Jump to content
Dogomania

Encyklopedia wiedzy o psach :)


Soko

Recommended Posts

[B]Berek, [/B]nie rozumiem, jakie to ma znaczenie dla Ciebie? To nie strona o mnie ani istotna informacja ;)

[B]pomóżpomagać [/B]dziękuję, liczę na to :) każde takie słowo mnie motywuje do dalszego pisania.

A Sygnały już jutro!

Link to comment
Share on other sites

"[B]Berek, [/B]nie rozumiem, jakie to ma znaczenie dla Ciebie? To nie strona o mnie ani istotna informacja"

Ano, zdawało mi się, że tylko baaardzo [I]nieletnia [/I]nastolatka może na serio proponować porady dotyczące psów problemowych przez net - sorry, pomyłka. ;) Jakże znamienna dla naszych czasów zresztą - ale to taki mały off topic. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie zamierzam robić skanu swojego dowodu ;) jeśli jestem nieletnia to nie wiem skąd on u mnie w portfelu. Czy kikopup też jest nastolatką? Wszyscy doradzający tutaj to nastolatkowie? Zapomniałam, że jakże znamienne dla naszych czasów jest to, że obcy ludzie wiedzą najlepiej, kim jesteś. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[QUOTE]"Wszyscy doradzający tutaj to nastolatkowie?"[/QUOTE]

Nie, ale w miarę postępujących zmian na Dogo coraz więcej nastolatków mentalnych.

[QUOTE]Zapomniałam, że jakże znamienne dla naszych czasów jest to, że obcy ludzie wiedzą najlepiej, kim jesteś.[/QUOTE]

Nie wiedzą, nie wiedzą - dlatego pytają.
W necie można oceniać jedynie po wypowiedziach, jak się czyta o [I]poradach on-line[/I] jako o pewnym systemie to się człek i dziwuje ;) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...