Jump to content
Dogomania

Berlin -Nationale und Internationale Rassehund. Berlin-Brandenburg 29-30 marzec 2014


paulaprzygoda

Recommended Posts

W tym roku wystawy w Berlinie nie było, ale chyba dwa lata temu tam byłam i uważam, że była jedną z najlepiej zorganizowanych wystaw zagranicznych jakie zaliczyłam. Ogromne hale, świetna organizacja, duży parking i nie było problemu ze znalezieniem miejsca, hale dobrze wentylowane itp...

Link to comment
Share on other sites

a czy ktokolwiek ma jakieś namiary na hotel dla psów w berlinie? w necie NIC nie mogę znaleźć.... :( z tego co się trochę rozeznałam (a rozeznać się na stronach niemieckich to istna katorga!-zero tłumaczenia na inne języki, brak zestawień z poprzednich wystaw) - w mojej rasie - bernardyn- wystawiają w 99% niemcy, więc może uda nam się coś zdobyć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaprzygoda']a czy ktokolwiek ma jakieś namiary na hotel dla psów w berlinie? w necie NIC nie mogę znaleźć.... :( z tego co się trochę rozeznałam (a rozeznać się na stronach niemieckich to istna katorga!-zero tłumaczenia na inne języki, brak zestawień z poprzednich wystaw) - w mojej rasie - bernardyn- wystawiają w 99% niemcy, więc może uda nam się coś zdobyć :)[/QUOTE]

[URL]http://www.berlin.city-map.de/01010006/hotele-dla-psow[/URL]

Niestety my ze Szczecina, dojeżdzamy z domu, więc podrzucam tylko adresy, a zorientować musicie się sami. Co do wystawy, dużo polskich psów odnosi sukcesy, my byliśmy w Berlinie tylko raz, była to nasza pierwsza wystawa zagraniczna i pies spokojnie zdobył BOB-a, choć jako jedyny w swej rasie był z Polski, resztę chyba stanowiły psy z Niemiec. NIestety na półce nie nie widzę katalogu, ale jak wpadnie mi w ręce, a nikt wczesniej nie udzieli Ci informacji, to napiszę, jakie były stawki benków.

Link to comment
Share on other sites

Bylismy w 2011. Stawka 3 szt. :crazyeye: 1 długowłosy (polski), 2 krótkowłose - jeden polski, drugi pies miał rodowód z AKC. Były Dexter i Carina [URL]http://www.mankowazagroda.com.pl/psy.html[/URL] i Opdykes Midnight Miracle [URL]http://www.lanebern.com/mirrac.htm[/URL]

Spotkamy się na miejscu, to pogadamy. Mój psiur jeszcze nigdy nie widział tak wielkiej panny, więc jestem ciekawa jak się zachowa.
Wtedy była tylko międzynarodowa. W tym roku pierwszy dzień krajowa, drugi międzynarodowa.

Link to comment
Share on other sites

no to super, bardzo się cieszę, że będę mogła spotkać tam osobę, która kuma o co chodzi :) ja zapisałam moją pannę na obie wystawy oczywiście, większe prawdopodobieństwo zdobycia czegokolwiek :) co do stawki - dla mnie to żadna nowość - w bernardynach niestety tłoku nie ma a krótkowłose są zazwyczaj w mniejszości, a szkoda, bo to piękne i majestatyczne psy (pomimo wiszących świeczek z pyska do samej ziemi :eviltong: )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...