Jump to content
Dogomania

Stary,niepotrzebny śmieć?


yumanji

Recommended Posts

[quote name='wilczy zew'][quote name='Marta72']

Co Ty opowiadasz? Z kosmosu je wzielam?
Post 741.[/QUOTE]

post nr 890 i 891
tam umieściłam zdjęcia które znalazłam na tym wątku
zaraz sprawdze czy jeszcze są
mam wrazenie, że tych które Ty przytaczasz NIE BYŁO!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Czy ktoś wie co się dzieje z Szamciem, jak on sie czuje?[/QUOTE]

[URL="https://www.facebook.com/events/264391927073530/?source=3&source_newsfeed_story_type=regular&fref=nf"]Na FB jest krótkie info[/URL]:

[QUOTE][B][URL="https://www.facebook.com/OjGry?fref=nf"]Ola Grynczewska[/URL]
[/B]

26 kwietnia o 07:31

Dostałam wieści o Szamanie. Piesek ma się coraz lepiej. Rozchodzi przykurcz łap. Z tego co zrozumiałam kupa tez dużo lepsza. Nie ma problemów z psami, nie rozplatuje siatki. Wygląda na szczęśliwego


[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Szaman przyjechał upodlony do cna. Na początku zjadał kupy swoje i innych psów. Z psami dogaduje się cudownie, ludzi się boi, ale powoli zaczyna ufać. Przykurcz tylnych łap powoli ustępuje, dobrze że może być w suchym i na słońcu.Dostaje suplementy witaminowe i osłonowe na stawy, karmę josera ekonomy i ryż z mięsem, dużo kurzych łapek, które uwielbia.Powoli wychodzi ze skorupy przerażenia i rezygnacji, w której tkwił.[COLOR=#3E454C][FONT=Helvetica]". Jest to pies dużych przestrzeni, samodzielny, spokojny, zgodny z innymi psami, nie wchodzący w żadne konflikty, bardzo unikający kontaktu z ludźmi".[/FONT][/COLOR] Zaczyna brać lepsze kąski z ręki, co jest bardzo ważne przy jego nastawieniu do ludzi.
Teraz to wolny pies, który robi co chce, uczy się zaufania przez obserwowanie innych psów i dobrych ludzi.Maksimum wolności i opieki, daję za to swoje słowo. Przyjdzie czas i na zdjęcia, ujawnienie miejsca jego pobytu. Wtedy zobaczycie, że lepiej nie mógł trafić !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Szaman przyjechał upodlony do cna. Na początku zjadał kupy swoje i innych psów. Z psami dogaduje się cudownie, ludzi się boi, ale powoli zaczyna ufać. Przykurcz tylnych łap powoli ustępuje, dobrze że może być w suchym i na słońcu.Dostaje suplementy witaminowe i osłonowe na stawy, karmę josera ekonomy i ryż z mięsem, dużo kurzych łapek, które uwielbia.Powoli wychodzi ze skorupy przerażenia i rezygnacji, w której tkwił.[COLOR=#3e454c][FONT=Helvetica]". Jest to pies dużych przestrzeni, samodzielny, spokojny, zgodny z innymi psami, nie wchodzący w żadne konflikty, bardzo unikający kontaktu z ludźmi".[/FONT][/COLOR] Zaczyna brać lepsze kąski z ręki, co jest bardzo ważne przy jego nastawieniu do ludzi.
Teraz to wolny pies, który robi co chce, uczy się zaufania przez obserwowanie innych psów i dobrych ludzi.Maksimum wolności i opieki, daję za to swoje słowo. Przyjdzie czas i na zdjęcia, ujawnienie miejsca jego pobytu. Wtedy zobaczycie, że lepiej nie mógł trafić ![/QUOTE]

bardzo dziękuję za tę wiadomość:)
doświadczony silny pies... .pokona doświadczenia w jakie go człowiek wepchał

uwierzy, że może być dobrze!

mocno trzymam kciuki za psa i ludzi którzy nad nim pracują:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35'] (...)

Fundacja Zwierzęca Polana
ul. Gwiaździsta 15a m. 257
01-651 Warszawa
nr konta ogólnego ze zgodą (nr 121/2014) na zbiórkę publiczną:
59 1160 2202 0000 0002 2475 6114
PayPal: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
tytułem:
interwencja[/QUOTE]


Powiele wpis ...

Jak juz bedzie konkretnie wiadomo, gdzie znajduje sie Szaman, wystawie bazarek.

Marycha35 w sprawie fantow napisze na priv.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Nawet ma koleżankę "na własność", wielka suka do niego przylgnęła i wszędzie łażą razem. A jest piękny, duży,ogrodzony teren. Na początku był jak najdalej od ludzi, teraz się coraz bardziej przybliża. Inne psy są blisko, to przecież on też chce :D[/QUOTE]


Normalne,ze ciagnie go do ludzi przeciez to owczarek :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Można dopisać -interwencja (dla Szamana), wtedy kasa pójdzie dalej - do tych, którzy się nim opiekują.[/QUOTE]
Ewo czyli, żeby konkretnie Szamciowi pomóc to ten wpis lepiej dodać?:) Dzięki Ci ogromne za info o nim, mam wyrzuty jak jasna cholera, on tyle czasu cierpiał...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki'] Przyjdzie czas i na zdjęcia, ujawnienie miejsca jego pobytu. Wtedy zobaczycie, że lepiej nie mógł trafić ![/QUOTE]
Zdjęcia można chyba wkleić, cóż znowu jakieś tajemnice i komu tu wierzyć w ogóle na tej dogomanii???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Normalne,ze ciagnie go do ludzi przeciez to owczarek :-)[/QUOTE]

Owczarki to proludziowe psiaki są:)
Wysłałem 10 złotych na konto fundacyjne (ze stosowną adnotacją). Kropla w morzu potrzeb, wiem, ale mam nadzieję że i ten grosik się przyda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dziuniek']Zdjęcia można chyba wkleić, cóż znowu jakieś tajemnice i komu tu wierzyć w ogóle na tej dogomanii???[/QUOTE]

Na razie musicie uwierzyć mi na słowo. Ludzie, u których jest Szaman prosili o nie zamieszczanie fotek. Myślicie, że gdyby był w takim syfie, jak poprzednio to wahałabym się o tym napisać i dać zdjęcia ? No to trudno :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Na razie musicie uwierzyć mi na słowo. Ludzie, u których jest Szaman prosili o nie zamieszczanie fotek. Myślicie, że gdyby był w takim syfie, jak poprzednio to wahałabym się o tym napisać i dać zdjęcia ? No to trudno :/[/QUOTE]

Ewa
niestety
kredyt zaufania wyczerpany :(
rozumię,że ktoś sobie może nie zyczyć upublicznienia zdjeć Szamana i miejsca gdzie teraz przebywa,ale wtedy tez, przynajmniej z mojej strony już nie ma mowy o pomocy...w ciemno...
tak to działa
stety czy niestety

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...