Jump to content
Dogomania

Pobawili się mną i wyrzucili, gdy się znudziłem. Leo znalazł dom po raz trzeci....czy to już koniec tułaczki???


Xibalba

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dzień dobry wszystkim :) witamy z Leonkiem po dłuższej przerwie@rozjazdy służbowe sprawiły, że mało mnie było na dogo ostatnio. Postaramy się nadrobić teraz :) Otrzymałam niedawno kilka zdjęć Leonka z weekendowej wycieczki z nowymi opiekunami. Prawda, że Leoś wygląda na szczęśliwego?

[IMG][IMG]http://i.imgur.com/YBr899El.jpg[/IMG][/IMG]

[IMG][IMG]http://i.imgur.com/st4VsiMl.jpg[/IMG][/IMG]

[IMG][IMG]http://i.imgur.com/3aD6witl.jpg[/IMG][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...

Wątek stary, ale ponieważ jestem w kontakcie z opiekunami to tak na wszelki wypadek napiszę, że Leo ma się dobrze, został wykastrowany i niestety trochę przytył po zabiegu. Porady weterynaryjne ma na bieżąco i za free ;) bo znajoma pana jest weterynarzem; w ogóle Leo ma grono swoich psich, i nie tylko, znajomych i jest już rozpoznawalny przez psiarzy na spacerach.

Tak jak pisałam młodzi ludzie, którzy adoptowali Leo, mieli w planach dziecko, z tego co wiem potomek na wkrótce przyjść na świat i mam ogromną nadzieję, że to niczego nie zmieni jeśli chodzi o Leonka. Nie pozostaje mi nic innego jak wierzyć, że tak właśnie będzie :) Rodzinka Leona przeprowadza się w najbliższym czasie do domu z ogródkiem w okolice Katowic a to oznacza, ze Leo będzie mógł biegać do woli i w końcu dać upust energii. W ogóle, to bardzo chcę wierzyć, że teraz już wszystko będzie dobrze i że to jest ten dom, zwłaszcza po problemach jakie niestety pojawiły się po drodze, również w obecnym domu Leona. Okazało się, że Leo ma silny lęk separacyjny :( po kilku miesiącach od adopcji pani podjęła pracę i Leoś niestety zostawał sam w domu na dłużej, zaczęło się niszczenie, gryzienie, poszły ponoć nawet drzwi do łazienki :( ale opiekunowie próbowali pracować nad psiakiem, zasięgali m. in. rad behawiorysty, i z tego co mówią, to jest już dużo lepiej. To wszystko pozwala wierzyć, że Leo trafił do odpowiedzialnego domu, choć zawsze boję się mówić, myśleć i pisać o takich rzeczach tak otwarcie i głośno :) Na chwilę obecną, życzę każdemu psiakowi takiego domu, który po wielu przejściach znalazł Leo. Dziękuję wszystkim za kibicowanie psiakowi :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zagladam z zyczeniami Swiatecznymi :loveu:dla całej rodzinki Leo cudownego :calus:

Zdrowka

Radosci

 Wszelkiej Szczesliwosci

piesku kochany :calus: :loveu:

pisz ciociu pisz czesciej :loveu:

 

DZIĘKUJĘ W IMIENIU LEONKA :loveu:

Będę pisać, gdy pojawią się jakieś nowe ciekawe wieści :) Zbierałam się już od dawna żeby napisać co u Leo, ale ostatnio więcej mnie na FB było a latem dużo spraw zwierzakowych w 'terenie' wypadło, pracy dużo i tak jakoś czas mijał. Obiecuję poprawę  :wink:

I również wszystkiego naj na Święta :tree1:

Link to comment
Share on other sites

Stokroc

Najlepsiutkiego Ciociu I Tobie

 ...a ja czekam i czekam ...i czekam od wiosny ...na wieści z domku ,,mojego,, Stefunia

latem bylam i czekalalm

 teraz pisze co jakiś czas

 wiem ze ma jak w raju :loveu:

ale choć troszkę wieści co jakiś czas -byłoby cudnie i ulga w sercu ech

 pozdrawiam

 a Leo przeciudny :calus:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wraz z życzeniami świątecznymi zostawiam moc serdeczności.

To, że Państwo podjęli się pracy z Leosiem korzystając z porad behawiorysty świadczy o Ich odpowiedzialności

- ileż Ogonków "po prostu"  wraca  z adopcji w takiej sytuacji ?   :nonono2:

Będzie dobrze :)

To fakt, właśnie takie zachowania to częsty powód nieudanych adopcji niestety :( ale choć psiak nie przejawiał takich zachowań gdy chwilowo był u mnie czy podczas pobytu w hoteliku domowym, to na wszelki wypadek uprzedziłam ludzi, że może być różnie, ogólnie to nastawiłam ich na najgorsze ;) a mimo to nie zniechęcili się i może czasem to jest dobre podejście, choć jak już nie raz życie pokazało, niczego nie można być pewnym, dlatego już po cichu i po tylu miesiącach wciąż trzymam kciuki za tę adopcję :)

Dziękuję wszystkim za obecność na naszym wątku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiamy Leosia :)

 Dzięki :) czasem brak wiadomości to dobra wiadomość ;) skoro nic nie piszesz Droga Ciociu to znaczy pewnie, że kobiecisko z Twojego osiedla chyba zmądrzało i nie 'przygarnęło' dla chwilowego kaprysu kolejnego psiaka. Oby już nie skrzywdziła żadnego zwierzęcia@ Pozdrowienia świąteczne :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo czekałam na wieści z Leosiowego domku i cieszę się, że są dobre, mimo trudności Państwo się nie poddali i Leoś nadal z nimi. Mam nadzieję, że przyjście na świat nowego członka rodzinki, też niczego nie zmieni i Leoś będzie nadal ze swoimi ludźmi. Kciuki mocno trzymam i ciepło pozdrawiam :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo czekałam na wieści z Leosiowego domku i cieszę się, że są dobre, mimo trudności Państwo się nie poddali i Leoś nadal z nimi. Mam nadzieję, że przyjście na świat nowego członka rodzinki, też niczego nie zmieni i Leoś będzie nadal ze swoimi ludźmi. Kciuki mocno trzymam i ciepło pozdrawiam :)

Dziękujemy :) i ja też trzymam wciąż i mam nadzieję, że dziecko niczego nie zmieni, w końcu takie było założenie :) Przedświąteczne pozdrowienia :tree1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...