Jump to content
Dogomania

ANIKA ,w swoim domu,odeszła za Tęczowy Most...


Romka

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jola: "Kolejny dzień:Anika coraz bardziej otwiera się,ale nadal bardzo wrażliwa na dotyk.W ogóle dziwnie to wygląda-po główce mogę tarmosić ile chcę,ale kiedy zbliżam się do tylnych łapek-pisk i ucieczka.Nie kuleje i na spacerach całkiem zwinnie biega więc to żadne uszkodzenie wewnętrzne.Skoro po główce pozwala się głaskać i sama przychodzi to już nabrała do mnie trochę zaufania.W tej chwili nie mam żadnej możliwości sprawdzenia co się dzieje z tymi łapkami,chyba że na siłę,ale tego nie chcę robić.Jeszcze poczekam."

Link to comment
Share on other sites

A nasza Aniczka jest już po wycięciu kołtunów z tylnych łapek oraz po kąpieli:lol:Jej opiekunka mówi,że jest teraz radosna i dziś zaczęła się bawić z yorkiem rodziców Joli i zaczęła...szczekać.:lol: A ja nawet to słyszałam przez telefon...;) SUPER!!!

Link to comment
Share on other sites

Jola: "Dziś dotarło wsparcie z Fundacji Mikropsiej.Anika została ostrzyżona i wykąpana.Na tylnych łapkach sierść miała niesamowicie zbitą i sfilcowaną i to właśnie sprawiało,że nie pozwalała się dotykać,musiało potężnie ją boleć.Teraz po zabiegach zdrowotno upiększających odżyła.Kiedy poszłyśmy na space rozszalała się z psem rodziców,tak że żałowałam,że nie miałam kamery,zdjęcia by tego nie oddały.Anice ubyło dziesięć lat,szalała jak szczeniak Dziękuję Mikropsom za pomoc"

Link to comment
Share on other sites

Jola: "Popiskiwania i lęk przed dotykiem znikł wraz ze sfilcowanymi kudełkami. Anika odmłodniała, pychol jej się śmieje, na spacerach pełna radość. Dziś wszystkie cztery sunie zostały razem na kilka godzin. Anika nic nie na broiła, kiedy wróciłam spokojnie spała, nawet jej nie obudziło szczekanie najmniejszej Lusi. Sama już przychodzi na głaskanie i przytulanki. Robi się z niej super pieszczocha. Z jedzeniem nie ma problemu-micha wylizana do czysta."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...