Jump to content
Dogomania

jaśnienie nosa


Wiza

Recommended Posts

Mojemu Gordonkowi też jaśniała trufla.Zgodnie z info weta jaśnienie trufli np w jego wypadku było następstwem jedzenia białego mięsa/kurczaki/Faktycznie jadł mięso z kurczaka.Ponadto dostawał suchą karmę dla szczeniąt RC na bazie kurczaka.Wet zaleciłAlgolith - naturalny preparat-mączka z alg morskich,jeśli mięso to tylko wołowinka.Jeśli sucha karma to z jagnięciną.Dostosowałam się.Aktualnie po miesiącu młody Gordonek ma spowrotem truflę czarną jak smoła.

Link to comment
Share on other sites

[quote=Gonitwa;]Hehehehe... Dobry sposób, chyba wypróbuję...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Wiedziałam, że będą chętni :diabloti:

[quote=Wiza;]oszpeci ją to.[/quote]
Ty też masz różowy nos... a jednak mama cie akceptuje :cool3: Dlatego zaakceptuj swojego psa takim jakim jest i pokochaj tego rózowego nochalka. Bo każdy psiak powinnien być najpiękniejszy dla swojego właściciela :-) Na przykład moja Carmen i Tosca to ideały chodzące, pod każdym względem :cool3: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonitwa']Nie dziwię się, że ideały, bo są przecudowne! Właśnie obejrzałam Twoją stronkę by sprawdzić czy Twoje psiaki mają też "pofarbowane " noski... Niestety- oryginały;)[/quote]
Zgadzam sie! Tez jestem fanka Goldenek Ani:) Filmiki o szczeniakach sa cudowne:)

Link to comment
Share on other sites

[quote=Gonitwa;]Nie dziwię się, że ideały, bo są przecudowne! Właśnie obejrzałam Twoją stronkę by sprawdzić czy Twoje psiaki mają też "pofarbowane " noski... Niestety- oryginały;)[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Kurcze, ta farba jest lepsza niż myślałam… :diabloti: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]A tak na poważnie, to faktycznie moje goldenki nie mają problemu z jasnymi nosami. Carmen ma bardzo mocny pigment, który przekazuje swoim dzieciom, w tym Tosce ;-) Chociaż z wiekiem, ma już 6 lat, nawet jej na zime nosek jaśnieje, a latem kolor wraca.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...