Jump to content
Dogomania

Moli Photo gallery


NightQueen

Recommended Posts

U nas w Kielcach ta suczka była postrachem osiedla [URL]http://img51.imageshack.us/img51/7383/aaaa290311035.jpg[/URL], zgłosili ją, bo niby gryzła ludzi, którzy chcieli ją poskromić :diabloti:
Dzisiaj okazało się, że jest to spokojna suczka, delikatna, która ma w sobie zero agresji, strasznie przytulaśna [URL]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Schroniskoo/DSC_1157.jpg[/URL] :loveu:


[SIZE=1]Wiesz co jest 8 kwietnia[/SIZE] :evil_lol::evil_lol:?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kashdog']U nas w Kielcach ta suczka była postrachem osiedla [URL]http://img51.imageshack.us/img51/7383/aaaa290311035.jpg[/URL], zgłosili ją, bo niby gryzła ludzi, którzy chcieli ją poskromić :diabloti:
Dzisiaj okazało się, że jest to spokojna suczka, delikatna, która ma w sobie zero agresji, strasznie przytulaśna [URL]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Schroniskoo/DSC_1157.jpg[/URL] :loveu:


[SIZE=1]Wiesz co jest 8 kwietnia[/SIZE] :evil_lol::evil_lol:?[/QUOTE]

ooo bestia jak się patrzy :diabloti::evil_lol:


8 kwietnia? wiem :diabloti:

jest 98 dniem, Do końca roku pozostaje 267 dni.[B]
imieniny obchodzą:[/B] Amancjusz, Apolinary, Asynkryt, August, Cezary, Cezaryna, Dionizy, Ema, Emma, January, Julia, Julian, Makaria, Maksyma, Perpetuus, Radosław i Walter
[B] [SIZE=2]Wydarzenia w Polsce[/SIZE][/B]


[LIST]
[*]1421 – w Krakowie został podpisany antykrzyżacki sojusz zaczepno-obronny między Władysławem Jagiełło a margrabią Brandenburgii, Fryderykiem I.
[*]1525 – Zygmunt I Stary i Albrecht Hohenzollern podpisali Traktat krakowski, na mocy którego 2 dni później odbył się hołd pruski.
[*]1769 – konfederaci barscy pokonali Rosjan w bitwie pod Iwlą
[*]1786 – przywilejem Stanisława Augusta Poniatowskiego lokowano Nowy Tomyśl.
[*]1794 – Tadeusz Kościuszko mianował Bartosza Głowackiego chorążym regimentu grenadierów krakowskich, w nagrodę za bohaterstwo wykazane w bitwie pod Racławicami.
[*]1861 – przypadkowo zgromadzony na Placu Zamkowym w Warszawie tłum został ostrzelany przez rosyjską piechotę. Zginęło ponad 100 osób.
[*]1919 – założono Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie.
[*]1945 – na Oksywiu podniesiono banderę na ORP Korsarz, pierwszej jednostce MW w Ludowym Wojsku Polskim.
[*]1945 – w Gdyni odbyły się zaślubiny Polski z morzem żołnierzy 1. Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte.
[*]1958 – premiera filmu [I]Król Maciuś I[/I].
[*]1959 – 9 górników zginęło w wybuchu metanu w KWK Moszczenica w Jastrzębiu-Zdroju.
[*]1963 – rozpoczął funkcjonowanie Zakład Karny Jastrzębie-Zdrój.
[*]1976 – szablista Jerzy Pawłowski został skazany na 25 lat więzienia za szpiegostwo.
[*]1979 – Edward Raczyński objął funkcję prezydenta Polski na uchodźstwie.
[*]1991 – rozpoczęło się wycofywanie wojsk radzieckich.
[*]1991 – weszła w życie umowa o ruchu bezwizowym między Polską a Niemcami, Francją, Włochami i krajami Beneluksu.
[*]1994 – Polska złożyła wniosek o członkostwo w Unii Europejskiej.
[*]2005 – oddano do użytku stację warszawskiego metra A-18 Plac Wilsona.
[/LIST]
mam wymieniać dalej? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]no szkoda szkoda bo by fajne były i Iśka by była chętno na takiego dzieciora:diabloti:[/QUOTE]
no ba, ja na sceniacki zawsze:loveu::diabloti:

oo czarne olbrzymy są najlepsze:loveu: znaczy ze sznupów, bo ogólnie to corgi:evil_lol:
i niekopiowane koniecznie.


[B]Kashdog[/B] to rude, małe to agresją już na zdjęciach powiewa, na żywo bym się bała koło tego przejść:evil_lol::evil_lol: gorzej niż 'pitbull' :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']ooo bestia jak się patrzy :diabloti::evil_lol:


8 kwietnia? wiem :diabloti:

jest 98 dniem, Do końca roku pozostaje 267 dni.[B]
imieniny obchodzą:[/B] Amancjusz, Apolinary, Asynkryt, August, Cezary, Cezaryna, Dionizy, Ema, Emma, January, Julia, Julian, Makaria, Maksyma, Perpetuus, Radosław i Walter
[B] [SIZE=2]Wydarzenia w Polsce[/SIZE][/B]


[LIST]
[*]1421 – w Krakowie został podpisany antykrzyżacki sojusz zaczepno-obronny między Władysławem Jagiełło a margrabią Brandenburgii, Fryderykiem I.
[*]1525 – Zygmunt I Stary i Albrecht Hohenzollern podpisali Traktat krakowski, na mocy którego 2 dni później odbył się hołd pruski.
[*]1769 – konfederaci barscy pokonali Rosjan w bitwie pod Iwlą
[*]1786 – przywilejem Stanisława Augusta Poniatowskiego lokowano Nowy Tomyśl.
[*]1794 – Tadeusz Kościuszko mianował Bartosza Głowackiego chorążym regimentu grenadierów krakowskich, w nagrodę za bohaterstwo wykazane w bitwie pod Racławicami.
[*]1861 – przypadkowo zgromadzony na Placu Zamkowym w Warszawie tłum został ostrzelany przez rosyjską piechotę. Zginęło ponad 100 osób.
[*]1919 – założono Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie.
[*]1945 – na Oksywiu podniesiono banderę na ORP Korsarz, pierwszej jednostce MW w Ludowym Wojsku Polskim.
[*]1945 – w Gdyni odbyły się zaślubiny Polski z morzem żołnierzy 1. Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte.
[*]1958 – premiera filmu [I]Król Maciuś I[/I].
[*]1959 – 9 górników zginęło w wybuchu metanu w KWK Moszczenica w Jastrzębiu-Zdroju.
[*]1963 – rozpoczął funkcjonowanie Zakład Karny Jastrzębie-Zdrój.
[*]1976 – szablista Jerzy Pawłowski został skazany na 25 lat więzienia za szpiegostwo.
[*]1979 – Edward Raczyński objął funkcję prezydenta Polski na uchodźstwie.
[*]1991 – rozpoczęło się wycofywanie wojsk radzieckich.
[*]1991 – weszła w życie umowa o ruchu bezwizowym między Polską a Niemcami, Francją, Włochami i krajami Beneluksu.
[*]1994 – Polska złożyła wniosek o członkostwo w Unii Europejskiej.
[*]2005 – oddano do użytku stację warszawskiego metra A-18 Plac Wilsona.
[/LIST]
mam wymieniać dalej? :evil_lol:[/QUOTE]

Haha, no dokładnie o to mi chodziło :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']no ba, ja na sceniacki zawsze:loveu::diabloti:

oo czarne olbrzymy są najlepsze:loveu: znaczy ze sznupów, bo ogólnie to corgi:evil_lol:
i niekopiowane koniecznie.


[B]Kashdog[/B] to rude, małe to agresją już na zdjęciach powiewa, na żywo bym się bała koło tego przejść:evil_lol::evil_lol: gorzej niż 'pitbull' :diabloti:[/QUOTE]

zobaczymy co ze sznupa wyjdzie ;)
a o corrgich to ty wiesz jakie ja mam zdanie :diabloti:

[quote name='Kashdog']Haha, no dokładnie o to mi chodziło :diabloti:[/QUOTE]

ha :diabloti: wiedziałam :evil_lol:





Byłam z <. u weta przed chwilą, bo znów mam krwawą biegunkę :mdleje: w sumie to nie wiadomo dlaczego i po czym... dostała antybiotyk i coś na rozluźnienie jelita. Temperatura jest w porządku. Mam odczekać 48 h, jak jej nie przejdzie to będzie musiała kontynuować antybiotyk.
Miałam ją dziś zaszczepić (w ogóle to miała mieć szczepienie w lutym, ale mi się zapomniało :oops:) ale jako że szczepionki osłabiają organizm, a nie wiadomo co z nią jest, to tego nie zrobiliśmy.
Musze jej dietę zmienić i teraz będzie jadła royala weterynaryjnego tylko i wyłącznie, mam nadzieje że jej to pomoże. Zaraz idę kupić olej parafinowy bo też ma go pić, żeby złagodzić trochę efekt biegunki w jelitach.
Mamy kwiecień a ona już miała zabieg (rzepka), alergię i teraz te biegunki, zapowiada się rewelacyjne :shake::-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]oj biedny Molciach miejmy nadzieja, że ji szybko przejdzie;)
tak to jest spokój ale jak już coś sie dzieje to hurtem...[/COLOR][/QUOTE]

a nawet minie mów, mam jakiegoś wadliwego psa :evil_lol:

Biegunki nie ma, ale też nic innego jak weterynaryjny royal nie jada :razz: ma taką chcicę że jej oczka z orbit wychodzą kiedy jem jabłko :diabloti: doszło do tego że, wszyscy się ukrywają jak chcą coś zjeść, bo przecież psu ochoty nie będziemy robić :evil_lol: także ciągle są organizowane akcje typu "ja lecę z psem a ty jedz szybko kolacje" :diabloti:

[quote name='ariss']Wymiziaj ode mnie bidulkę Moli.

A siostra niech kupi olbrzyma i średniaka:diabloti: bo jednemu psu na takim dużym terenie będzie nuuuuuuuuuuudno:diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

dopiero co ją czesałam, więc przez najbliższe 2 h będzie uciekać ode mnie więc o mizianiu mowy nie ma :diabloti:

na razie w planie jest pies sztuk jedna, ale kto wie co będzie później :diabloti: niewykluczone że przytargam jakiegoś jeszcze, w końcu 3 koty które tam są też ja przytargałam, także nigdy nic nie wiadomo :p

[quote name='Avaloth']a tu co tak cicho ?:razz:
ja mam jeszcze niewstawiane na dogo myszastych Twoich xd może jutro podrzucę[/QUOTE]

normalnie nie chce mi się pisać tu :p
po za tym nie mam czasu bo zajęłam się oglądaniem nowego serialu - Prosto w serce :diabloti::evil_lol: wiem wiem... na mózg mi bije ostatnio

[quote name='dog193']Przemciu, co ty właściwie studiujesz? :D[/QUOTE]

politykę międzynarodową i europejską :cool3:
a co chcesz iść w moje ślady? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Prosto w serce z moim Fifulkiem :loveu: który jest po pierwsze paskudnie zarośnięty, po drugie gra z Muchą, bleeeee :shake: Ja zbojkotowałam ten serial, wolę jeszcze raz (eeee, dwudziesty?) obejrzeć Brzydulę, gdzie Fifcio był piękniutki :evil_lol::loveu:



A nic, bo myślałam, że historię, a historia kojarzy mi się ostatnio tylko z jednym... :diabloti: Anula coś wie na ten temat :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Prosto w serce z moim Fifulkiem :loveu: który jest po pierwsze paskudnie zarośnięty, po drugie gra z Muchą, bleeeee :shake: Ja zbojkotowałam ten serial, wolę jeszcze raz (eeee, dwudziesty?) obejrzeć Brzydulę, gdzie Fifcio był piękniutki :evil_lol::loveu:



A nic, bo myślałam, że historię, a historia kojarzy mi się ostatnio tylko z jednym... :diabloti: Anula coś wie na ten temat :diabloti:[/QUOTE]

ja właśnie skończyłam oglądać Brzudulę po raz kolejny i się stęskniłam za Filipem :evil_lol: więc zabrałam się za drugi serial pomimo mojej nienawiści do Muchy :diabloti: w sumie, serial da sie przeżyć, a F. jak zwykle fajny :loveu: nawet z ta brodą drwala :evil_lol:

nie historia zdecydowanie nie :diabloti: chociaż mam jej i tak masę na swoim kierunku :razz:

cóż to za historia z Anulą? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="blue"]nie hostoria związano ze mną ino historai jako przedmiot:evil_lol:
aaa nie chcesz wiedziec o co chodzi

co wy z tym Filipem przecież łon jest okropny! jedyne co mi sie nim podobo obecnie to broda a tak to nic:evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]nie hostoria związano ze mną ino historai jako przedmiot:evil_lol:
aaa nie chcesz wiedziec o co chodzi

co wy z tym Filipem przecież łon jest okropny! jedyne co mi sie nim podobo obecnie to broda a tak to nic:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE]

mimo wszystko, chętnie posłucham o historii :diabloti:

nie znasz się, F. jest przystojny :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="blue"]wola lepi nie bo Ewcia sie wkurzy i jeszcze dowali mi:evil_lol:

a przystojny to jest Matt Shadows:loveu:
[url]http://2.bp.blogspot.com/_sZ_746k_9bc/Seh_ko35-5I/AAAAAAAAADU/BuWzoJG4AOU/s320/M-Shadows-a7x-07.jpg[/url]
bądź Gary Barlow:loveu:
[url]http://i.thisislondon.co.uk/i/pix/2011/04/GaryBarlow_415.jpg[/url][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

biedne dziewczę przez Ewę zastraszone :diabloti:

[quote name='Tepes'][COLOR=blue]

a przystojny to jest Matt Shadows:loveu:
[URL]http://2.bp.blogspot.com/_sZ_746k_9bc/Seh_ko35-5I/AAAAAAAAADU/BuWzoJG4AOU/s320/M-Shadows-a7x-07.jpg[/URL]
bądź Gary Barlow:loveu:
[URL]http://i.thisislondon.co.uk/i/pix/2011/04/GaryBarlow_415.jpg[/URL][/COLOR][/QUOTE]


:icon_roc:
co to za brzydkie paszcze? :diabloti:

mamy caaaaaaaaaałkiem odmienny gust :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No Pati, widzę masz gust :D Ale Filip sto razy bardziej podobał mi się w Brzyduli.


[quote name='Tepes']
w sumie ta sytuacja w kery sie Ewa znalazła jest podobno do moi
[/QUOTE]
No właśnie chciałam to napisać :diabloti:



Jak będziesz grzeczna to ci powiem o co chodzi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No, my mamy zupełnie inny, choć w NIEKTÓRYCH przypadkach się pokrywa (ekhm) :diabloti:


Oj tam, oj tam :diabloti: Trzeba przygotować ją na przyszłość :diabloti: Bo wiesz, nasze plany na pewno się sprawdzą, jeśli wiesz, o co mi chodzi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...