Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Posted (edited)

Chciałabym prosić o pomoc w znalezieniu dobrego domu rasowemu pieskowi chihuahua. Zależy mi żeby trafił do odpowiedniej i sprawdzonej rodziny. Piesek ma 8 lat, dwa lata temu odkupiliśmy go od hodowcy, gdzie był zaniedbywany i jak przypuszczamy "mocno eksploatowany". Chcieliśmy zapewnić mu spokojną starość, ale wynikła sytuacja, że wyprowadzamy się na stałe za granicę, zabieramy ze sobą dwa nasze psy i kota i to jest zdecydowanie maksymalna ilość zwierzaków jakie możemy tam zabrać.
Piesek jest bardzo przyjacielski i do ludzi i do zwierząt, uwielbia głaskanie i przytulanie, nie jest ani hałaśliwy ani uciążliwy. Teraz mieszkamy w domu z ogrodem, i tam z resztą psiego i kociego towarzystwa spędza większość dnia. Nie wiem jak zachowywałby się w mieszkaniu w bloku, bo wydaje mi się, że nigdy w takowym nie mieszkał.
Piesek jest bardzo mały, drobniutki, więc rodzina z malutkimi dziećmi raczej odpada, żeby dzieci przypadkowo mu krzywdy nie zrobiły, chociaż dzieci i głaskanie bardzo lubi i cierpliwie znosi "nadmierną" miłość moich siostrzenic. Myślę, że najlepszą opcją dla niego byłby dom z ogrodem, gdzie mógłby swobodnie biegać, chociaż tak naprawdę biegania dużo nie potrzebuje, ale jak już pisałam nie wiem jak odnalazłby się w mieszkaniu, w którym miałby spędzać cały dzień np. czekając na swojego pana.
Nasz chihuahua wygląda dokładnie jak miniaturka liska i tak jest nazywany przez sąsiadów. Piesek jest bardzo towarzyski i zawsze uśmiechnięty i mimo małych gabarytów zawsze potrafi dopchać się do głaskania :smile:

Proszę o pomoc w znalezieniu odpowiedniego domu naszej chihuahua. Oczywiście obowiązywać będzie umowa adopcyjna i wizyta przedadopcyjna.
dziękuję i pozdrawiam

Edited by aneta_chihuahua
Posted

kfiatek19833 napisał(a):
uwazaj bo tu sa osoby ktore chca takiego malego psa dla dzieci wlasnie i twierdza ze dziecko male na pewno nic psu nie zrobi.


Dzięki za ostrzeżenie, na pewno będę prosiła doświadczonych dogomaniaków o sprawdzenie ewentualnego domu.

Posted

iwonamaj napisał(a):
Powysyłaj zaproszenia na wątek... Im więcej osób,tym lepiej. Może wydarzenie na FB? Może na mikropsiaki go wrzucić? Ale poczekamy z tym na zdjęcia.


Nie za bardzo rozumiem komu, jakie i w jaki sposób zaproszenia mam wysłać, raczej bywalcem forów, FB itp. nie jestem. A cóż to te mikropsiaki? :) Proszę o pomoc

Posted

iwonamaj napisał(a):
Zaproszenia na wątek Twojego pieska. Wydarzenie na FB mogę założyć i na Mikropsiaki wrzucę...
Ile jest czasu na znalezienie domu?


Bardzo proszę Cię o pomoc, bo niestety tak jak pisałam, nie za bardzo wiem co i jak. Wyjeżdzamy koniec października, mam nadzieję, że do tego czasu nasz Lisek znajdzie dobry domek.

Posted (edited)

Napisz w jakim mieście jest pieseczek i podaj jakiś nr telefonu do kontaktu. Jutro porozsyłam troche zaproszen na wątek...
Czyli robić wydarzenie na FB?

Edited by iwonamaj
Posted

iwonamaj napisał(a):
Napisz w jakim mieście jest pieseczek i podaj jakiś nr telefonu do kontaktu. Jutro porozsyłam troche zaproszen na wątek...
Czyli robić wydarzenie na FB?


Białystok, telefon 721007379. Robić co się da :) Dziękuję. Od jutra do niedzieli wyjeżdzamy za granicę, więc telefonu odbierać nie będziemy, od niedzieli jesteśmy do dyspozycji.

Posted

Też przyszłam z mikro:)
Jest uroczy i pewnie szybko znajdzie domek:)
Czy jest kastrowany? Bo żeby się znowu nie dostał w czyjeś złe ręce:roll:

Posted

A ja tu przyszłam z "chi w potrzebie" :D

Isiak napisał(a):
Trafiłam tu z wątku mikropiesków. Przekochany malec, tyle, że on właśnie taki nakolankowo-blokowo-kanapowy z racji rozmiaru.

Oj, nie przesadzamy z tym kanapowym - nie każdy mały pies nadaje się tylko do siedzenia na kolankach :D Ale ukryć się nie da, że maluch cudowny :loveu:

Posted

witam serdecznie. mam na imię monika i poszukuje małego pieska do adopcji. po śmierci naszej poprzedniej suni (12lat). jej odejście najbardziej przeżyła nasza 7letnia prawie córcia. nie chcemy dla niej zabawki. decyzja o adopcji psa lub suni jest przemyślana. Dżina-nasza poprzednia sunia (mieszanka z wilczurem) została uratowana przed schroniskiem. jej właścicielka (poprzednia) chciała oddać ją do schroniska... ja oczywiście wzięłam ją do domu,choć mama nie była zachwycona...trzeba było karmić małą strzykawką,co mała robiła niechętnie...bo za wcześnie zabrano ją od mamy... ale daliśmy radę ją uratować. zapewniłam suni nowy dom na lata.nic nie było w stanie nas rozdzielić,a takiej wierności nie widziałam... niestety przegrałyśmy walkę z nowotworem,mimo operacji nie udało się... sunia odeszłą od nas rok temu. mamy jeszcze sporo miłości do oferowania...szukam małego pieska,ponieważ mieszkam w 2pokojowym mieszkaniu+ kuchnia,łazienka i balkon (w bloku) z partnerem i córką. nie chcemy,by większy piesek się u nas męczył. nie wiem,co jeszcze mam napisać... pozdrawiam.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...