ze mną sam gdy rozwijałam mój talent :eviltong:

Też oglądam:diabloti: ale znowu nie widziałam paru odcinków, bo albo spałam, albo mnie w domu nie było:P[/QUOTE]

Ona jest cierpliwa i grzecznie znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, ale później i tak się obraża, bo przecież to jest kobieta pełną gębą :diabloti: humorki to rzecz powszechna u niej :evil_lol: Dokładniej to było czesanie, strzyżenie, czyszczenie uszu i przegląd zębów, a wieczorem czeka ją kąpiel, także dziś nie jest zbyt zachwycona :p

proszę bardzo, wszystkie odcinki :diabloti:
[URL]http://vod.onet.pl/prosto-w-serce,prosto-w-serce,7554,0,8971,odcinek.html[/URL]



Aaa zapomniałam wspomnieć - Anula i Ewa :cool3: strzeżcie się bo niebawem zjawię się w Katowicach i opanuje drogi samochodem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Tylko bierzemy M. i W. ze sobą :diabloti:[/QUOTE]

[COLOR="blue"]aaaaaaaa oczywiście :loveu::loveu:[/COLOR]


[quote name='NightQueen']Do morza też dojadę :diabloti:[/QUOTE]
[COLOR="blue"]cicho ale nos nie wytropisz:diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]tak nie doceniom Cie jestżeś zdolno do wywołania mega sraczki u mojego psa w jedyn wieczór:evil_lol::diabloti:
to czemu bys miała nos nie wytropić:eviltong:[/COLOR][/QUOTE]

jakiej sraczki? :crazyeye: ja nic nei wiem :diabloti:
czyżby miał sraczkę po przedawkowaniu żółtego serka? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]taaak dokładnie tak, leciała z niego sama woda:diabloti:
i niestety tego zbierać sie nie dało i trzeba było zakopać:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE]

serio?
nie widziałam że miał srakę po tym serku :p
Siedziałaś obok i widziałaś wsio, trza było reagować :diabloti::evil_lol:

ee tam... Ewa by sobie nawet z wodą poradziła :cool3::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]nie na żarty:diabloti:
a skąd jo miałach wiedzieć, że go tak okrutnie przeczyści:evil_lol:

haha no ta by se na pewno poradziła:evil_lol::diabloti:[/COLOR][/QUOTE]

nic nie mówiłaś wcześniej, przyszłabym na ratunek :evil_lol:

no ba Ewa zawsze da radę :cool3:

Idę śmierdziela wykąpać :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]ta wsadziłabyś mu w doopa korek i byłby spokój:evil_lol:
to miły kąpieli ^^[/COLOR][/QUOTE]

każdy sposób dobry :diabloti:

już po kąpieli jesteśmy (jak się dziewcze suszyło to ja łeb umyłam).
Będzie mi się całkiem miło zasypiało dziś :diabloti: na mokrej poduszce, bo właśnie M. mi się w nią wyciera :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']tak mi się przypomniała Lalka która po naszym deszczowym spacerku wskoczyła Ewce do łóżka i zaczęła się wycierać:diabloti::diabloti:

M. i W. ? a cóż to ? ja myślałam że Anuli chodzi o K. :razz:[/QUOTE]

:evil_lol:

Ja w ogóle nie kumam o co chodzi, przychodzą tu dwie takie, piszą o dziwnych rzeczach, wymieniają cały alfabet :diabloti: cholera wie o co im chodzi :mad::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam z szczepienia M. - wreszcie bo nie dość że mi się zapomniało to jeszcze później była osłabiona i szczepić nie mogłam.

I wiecie co, od dziś chyba będę szczepić ją tylko na wściekliznę, a nie na wszystkie choroby zakaźne - będzie taniej :diabloti::diabloti: dziś za jeden zastrzyk płaciłam 65 zł :loveu: ale chociaż raz dostałam identyfikator ze szczepienia, znaczy się blaszkę, bo nigdy nie miała :cool3: w sumie na cholerę mi to, mam inne ID i to ładniejsze ale jak dają to biorę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="blue"]mi wet padoł, że teroz styknie szczepić na ta reszta choróbsk co 2 lata;)
tyż zawsze ta blaszka biera:evil_lol: przy kluczach mom wszystkie tak co by było wiadomo, zę jak kogo pogryza
to byłach szczepiono regularnie:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]przy kluczach mom wszystkie tak co by było wiadomo, zę jak kogo pogryza
to byłach szczepiono regularnie:evil_lol:[/QUOTE]
matko, z kim ja się zadaje:evil_lol::evil_lol:

Ja takich nie dostaję, ale dostałam raz jak go rejestrowałam w gminie numerek z jakimś gminnym ID xd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']tak mi się przypomniała Lalka która po naszym deszczowym spacerku wskoczyła Ewce do łóżka i zaczęła się wycierać:diabloti::diabloti:

M. i W. ? a cóż to ? ja myślałam że Anuli chodzi o K. :razz:[/QUOTE]

Nie przypominaj mi tego, myślałam, że zabije tego gnoma :diabloti: W moim łóżeczku miał prawo być tylko Daki, nawet mokry mi nie przeszkadzał :evil_lol: :loveu:


Nie wiesz, kto to M. i W.? Jak możesz :diabloti: Grunt, że ja i Anula wiemy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...