Jump to content
Dogomania

Jak będzie wyglądać jak będzie duża? :)


aasika

Recommended Posts

Jest to szczeniaczek, mieszaniec - Matka shih tzu, ale nie 100% tylko jej matka była prawdziwa shih tzu, ojciec kundelek. Jak myślicie jak ta psinka będzie wyglądać jak będzie duża ? czy choć troszkę będzie podobna do shih tzu ?:)

Edited by aasika
Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem nie ma szans na podobieństwo do shih tzu,widać po sierści że nie będzie ona długa i raczej będzie taka szorstka jak np. u labka ale to moja opinia,może niech ktoś inny też się wypowie.
Widać że o matkę też szczególnie nie dbano,więc zwróciłabym uwagę na zdrowie pieska,bo wziąć jest łatwo ale potem leczenie przytłacza :(

Edited by Gelisia
Link to comment
Share on other sites

nie ma zwykły kundelek kundelek jest zawsze niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju :eviltong: Jak się nią dobrze zajmiesz to może wyrosnąć kochany i mądry piesio. Na razie jest słodka klucha ale wątpie by wyrosła na coś przypominającego "rasę", na dłuższą sierść też bym nie liczyła za bardzo.

Link to comment
Share on other sites

siebie :P tak to już jest z kundelkami że nigdy nie da się za bardzo ocenić a już zwłaszcza jak nie widzimy na żywo kurdupelka. Raczej wielka nie będzie i ma spore ślepka, coś tak może sierści jej odstawać na pyszczku ale "bródki" raczej nie utworzy. Tak na podstawie kilku zdjęć nikt nie może ci zagwarantować co z małej wyrośnie, zwłaszcza że szczyle potrafią się zmieniać diametralnie

Link to comment
Share on other sites

Po 1 kto bezsensownie rozmnaża zwierzęta bez papierów.
Po 2 nie wydaje mi się aby chociażby jej sierść była codziennie wyczesywana nie mówiąc już o pielęgnacji włosa.
Po 3 nie oszukujmy się większość takich kundelków jada chappi który nie jest dobrą jakościowo karmą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dink']myślę, że z postury będzie przypominać Shih zu, główka ma taki podobny kształt i wielkościowo też będzie taka. Co do sierści chyba będzie krótsza.

Gelisia po czym widać że o matkę nie dbano?[/QUOTE]

No sierść ma nieco krótszą, prawda. Dzięki ;)) ...
O matkę dbano, a siwa jest, ponieważ dzieci wysysają z niej mleko i jest wymęczona.. Tak mi mówiła właścicielka.

Link to comment
Share on other sites

nie chodzi mi o kolor włosa a o jakiego jakość ,on nawet nie jest błyszczący.Jak suka może siwieć od karmienia młodych:crazyeye:coś mi się wydaje że właścicielkę wyobraźnia poniosła. A pytałaś ile suczka ma lat? może jest już zbyt stara na potomstwo i dlatego jest wymęczona. Co by było gdyby każda suczka siwiała od karmienia młodych:roll:

Link to comment
Share on other sites

hmm, my tutaj o właścicielce teraz nie mówimy, więc odpuśćmy obie zbędny temat, bo nie lubię jak ktoś za plecami o kimś źle gada.;)
chciałam tylko od większych znawców ode mnie dowiedzieć się, bo niektórzy widzą jak może szczeniak wyglądać itd. ;) Sunie i tak wezmę, bez względu jak będzie wyglądać bo i tak już ją kocham, tylko po prostu chciałam z ciekawości zapytać. ;))

Edited by aasika
Link to comment
Share on other sites

Ja nie rozumiem kobieta jakieś farmazony ci wmawia,a ty jeszcze mówisz że źle o niej pisze :roll: mam nadzieje że chociaż oddaje za darmo... bo jeśli nie to kolejny pseuduch :/
Piesa może mieć do ok 30cm w kłębie no i krótką sierść,więcej napisać się nie da w końcu nikt nie jest wróżką ;) a i tak spostrzeżenia są orientacyjne.

Link to comment
Share on other sites

Chodziło mi o twoja wypowiedź na temat karmy jaką wg ciebie jest karmiona suka i tego że nie jest wyczesywana. Tego nie wiesz i raczej nie da się tego ocenić na podstawie zdjęcia. A na temat mojej mądrości lub jej braku to się nie wypowiadaj bo też nie masz o tym żadnego pojęcia :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dink']Chodziło mi o twoja wypowiedź na temat karmy jaką wg ciebie jest karmiona suka i tego że nie jest wyczesywana. Tego nie wiesz i raczej nie da się tego ocenić na podstawie zdjęcia. A na temat mojej mądrości lub jej braku to się nie wypowiadaj bo też nie masz o tym żadnego pojęcia :roll:[/QUOTE]

pokaż mi gdzie napisałam że akurat ta suka jest karmiona chapii? napisałam też że wydaje mi się a nie że jestem w 100% pewna,do słownika.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...