Jump to content
Dogomania

Wieśka i Stefan :)


Gonitwa

Recommended Posts

[quote name='Vectra']Zamiast OE , kup im eukanube :diabloti: na dogomanii polecają , idealny środek wychowawczy :evil_lol:[/QUOTE]

Mówisz? Orient na eukanubie wychowywany.. Marny efekt. Leprzy jest klikeRRRRRRRRRRRRRRRRRRR..:diabloti:

[quote name='Niki-lidka']ze co????????
daj linka:diabloti:[/QUOTE]

daj,daj:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Vectra']Zamiast OE , kup im eukanube :diabloti: na dogomanii polecają , idealny środek wychowawczy :evil_lol:[/quote]

O matko:evil_lol:...ale jak kliker to tylko z Trixe:diabloti:
A wogole Gonitwa tak jak Vectra mówi idź na przygarne psa, tam Ci wszystko powiedzą...ukształtuje Ci się charakter i staniesz się godna asta..:evil_lol::evil_lol:..nie no ja za dużo na adopcjach siedze.
wogole to witam.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej to podpuść kogoś niech założy temat , że chce psa
Psa rasowego , nie musi mieć rodowodu , bo nie lubi wystaw , za darmo , szczeniaka , wychowanego , takiego co już nie sika w domu ,ale jak najmłodszego.
Ten ktoś ma 5 dzieci , utrzymuje się z zasiłku , nie ma go w domu 12 godzin , kolejna 5 dzieci w drodze , pies docelowo będzie mieszkał w budzie .... :diabloti:

hohohoho już widze , alleeeeeee by się działo :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Vectra, jesteś okrutna:cool1:...chcesz żeby żyłki dogomaniakom co po niektórym popękały...:evil_lol:[/quote]

Już widzę jak iskry z klawiatur idą :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

może i jestem okrutna :diabloti: ale ja uwielbiam GORĄCE tematy :loveu: :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']O matko:evil_lol:...ale jak kliker to tylko z Trixe:diabloti:
A wogole Gonitwa tak jak Vectra mówi idź na przygarne psa, tam Ci wszystko powiedzą...ukształtuje Ci się charakter i staniesz się godna asta..:evil_lol::evil_lol:..nie no ja za dużo na adopcjach siedze.
wogole to witam.:loveu:[/QUOTE]

Mało tego, będę ją ROZMNAŻAĆ:diabloti: Co cieczkę, od pierwszej począwszy:evil_lol: Ładna jest, dzięki niej trochę kaski wpadnie bo w portfelu pusto...:cool1: Zaraz jej budę pod blokiem sklepię, metrowy łańcuch i będę czekać na tę cieczkę. Dam jeść raz na tydzień... Chcesz szczeniaka?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']ja chce:)
tylko musi byc juz szaczepiony, zdrowy, wysterylizowany...podrosniety ale maly i wychowany...jak na sika to przez okno wystawie!
ma nie piszczec, nie gryzc nic, nei ciagnac na smyczy!
i za darmo ma byc![/QUOTE]

Jakie za darmo? Przynajmniej 400 zł, przecież rasowy! I nie zaszczepię-trzeba zminimalizować koszty...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a co AST gorszy :crazyeye: :cool3: :diabloti: :evil_lol:


Chciałam Ci powiedzieć droga Gonitwo , że to to małe , będzie charrrraakterrne :diabloti: po uszach widzę :evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]taaaa bo to z tych morderców i chcialam mieć pewność że mi sąsiadów i teściową zeżre :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Vectra']Zamiast OE , kup im eukanube :diabloti: na dogomanii polecają , idealny środek wychowawczy :evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]mówisz :roll:
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Rybka_39']O matko:evil_lol:...ale jak kliker to tylko z Trixe:diabloti:
A wogole Gonitwa tak jak Vectra mówi idź na przygarne psa, tam Ci wszystko powiedzą...ukształtuje Ci się charakter i staniesz się godna asta..:evil_lol::evil_lol:..nie no ja za dużo na adopcjach siedze.
wogole to witam.:loveu:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja mam kliker :evil_lol::evil_lol::evil_lol:......robi tak k***RRRRRRRR*****:angryy:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja mam kliker :evil_lol::evil_lol::evil_lol:......robi tak k***RRRRRRRR*****:angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

O to ten, ten klikeRRRR właśnie:diabloti: Najlepsiejszy. Firmy nie pamiętam...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a mój Pawcio dodał se Twojego RRRRRRRRR do przyjaciół na majszajsie :diabloti::eviltong:[/B] ABW znaczy nie blekmetaluchów[/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:razz:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:razz:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Blue]

P.S.
mam wrażenie że Twój RRRR nas tu podgląda :diabloti:

Pawcio też mi powiedział że zaloguje sie na dogo żeby ze mną wymieniać dialogi :roll::diabloti:
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonitwa']Mój RRR... Patrz 3 posty wyżej...;)

Ej blakmetaluchy fajne chopaki;)[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no mówie że mam wrażenie że nas podgląda....zza perkusji spoziera :diabloti:




eeee tak tak fajne synki z tym mejkapem :diabloti:


a tak na poważnie .... dziołcha... nie wyglądam ale od 20 lat siedze w metalu ... znaczy nie w kajdankach :evil_lol::evil_lol: tera może mniej bo czasu brak na nowości ale już 18 lat temu organizowałam koncertosy metalowe i zina wydawałam.... i takie tam :roll:
jesooooo :mdleje: jaka ja stara :cool1: [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no mówie że mam wrażenie że nas podgląda....zza perkusji spoziera :diabloti:




eeee tak tak fajne synki z tym mejkapem :diabloti:


a tak na poważnie .... dziołcha... nie wyglądam ale od 20 lat siedze w metalu ... znaczy nie w kajdankach :evil_lol::evil_lol: tera może mniej bo czasu brak na nowości ale już 18 lat temu organizowałam koncertosy metalowe i zina wydawałam.... i takie tam :roll:
jesooooo :mdleje: jaka ja stara :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]


:loveu::loveu::loveu:

Stara? Ty? Toć Ty gorąca osiemnacha paląca na stosie różowe lachony jesteś:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonitwa']:loveu::loveu::loveu:

Stara? Ty? Toć Ty gorąca osiemnacha paląca na stosie różowe lachony jesteś:diabloti:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo 18stka :roll:

[COLOR=Magenta]a rósz to mój ulubiony[/COLOR] :loveu::loveu:


eeeeRRRRRR nie podgladaj ino dawa na bajere...

zawsze miałam słabość do bębniarzy :oops: dlatego mam wydrzymorde :evil_lol::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonitwa']Wydrzymorda dobra rzecz:evil_lol:

Różowy też mój ulubiony:diabloti: Po prostu kocham:loveu:[/quote]


[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-191.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-428.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo 18stka :roll:

[COLOR=Magenta]a rósz to mój ulubiony[/COLOR] :loveu::loveu:


eeeeRRRRRR nie podgladaj ino dawa na bajere...

zawsze miałam słabość do bębniarzy :oops: dlatego mam wydrzymorde :evil_lol::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Wydrzymorda dobra rzecz:evil_lol:

Różowy też mój ulubiony:diabloti: Po prostu kocham:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonitwa']Wydrzymorda dobra rzecz:evil_lol:

Różowy też mój ulubiony:diabloti: Po prostu kocham:loveu:[/quote]
Gonitwa, specjalnie dla Ciebie na różowo... [IMG]http://img175.imageshack.us/img175/8274/tinypinkpencildo5ov1.gif[/IMG]

Zajrzę jak będą nowe zdjęcia psiaków. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kurgan']Buuuuuuuuuuuuuuuu[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:inwigilacja zza garów ;)



cze ;)





a te pruchno w różu ...Klockowa to co tu po nocach się szweda [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...