Jump to content
Dogomania

Wystawa od strony widza


knypasek

Recommended Posts

Pod koniec września w Zgierzu jest organizowana krajowa wystawa psów, tak się składa, że akurat będę w mieście i nie wiem, czy się wybrać czy nie. Nie szukam hodowców, aby odkupić psa, dlatego nie wiem, czy po uiszczeniu opłaty za wstęp nie będę się przypadkiem nudzić. Podobno na międzynarodowych są namioty różnych fundacji, organizacji i stowarzyszeń, jakieś warsztaty i seminaria, są też namioty producentów karm i dużo miejsc, w których mozna się czegoś nowego i ciekawego dowiedzieć. A jak to wygląda na krajowych? Starają się? Czy lepiej się wybrać na międzynarodówkę.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy od organizatora wystaw Nie byłam w tych rejonach ale podejrzewam że stoisk może nie być za wiele. Czasem zdarza się że na krajowych wystawach tych mniejszych jest 1-2 stoiska i koniec. Proponuję się wybrać lepiej na wystawę międzynarodową gdzie szansa na zwiedzanie jest większa. Na wystawach częściej producenci oferują artykuły dla zwierząt. Mało kiedy są inne "oferty".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...