Jump to content
Dogomania

Nervi vel Śmieszek-brutalnie skopany... teraz zdrowy i radosny prosi o dom :)


lamia2

Recommended Posts

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Nerwusek podobno ma się dobrze i czeka już rok na odebranie z hoteliku, kometa Ty go miałaś zabrać od Pani Ali bo tak mi powiedziała ?(dzwoniła do mnie w tygodniu z żądaniem zabrania psa).

Przypomnę tylko, że Nerwusek do tej pory ma zadłużenie na prawie 5 tysięcy zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']Nerwusek podobno ma się dobrze i czeka już rok na odebranie z hoteliku, kometa Ty go miałaś zabrać od Pani Ali bo tak mi powiedziała ?(dzwoniła do mnie w tygodniu z żądaniem zabrania psa).

Przypomnę tylko, że Nerwusek do tej pory ma zadłużenie na prawie 5 tysięcy zł.[/quote]

rany.. i co teraz dalej będzie z Nerwuskiem? Czy on miał trafić do innego miejsca (hoteliku, dt)? Od ilu miesięcy hotelik nie jest płacony, że zebrał się aż taki dług ?? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kometa']nie ma allegro, zatem bardzo poprosze:)
wspaniali ludzie w hoteliku zgodzili sie trzymac nerwuska jako DT bez opłat!!!:loveu:[/quote]

to jak w końcu z tym hotelikem bez opłat i jednoczesnym długiem w wysokości 5 tys. ?? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Tu dokładnie trzeba się zapytać osób zajmujących się Nerwuskiem. Do jakiegoś czasu za hotelik było płacone... (na minus na skarpecie), do tego faktura z SGGW dość potężna.
Niestety nie znam do końca historii tego długu ani Nerwuska bo zajmowały się nim inne osoby.
Natomiast teraz do mnie zdzwoniła Pani Ala u której on przebywa, że już rok temu miał być rzekomo zabrany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...