Jump to content
Dogomania

Regulamin PT


sic!

Recommended Posts

Jestem świadom, ze pewnie gdzies na forum bym to znalazł, ale i tak spróbuje tutaj. Gdzie w Trójmieście mozna szkolić na PT I/II poza Hauwardem, wiem, że jeszcze gdzieś w Gdyni (mityczna pani Ania) i niejaki Maciek (też w Gdyni). Czy któś szkoli w ogóle na PTIII (coś takiego znalazłem na stronie Ovari, ale nie było regulaminu)

Pozdrawiamy

kokos&gafel

Link to comment
Share on other sites

Maciek również nie polecam :wink:

Kokos, jakbym była złosliwa, to bym Cie do związku odesłała :wink:

Spacerowa w strone Osowy, za zjazdem na zoo, a przed tym dużym pierwszym zakrętem, po lewej stronie. Ogrodzony plac z parkingiem.

Można robić wszystko co sie tylko chce.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki - czyli wszystko się wyjaśniło, choć na stronie Ośrodka Szkolenia Psów OVARI http://ovari.from.cx/ jest powiedziane, że PT jest I,II,III, a poza tym (osobno) PTT.

Zapytam ich, a później rozwiejemy wątpliwości

kokos&gafel

Ja nie mam co do tego watpliwosci, bo pytalam w Zwiazku (z reguly staram sie nie wypowiadac autorytatywnie jezeli nie jestem czegos pewna - a wtedy pisze "wydaje mi sie, ze" czy cos w tym guscie). A swoje mozesz rozwiac w jakikolwiek sposob uwazasz za najbardziej przekonywujacy (ja wybralam Zwiazek, bo to ich regulaminy) :wink: .
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Gucio,

w drugiej grupie przedszkolaków jakiś chłopak chyba właśnie tak ok. 14-15 lat przychodził na szkolenie z berneńczykiem. Chociaż czasem był z nim ktoś dorosły, ale szczerze mówiąc nie wiem czy taki był wymóg czy po prostu ktoś te "dzieciaki" musiał przywieźć samochodem :roll: .

Zresztą w naszej szkółce psiaka mogą szkolić na zmianę: pan, pani i nawet dzieci. Pies powinien przecież słuchać wszystkich domowników, a nie tylko jednej osoby, która przychodzi z nią na szkolenie :wink: .

Najlepiej dowiedz się w ośrodku, do którego zamierzasz chodzić.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...