Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Bardzo dziękuję wszystkim za kciuki (lajków nie starczyło). 
Teraz przed nami maraton medyczny. 11 października kardiolog, 13 wizyta w lecznicy, badanie i pobranie krwi, a 16 pobranie moczu w punkcji. Potem, po wynikach, ustalenie terminu zabiegu usunięcia gruczolaka z powieki. To w lecznicy okulistycznej. Nerwy są. Dzisiaj byłem wieczorem z Gajulką w lecznicy u naszej pani doktor i ustalaliśmy terminy. 
Dla poprawy humoru Gajulka dzisiejszo-spacerowa 🙂 

485a9f1134c9de81.jpg

Pozdrawiamy zaglądających. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.10.2023 o 21:46, Radek napisał:

Bardzo dziękuję wszystkim za kciuki (lajków nie starczyło). 
Teraz przed nami maraton medyczny. 11 października kardiolog, 13 wizyta w lecznicy, badanie i pobranie krwi, a 16 pobranie moczu w punkcji. Potem, po wynikach, ustalenie terminu zabiegu usunięcia gruczolaka z powieki. To w lecznicy okulistycznej. Nerwy są. Dzisiaj byłem wieczorem z Gajulką w lecznicy u naszej pani doktor i ustalaliśmy terminy. 
Dla poprawy humoru Gajulka dzisiejszo-spacerowa 🙂 

485a9f1134c9de81.jpg

Pozdrawiamy zaglądających. 

Skąd ja to znam?4 swoje starszawe i tymczasy....

Gajulce uroczej drapania za uszkiem zasylam

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.10.2023 o 21:46, Radek napisał:

Bardzo dziękuję wszystkim za kciuki (lajków nie starczyło). 
Teraz przed nami maraton medyczny. 11 października kardiolog, 13 wizyta w lecznicy, badanie i pobranie krwi, a 16 pobranie moczu w punkcji. Potem, po wynikach, ustalenie terminu zabiegu usunięcia gruczolaka z powieki. To w lecznicy okulistycznej. Nerwy są. Dzisiaj byłem wieczorem z Gajulką w lecznicy u naszej pani doktor i ustalaliśmy terminy. 
Dla poprawy humoru Gajulka dzisiejszo-spacerowa 🙂 

485a9f1134c9de81.jpg

Pozdrawiamy zaglądających. 

Bedzie dobrze, Gajulka jest cudowna ❤️ i ma najlepszy dom pod słońcem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.10.2023 o 14:22, Aska7 napisał:

2 czy 4 ?

Spały dwa stwory. Z pozostałych (które nie spały) jeden pisał na Dogo, a drugi coś czytał 😉 

Gajulka w środę była u kardiologa. Serducho bez zmian od ostatniego badania, czyli nie ma dramatu. Leki zostają w takich dawkach, jak dotychczas. 
Dzisiaj z rana Lepsza Połowa pojechała z małą mordką do naszej pani doktor. Krew pobrana, wyniki po niedzieli. Osłuchowo i na oko pani doktor nie widzi, żeby coś się zmieniło od ostatniej kontroli (to też raczej na plus). Teraz czekamy na wyniki (w nerwach). Badanie oczywiście rozszerzone. Może do poniedziałku nie osiwieję. 
Mocz mamy umówiony dopiero na przyszły poniedziałek.
Po wynikach krwi będzie decyzja czy można usuwać gruczolaka. Wtedy umówimy Gajulkę. 
Kciuki bardzo wskazane. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wyniki krwi skonsultowane z naszą panią doktor. Wszystko w miarę OK, ale mamy podwyższony jeden wynik wątrobowy. Zdaniem naszej pani doktor nie jest to niepokojące, ale mamy zapisać się na USG. Tak dla świętego spokoju, bo ostanie było chyba pół roku temu. 
Denerwuję się. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2023 o 23:29, Radek napisał:

Wyniki krwi skonsultowane z naszą panią doktor. Wszystko w miarę OK, ale mamy podwyższony jeden wynik wątrobowy. Zdaniem naszej pani doktor nie jest to niepokojące, ale mamy zapisać się na USG. Tak dla świętego spokoju, bo ostanie było chyba pół roku temu. 
Denerwuję się. 

Też bym się denerwowała..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.10.2023 o 10:05, Aska7 napisał:

Będzie dobrze 🙂

 

Dnia 22.10.2023 o 13:56, Ellig napisał:

Musi być dobrze.

Dziękujemy za wsparcie.
Dzisiaj Gajulka była na pobraniu moczu w punkcji. Na USG też jest już umówiona. Oczywiście wciąż prosimy o kciuki za małą mordkę. 
A tak się prezentowała Gajka podczas działkowo-weekendowych wędrówek 🙂 

a4eab8f68a626b9d.jpg

a3ecec1e7142308a.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mała mordka ma USG 7 listopada. Mój stres z tym związany nie przeszkodził nam w wyprawie na działkę 🙂
Gajulka w dobrej formie. Były dalsze spacerki (nawet bez smyczy Gajka pochodziła). 

640154fb432a21ea.jpg

Na terenie działki była ulubiona czynność, czyli szukanie robaczków pod krzakami. Co widać po paprochach przylepionych do mordki 🙂 

30c88f2bc9ece3c5.jpg

Pozdrawiamy zaglądających. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2023 o 22:21, Radek napisał:

Mała mordka ma USG 7 listopada. Mój stres z tym związany nie przeszkodził nam w wyprawie na działkę 🙂
Gajulka w dobrej formie. Były dalsze spacerki (nawet bez smyczy Gajka pochodziła). 

640154fb432a21ea.jpg

Na terenie działki była ulubiona czynność, czyli szukanie robaczków pod krzakami. Co widać po paprochach przylepionych do mordki 🙂 

30c88f2bc9ece3c5.jpg

Pozdrawiamy zaglądających. 

 

Ja również serdecznie pozdrawiam i kciuki cały czas trzymam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2023 o 13:28, Aska7 napisał:

Oj, Radek. 2 tygodnie stresu 😉

Najgorsze to USG 😕 

Dnia 2.11.2023 o 14:27, guccio napisał:

Ja mam na 17 tego operację przepukliny małego tymczsiaka Cyryla.

Łącze się w przeżywaniu tak nieciekawych chwil....Też się denerwuję 

Potrzymam kciuki za Cyryla. 

Link to comment
Share on other sites

Pogoda była łaskawa i przytrafił się przedłużony weekend, więc wybraliśmy się na działkę. Gajka dzielnie dreptała w ładnych okolicznościach przyrody.

38e76a10e1a331c2.jpg

Po każdym spacerze Gajulka biegnie na taras i patrzy, czy nie ma wiewiórek w polu widzenia 🙂 Kiedyś nie zdarzała się to za każdym powrotem, teraz stało się tradycją.

e1cd11099b68bbd1.jpg

A przed nami trochę stresu medycznego z Gajulcem 😕 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...