Jump to content
Dogomania

Kier- stary mix ONka, już w hoteliku, ale wciąż bezdomny ;( Prosi o szansę. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

Kier powoli zaczyna uczyc sie,ze nie załatwiamy sie w kojcu tylko na spacerach:p Za kazdym razem dostaje smakołyk gdy zrobi qpe poza kojcem...a ze to straszliwy łakomczuch to zaczyna mu sie to podobać.
Wczoraj mielismy piekny wiosenny dzień i Kier pomagał w sprzątaniu-pora zacząc wiosenne porzadki;)
Dzis niestety juz zimno i pochmurno:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img134.imageshack.us/img134/9616/kierxo1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img239.imageshack.us/img239/4033/kier1cg4.jpg[/IMG]


Kier i Bajeczka męczycielka;)
[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/1274/kier2ty9.jpg[/IMG]


Wygolony;) Czeka nas kąpiel-ale jeszcze troche jak cieplej bedzie.
[IMG]http://img25.imageshack.us/img25/864/kier3qi7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Fryzura to sie jeszcze dopiero zrobi;):evil_lol:...ale to co było w tej sierści to szok:crazyeye: Biedak musiał stac i stac , a ja go meczyłam tym obcinaniem...ale to dla jego dobra, bo skora wcale oddychac nie mogła.

Kier ma 2 takie małe koleżanki- szukają domków:cool3:-maluchy liża go i podskakuja do niego, a on biedulak dzielnie to znosi -jak mu sie znudzi to ucieka, ale tylko kawałek, bo on musi byc ciagle przy mnie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Kier ma 2 takie małe koleżanki- szukają domków:cool3:-maluchy liża go i podskakuja do niego, a on biedulak dzielnie to znosi -jak mu sie znudzi to ucieka, ale tylko kawałek, bo on musi byc ciagle przy mnie:roll:[/quote]

to sobie maluszki znalazły dziadka przyszywanego :loveu:

Link to comment
Share on other sites

W takie zmiany pogodowe Kier nie czuje sie najlepiej, chodzi i popiskuje cały czas:shake: Nogi ma bardziej sztywne....choc zastanawiam sie czy to poprostu nie za mała dawka tego scanodylu, bo teraz dostaje 1 dziennie. Ale lek sie kończy i po weekendzie będę u weta.

Wczoraj wieczorem znowu Kier spał bardzo mocno i mnie nie słyszał:roll: dopiero jak mu jedzonko pod nos podsunełam to sie obudził...jejku jaki to łakomczuch;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']W takie zmiany pogodowe Kier nie czuje sie najlepiej, chodzi i popiskuje cały czas:shake: Nogi ma bardziej sztywne....choc zastanawiam sie czy to poprostu nie za mała dawka tego scanodylu, bo teraz dostaje 1 dziennie. Ale lek sie kończy i po weekendzie będę u weta.[/quote]

Musi to powiedziec wet, oczywisice, ale wiem, ze Feniks z Rudy Sl, tez z bardzo chorymi stawami, powinien dostawac 3 tab dziennie (dostaje jedna bo nie ma kasy...) . Wiec Kier moze tez powinien wiecej.

Milo zobaczyc takie piekne zdjęcia szczęsliwego psa. I jeszcze moja znajoma Bajeczka do tego! Cudnie.
Wspanialy czas mi dajesz, Aniu, na ich drodze do domu..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']W takie zmiany pogodowe Kier nie czuje sie najlepiej, chodzi i popiskuje cały czas:shake: Nogi ma bardziej sztywne....choc zastanawiam sie czy to poprostu nie za mała dawka tego scanodylu, bo teraz dostaje 1 dziennie. Ale lek sie kończy i po weekendzie będę u weta.

Wczoraj wieczorem znowu Kier spał bardzo mocno i mnie nie słyszał:roll: dopiero jak mu jedzonko pod nos podsunełam to sie obudził...jejku jaki to łakomczuch;)[/quote]
morda kochana, wreszcie śpi spokojnie! to znaczy, że czuje się u Ciebie już bezpiecznie Aniu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

tak, uwielbiamy się plątać pod nogami podczas sprzątania:mad::evil_lol:

Czy macie jakieś kontakty z osobami, ktore zajmują sie adopcjami za granicę?
Uważam,że taka adopcja może byc chyba jedyną szansa dla Kiera.....ja staram sie trzeźwo patrzec na adopcje starych psów i nie zyc tylko nadzieja ,że może ktos sie kiedys trafi...bo znając nasze społeczeństwo, to niestety dla 99% stary pies do niczego sie nie nadaje:-(
Jest problem ze szczeniakami..a co tu mówic o psie 12-14 letnim i w dodatku bardzo duzym:shake:

Link to comment
Share on other sites

może warto zmienić tytuł wątku,że szukamy osób które pomoga w adopcji zagranicznej dla Kiera?
ja napisałam pw do jednej osoby ....ale zobaczymy czy ma jakies kontakty. Do Ulaa tez można napisać- nikt nam glowy za to nie urwie;)

A KIER mnie dzis strasznie rozśmieszył-Sara stała sobie przywiazana na lince na łące, a ja w tym czasie wyczesywałam Kiera. Sara sie niecierpliwiła, bo ona uwielbia czesanie i nie mogła sie doczekac na swoja kolej. Nagle Kier odszedł ode mnie i poszedł Sarze pokazac zęby:evil_lol: nakrzyczał na nia i zadowolony wrocil na dalsze czesanie:evil_lol: co go jakies babsko wkurzac bedzie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...