Jump to content
Dogomania

Czy Posiada Ktos Wzor Umowy O Warunkach Hodowlanych?


bzuma

Recommended Posts

Myślę, ze nie ma takiego wzoru, bo każdy może zaproponować inne warunki. Mnie np. proponowano, że pierwszy miot mam pod przydomkiem hodowcy. Nic poza tym. Żadnych pieniędzy za szczeniaki, żadnych innych zobowiązań. Nieco niższa cena suki i tyle. Ale w końcu do tego nie doszło.

Link to comment
Share on other sites

ja na takich zasadach wlasnie bede dawala suczke z najblizszego miotu z zastrzezeniem ze bede miala prawo wyboru reproduktora

natomiast jak ja bralam suke na prawo to mialam 2 mioty na przydomek hodowcy + z kazdego miotu jedno szczenie dla niego

mysle ze ile hodowli tyle rozwiazan

Link to comment
Share on other sites

dzieki za odzew w sprawie :p wlasnie mi sie poszczescilo i dorwalam umowe ;) co nieco oczywiscie pozmieniam ale zaznaczam od razu, ze jezeli ktos z Was czy ze znajomych bedzie takowej potrzebowal to sluze pomoca:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='bzuma']dzieki za odzew w sprawie :p wlasnie mi sie poszczescilo i dorwalam umowe ;) co nieco oczywiscie pozmieniam ale zaznaczam od razu, ze jezeli ktos z Was czy ze znajomych bedzie takowej potrzebowal to sluze pomoca:evil_lol:[/quote]


To ja bym luknela, jesli mozna ;-) Wprawdzie poki co nie potrzebuje, ale nigdy nic nie wiadomo :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...

[quote name='Czarne Gwiazdy']No to jesli nie wiesz to siedź cicho i czekaj na kogoś kto wie. Jezu.

Czy to, ze ktoś załozył wątek z pytaniem oznacza, że pytanie tyczy się bezpośrednio CIEBIE?
Tyczy się osoby, która coś WIE na zadane pytanie. Tak?[/quote]

Czarne Gwiazdy - ten post napisałam dawno temu kiedy nie miałam pojęcia jak się poruszać po forum i jak to forum w ogóle działa. Może nie najeżdżaj tak na mnie, dobrze? Trochę luzu. Nie wszyscy się rodzą z umiejętnościami doskonałego poruszania się po całym internecie i doskonałego rozumowania pytań innych.

Przepraszam za prace archeologiczne;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...