Jump to content
Dogomania

Bursztynooka Bunia-PSI ANIOŁ-tak wiele przeszła a tak kocha Życie,już w D.TSzczecin


amelka0

Recommended Posts

[quote name='Asior']jeśli nie Bursztnka to żadana!!!!!
Ona jest taka śliczna i kochana.. Ten jej pyszczek jest tylko do całowania :loveu:[/quote]
Tak zgadzam się z tym w zupełności.
Gdy byłam u Bursztynki,była jak zwykle w budzie,w końcu wyszła,jeden pies ją szarpnął i wystraszona uciekła z powrotem i się schowała i tak tylko ukradkiem jednym oczkiem podglądał z budy czy jeszcze stoję....:-(:-(

Aha,ale tak na pocieszenie,to załatwiłam Bursztynce,że pokażą Ją w telewizji-może to pomoże.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szyszka']Kinia bo Cię modzi za ten wielki banerek Gucia prześwięcą.... Ja już dostałam burę i Vectra zmniejszyła mi banerek.

Bursztyneczko biegniemy się pokazać.[/QUOTE]

Kurcze no zawsze problem z podpisem mam, już którys raz z koleji mi ktoś zwraca uwage no ale zmenisjze je i moze jeszcze uda mi się wepchnąć jakiś jeszcze baner.
Mam pytanie a skąd wy wiecie że podpis jest za długi ? Bo na jednym forum gdzie jestem (wizaż.pl) wyskakuje mi że podpis jest za długi a tutaj się poprostu dodaje sam.. więc skąd mam wiedzieć kiedy jest za długi? :question:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puchatek']Suma banerów może mieć 100 pikseli wysokości i 500 pikseli szerokości (warunki na tym forum). Sprawdzasz wielkość banerków, sprawdzasz czy któryś nie jest wyższy niż 100, sumujesz długości, sprawdzasz czy suma nie przekracza 500. Proste.[/QUOTE]

Dziękuję za wyjaśnienie;) zaraz dodam jakieś banery

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...