Jump to content
Dogomania

Staruszek Moris już bezpieczny w DT- szukamy DS


Agata.O

Recommended Posts

[quote name='Olena84']Coś by sie szykowało!!!??? Trzymam kciuki![/QUOTE]


:) już donoszę "gorące bułeczki" :eviltong: w zastępstwie za Agata.O ( bo zajęta ciotka jest bardzo tym wszystkim o czym Wam szczątkowo donoszę :) .
A dzieje się więcej, niż widać i niż byśmy chcieli...ale nic to...ważne,że jest do przodu i na lepsze :)

Więc tak :
Moris już jest zabrany ze schroniska i jedzie do Poznania .Miał tam być przetrzymany do poniedziałku u wspaniałej osoby Pauliny K. ...bo nawalił transport wcześniejszy .O mało ...a maluch zostałby w schronisku...bo nie miał kto go zabrać z Jędrzejewa do Poznania .W czasie gdy nocleg w Poznaniu się organizował ( sam hihi - rękami Niny,Moniki,Agaty.O ...) Nasz wspaniała pani z DT w Polkowicach, wstrząśnięta takimi perturbacjami naszego/jej Morisa wsiadła w samochód i pojechała do Poznania po swojego podopiecznego.Okolo 17-18 przejmie go od osób, które zabrały go z Jędrzejewa i Moris z malutką przesiadką jedzie już DZIŚ do Polkowic na swoją kanapę :loveu: ...tymczasową w prawdzie...ale bezpieczną i nie schroniskowo-boksową :eviltong:.

Tak więc czekamy na wieści z kolejnych etapów ...a potem już szukamy Morosowi DS .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolejna porcja informacji :)

Nasza Agatka jest poza domem i nie może dokopać się do dogomanii.Obiecała jednak tu wejść na finał :) ,który niebawem nastąpi:

Póki co kopiuję z FB :
[B]MORIS W DRODZE Z POZNANIA DO POLKOWIC NA DT!!!!
Wiezie go jego opiekunk, u której będzie przebywał zanim znajdziemy mu DS. Około 23 powinny być wiadomości z finału podróży.

A wszystkim czekającym na wieści prezentujemy fotkę od p.Dorotki S. z podróży już odbytej: Jędrzejewo-Poznań.
Pani Dorota przewiozla Moriska za darmo!!

[IMG]http://s16.postimg.org/4vnimf5gl/image.jpg[/IMG][/B]





Czekamy teraz na finał.Pani z DT zaoferowana została kwota częściowego zwrotu kosztu - chyba 100zł za paliwo.Ale o tym i innych ciekawostkach doniesie już Agatka.O

Link to comment
Share on other sites

[FONT=arial][SIZE=3][COLOR=#333333]Tak, przeprasza za moją nieobecność, ale miałam na głowie sporo spraw. A sytuacja u Morisa zmieniała się cały czas, i ciągle trzeba było ustalać na nowo :) Ale na szczęście mamy szczęśliwy finał :D

[/COLOR][COLOR=#ff0000][B]Moris dotarł szczęśliwie do Polkowic do DT!!! [/B][/COLOR][COLOR=#333333]

Był bardzo grzeczny. Przespał niemal całą drogę leżąc cierpliwie w kąciku.[/COLOR]
[COLOR=#333333]Na miejscu w domu był nieco zawstydzony,[/COLOR]
[COLOR=#333333]schował się przed swoim nowym kolegą - labkiem.[/COLOR][COLOR=#333333]
Jednak szybko ciekawość zwyciężyła i zaczął obwąchiwać kąty.

"Moris jest ciekawskim i wesołym pieskiem" - mówi Pani Ania.
Był tylko nieco umorusany, więc został już wykąpany
wysuszony i otrzymał do dyspozycji domek po kotku, do którego wchodzi i wychodzi.
Moris domek natychmiast zwiedził...i chyba mu się to lokum bardzo spodobało - wreszcie ma coś swojego!!! [/COLOR]:p

[COLOR=#333333]Do p. Ani jest bardzo przymilny,szuka kontaktu i nie okazuje żadnych lęków w nowym otoczeniu.
[/COLOR]
[COLOR=#333333]Niestety są też nieco smutniejsze informacje...[/COLOR]
[COLOR=#333333]Morisek jest przeziębiony: kicha , ma katarek. Będzie miał robione badania, aby szybko zacząć go kurować!

Przy okazji weterynarz zdecyduje co do szczepienia i odrobaczania - bo ostatnie takie zabiegi psiak miał w styczniu[/COLOR]
[COLOR=#333333]
[/COLOR][COLOR=#333333]Ponadto p. Ania zauważyła dość dużo blizn na jego ciele... Na szczęście wszystkie wygojone. Wynika z tego, ze Morisek trochę w swoim życiu przeszedł...
[/COLOR][COLOR=#333333]
[/COLOR][COLOR=#333333]Co teraz?[/COLOR]
[COLOR=#333333]Teraz psiak napił się - jeść nie chciał (ale to raczej typowe po podróży) i poszedł spać.
[/COLOR]
[COLOR=#333333]Pani Ania obiecała, ze jutro dostarczy sesję zdjęciową Moriska
[/COLOR][COLOR=#333333]Dziś po tak długiej i męczącej podróży nie ma już sił... a wiemy,że chwilę zajmuje obrobienie fotek i wysyłanie.
[/COLOR][COLOR=#333333]
[/COLOR][B][COLOR=#333333]FINANSE:[/COLOR][/B]
[COLOR=#333333]Za podróż Moriska wysyłamy p.Ani 100zł aby choć częściowo zwrócić koszt materialny, bo dobra jakie okazała Morisowi i uprzejmość w stosunku do nas nie sposób spłacić...[/COLOR]
[COLOR=#333333]Dziękujemy p. Aniu... Na transport zostały wpłacone pieniądze od Pani Ali W. ( 50 zł) oraz oraz Pani [/COLOR][COLOR=#333333]Ani A. (50 zł) - obie Pani są z wydarzenia na facebooku.

[/COLOR][COLOR=#333333]W imieniu Morisa[/COLOR]
[COLOR=#333333]dziękujemy wszystkim, którzy przy nim trwali cały czas i wspierali nas w wyciąganiu Moriska ze schroniska. [/COLOR]
[COLOR=#333333]Prosimy jednocześnie -[/COLOR]
[COLOR=#333333]BĄDŹCIE Z MORISEM i z nami, abyśmy teraz wspólnie znaleźli mu DS.
[/COLOR]
[COLOR=#333333]Nie zapominajmy o NIM, bo tak naprawdę to jeszcze nie koniec zmagań o szczęśliwy finał. [/COLOR]
[COLOR=#333333]Ale dzięki p. Ani, i Wam wszystkim zaangażowanym w te akcje - od jutra zaczynamy szukać nie ratunku - jak do tej pory, a domu stałego, gdyż Morisek Z JEST W DOBRYCH REKACH! JEST BEZPIECZNY!!!!!!
[/COLOR]
[/SIZE][/FONT]

Edited by Agata.O
Link to comment
Share on other sites

:Rose: super ,że wszystko już opanowane.Warto było zarwać noc i czekać na tą info.
Jak dobrze,że Moris w swoim domu i "domku po kocie" :eviltong: .Nie miał nic ,ma domki dwa - rymnęło mi się a będzie miał- wierzę w to bardzo , swój DS.

Ciotki i wujkowie z dogo pomogą szukać :razz:

Czekamy na fotorelację :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Szanowni Państwo, w związku z tym, że Moris jest na chwile obecną bezpieczny w cudownym domku, ja muszę wrócić do swoich obowiązków i podopiecznych. [COLOR=#000000] Dlatego też i nie będę miała czasu na dokładne śledzenie wszystkich wpisów na wydarzeniu Morisa z facebooku i ich tutaj na bieżąco uzupełniać. Dlatego zgłosiłam wątek do usunięcia. [/COLOR]
[COLOR=#000000]Usunęłam również post z deklarowanymi wpłatami, ponieważ daję wolną rękę osobom, które tutaj się deklarowały.
[/COLOR]Wiem, że ivette3 ustaliła, że migama dokonana wpłaty wpłata w wysokości 50 zł, jako wpłata na poczet kolejnych 5 miesięcy. Natomiast Olena84, podejmie decyzję co zrobić. Wszystkie wpłaty, księgowane są wydarzeniu na facebooku. Więc można, je sprawdzić.

[B]Wszystkim bardzo dziękuję za uczestnictwo, za podnoszenie wątku i zaangażowanie się w sprawę Morisa.[/B] Jednocześnie zapraszam na wydarzenie tego uroczego psiaka na facebooku: [COLOR=#000000] [/COLOR][URL="https://www.facebook.com/events/591758364217903/?fref=ts"]https://www.facebook.com/events/5917...17903/?fref=ts[/URL].[COLOR=#000000]
Znajdują się tam wszystkie aktualne informacje o Morisie, ponieważ nowi opiekunowie dbają o to, żebyśmy byli na bieżąco. Więc zapraszam do oglądania zdjęć i czytania :)
Pozdrawiam

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

do Agata.O
:-o Szkoda,że nie możesz kontynuować tego wydarzenia.Szanuję Twoją decyzję, choć nieco jestem zaskoczona zgłoszenia do zamknięcia w ogóle wątku. Rozumiem jednak,że czasem chęci to za mało,a czas nie jest z gumy .


[B]Do Was wszystkich[/B] :roll:

, którzy poznali tu Morisa i pewnie jesteście równie jak ja zaskoczeni i zasmuceni ( mimo radości z dobrego obrotu spraw dla psiaka).

Póki wątek jeszcze istnieje, czuję się wobec wszystkich zaproszonych tu przeze mnie osób, w obowiązku przeprosić za taki zwrot sytuacji.
Serdecznie dziękuję każdemu, kto na moją prośbę i sam z siebie przyszedł .

Na fb własnego konta nie mam ( jak wielu z Was ), więc pozostaje mi jak dotychczas podczytywanie wydarzenia z fb córki .Bo tak właśnie dowiedziałam się o powstawaniu tego wątku .
Skorzystam jeszcze z okazji ,że można dodać obiecane foty z DT Morisa - a wiem,że na fb już są.

Choć tak odwdzięczę się Wam za serdeczne uczestnictwo :

[IMG]http://s23.postimg.org/5cn776f4b/image.jpg[/IMG]

[IMG]http://s23.postimg.org/5dx50lgy3/image.jpg[/IMG]

[IMG]http://s23.postimg.org/405i5ahor/image.jpg[/IMG]

[IMG]http://s23.postimg.org/6wsj5knij/image.jpg[/IMG]

[IMG]http://s23.postimg.org/53pmh92bv/image.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje ivette za zaproszenie. Bardzo , bardzo sie ciesze, że Morisek jest w domu tymczasowym a słyszałam, że domek wyjątkowy. Bardzo szybkie i skuteczne działanie. TO ja zmykam śledzić inne biedy, oby zwykle tak szybko kończyła sie pomoc dla psiaków, których tyle w schroniskach. Ja wskakuje na FB. Oby jak najwiecej tak skutecznych działań celem wyciagania psów ze schronisk. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...