Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Mała mordka jeszcze nie zapisana do fryzjera. Wszystko przez koniec roku szkolnego, bo dla mnie to sporo pracy. Za to wypoczęliśmy sobie na działce w weekend. 
Dzisiaj będzie trochę o upływie czasu. Gajulka nie jest już młodziutkim psiakiem. Według oceny naszej pani doktor ma 12-13 lat. Jak na swój stan zdrowia trzyma się nieźle, ale upływ czasu widać. Coraz więcej siwego na pycholku, nie ma już takiej formy do długich wędrówek, szczególnie gdy ciepło/duszno. Za to zrobiła się jeszcze bardziej przytulaśna 🙂 Potrzebuje więcej uwagi i ma ciut mniej rozdartą paszczę (ale naprawdę tylko ciut). Jest jeszcze bardziej kochana. 
Tak Gajka wygląda zmęczona po spacerku. 

9ea4f1d207af4c8a.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.06.2023 o 23:04, Radek napisał:

Mała mordka jeszcze nie zapisana do fryzjera. Wszystko przez koniec roku szkolnego, bo dla mnie to sporo pracy. Za to wypoczęliśmy sobie na działce w weekend. 
Dzisiaj będzie trochę o upływie czasu. Gajulka nie jest już młodziutkim psiakiem. Według oceny naszej pani doktor ma 12-13 lat. Jak na swój stan zdrowia trzyma się nieźle, ale upływ czasu widać. Coraz więcej siwego na pycholku, nie ma już takiej formy do długich wędrówek, szczególnie gdy ciepło/duszno. Za to zrobiła się jeszcze bardziej przytulaśna 🙂 Potrzebuje więcej uwagi i ma ciut mniej rozdartą paszczę (ale naprawdę tylko ciut). Jest jeszcze bardziej kochana. 
Tak Gajka wygląda zmęczona po spacerku. 

9ea4f1d207af4c8a.jpg

 

Wiekowo tak jak moja Olinka.Z tym, że mojej paszczenie wcale z wiekiem nie przechodzi.Adoptowalam ja przeszło jedenaście lat temu,w książeczce miała wpisane, że ma 2 lata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.06.2023 o 23:04, Radek napisał:

Mała mordka jeszcze nie zapisana do fryzjera. Wszystko przez koniec roku szkolnego, bo dla mnie to sporo pracy. Za to wypoczęliśmy sobie na działce w weekend. 
Dzisiaj będzie trochę o upływie czasu. Gajulka nie jest już młodziutkim psiakiem. Według oceny naszej pani doktor ma 12-13 lat. Jak na swój stan zdrowia trzyma się nieźle, ale upływ czasu widać. Coraz więcej siwego na pycholku, nie ma już takiej formy do długich wędrówek, szczególnie gdy ciepło/duszno. Za to zrobiła się jeszcze bardziej przytulaśna 🙂 Potrzebuje więcej uwagi i ma ciut mniej rozdartą paszczę (ale naprawdę tylko ciut). Jest jeszcze bardziej kochana. 
Tak Gajka wygląda zmęczona po spacerku. 

9ea4f1d207af4c8a.jpg

 

 

Dnia 25.06.2023 o 23:16, guccio napisał:

Wiekowo tak jak moja Olinka.Z tym, że mojej paszczenie wcale z wiekiem nie przechodzi.Adoptowalam ja przeszło jedenaście lat temu,w książeczce miała wpisane, że ma 2 lata.

                         Misiek, Walentynki, Serduszko

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W połowie lipca Gajulka będzie miała kontrolę serduszka. I pewnie w lipcu/sierpniu też będziemy robić standardowe kontrolne. Mam nadzieję, że wszystko będzie OK. A żeby nie było bez fotek to wrzucę zadowolonego Gajulca z działkowego weekendu 🙂

ef80ec66568c4be1.jpg

c52bdd9e2ae08e02.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj i dzisiaj był koszmarny upał 😕 Gajce bardzo to przeszkadzało i na spacerkach szukała miejsc z trawą i krzaczkiem, żeby sobie trochę poleżeć. Na szczęście mieszkamy na osiedlu, na którym takich miejsc nie brakuje 🙂 

ee19a066020f8af5.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.07.2023 o 22:25, Radek napisał:

Wczoraj i dzisiaj był koszmarny upał 😕 Gajce bardzo to przeszkadzało i na spacerkach szukała miejsc z trawą i krzaczkiem, żeby sobie trochę poleżeć. Na szczęście mieszkamy na osiedlu, na którym takich miejsc nie brakuje 🙂 

ee19a066020f8af5.jpg

 

Zazdroszczę Gajce...nie mogę tak poleżeć.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.07.2023 o 09:13, Aska7 napisał:

E tam, w tym kraju to każdy pomyślałby, że nietrzeźwy.

Tak. I przez to czasami nie wzywa się pomocy do leżących osób 😞 
Upał nam dalej dokucza. Podczas działkowych wypraw Gajulka robi sobie co pewien czas odpoczynek. Na foto akurat odpoczynek podczas leśnych wędrówek .

d4b7975da70c0abf.jpg

12 lipca Gajka ma badanie serca. Mam nadzieję, że wszystko będzie w miarę dobrze, bo Cardisure podajemy systematycznie. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.07.2023 o 23:23, Radek napisał:

Tak. I przez to czasami nie wzywa się pomocy do leżących osób 😞 
Upał nam dalej dokucza. Podczas działkowych wypraw Gajulka robi sobie co pewien czas odpoczynek. Na foto akurat odpoczynek podczas leśnych wędrówek .

d4b7975da70c0abf.jpg

12 lipca Gajka ma badanie serca. Mam nadzieję, że wszystko będzie w miarę dobrze, bo Cardisure podajemy systematycznie. 

Mocno trzymam kciuki za dobre wyniki 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2023 o 20:54, Radek napisał:

Leki działają i z serduszkiem jest nieźle. Bardzo się cieszę. Teraz czas na badania kontrolne. Tylko nie wiem kiedy się uda umówić. Wiadomo, sezon wakacyjny. 

Jeszcze do tego upały,dla sercowych to nie jest najlepszy czas.Kciuki za Gajulke 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2023 o 13:25, guccio napisał:

Jeszcze do tego upały,dla sercowych to nie jest najlepszy czas.Kciuki za Gajulke 

Dziękujemy za kciuki. Tak, Gajka raczej marnie znosi upały. Spacerujemy raczej niewiele, chociaż nawet niedługie spacery dają Gajulce trochę radości, co widać po minie

064caa1029629847.jpg

A w domu to już w ogóle jest dobrze 🙂 

3280b721ec819aa3.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś od rana chłodniej i Gajulka nam odżyła. Minka była zadowolona z rana 

ba45d2dc9a258dd9.jpg

I po południu, pomimo wędrówek w deszczu  (z łapek tak się nasypało w domu, że czułem się jak w piaskownicy albo na plaży)

e044518235937f97.jpg

Ostatnio Gajulcowi zrobiło się tak, że jak wyciągam aparat to mała mordka siada 🙂 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...