Jump to content
Dogomania

BOKSER żabol vel HUGO MA DOM - odszedł za TM


zaba14

Recommended Posts

  • Replies 452
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]a_ga.isk to jakiego psa szukasz? Chcesz boksia czy spaniela? Wyczytałam, że oferujesz dom boksiowi z Bytomia, dogo jest małe a takie niedomówienia źle wyglądają. Proszę wytłumacz czy szukasz psa, czy jesteś zdecydowana, czy zastanawiasz się. Każda deklaracja domu to dla nas nadzieja, na szczęście, na dom, na spokój dla "naszych" psiaków. Nie można rzucać ot tak, że chce tego a może tego. Wytłumacz proszę jak to widzisz?[/QUOTE]

To wpisałam na wątku spanielowym, ponieważ a_ga.isk tam szuka psiaczka również. Proszę wytłumacz nam, czy szukasz dopiero czy decydujesz się? Może niektórzy myślą "co za różnica", ale my jesteśmy emocjonalnie związani z tymi psami i każda deklaracja to dla nas nadzieja...

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem pełna obaw jak przyszli właściciele wytrzymająz HUGOLEM bo wytrzymać z nim pod jednym dachem to sztuka :eviltong: bo on na przemian to śpiewa, piszczy, skomli, szczeka, jak się człowiek położy to włazi na łóżko i depcze, drapie, siada na głowe albo kładzie się obok i wykopuje nas z łóżka no i oczywiście wszystkie zabawki są rozrzucone na całym mieszkaniu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']jak się człowiek położy to włazi na łóżko i depcze, drapie, siada na głowe albo kładzie się obok i wykopuje nas z łóżka no i oczywiście wszystkie zabawki są rozrzucone na całym mieszkaniu :evil_lol:[/quote]

tia, bokser :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_ga.isk']O to nic nowego ^^ Przyzwyczaiłam się do tego że każde zwierze w moim domu jest lub było szalone :lol: ;)
Ja się tylko martwie podróżą... bo Hugo z tego co widzę aktywny a jednak z 16 godzin pojedziemy[/quote]
No właśnie czym HUGO ma jechać bo tu może być naprawdę problem i to nie mały:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_ga.isk']Mini busem. To wygodniej niż autem czy autobusem bo będzie miał więcej miejsca żeby się wygodniej ułożyć.[/quote]
Minibus:crazyeye:
mam nadzieje że będzie mało osób w minibusie.
A oto straszna prawda na temat zachowania się HUGA w sodkach lokomocji
[SIZE=4][COLOR=red]ŚPIEWO-SZCZEKANIE [SIZE=3][B]!!!!!!!!!!!!! a problem w tym że dla niego nie ma znaczenia jak długo się jedzie :shake: [/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[B][COLOR=black]Ja z nim jechałam ok 4 godz. autem po tej eskapadzie wyszłam głucha.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_ga.isk']Oho...
Zazwyczaj jeździ 6 osób plus kierowca ale czy bus będzie pełny to się okaże...
Zawsze jest jeszcze opcja przelotu ale raczej wolałabym tego uniknąć[/quote]

O nie samolot odpada :mad:
ja sie postaram go wymęczyć bo faszerowanie go prochami to też nie najlepszy pomysł on i tak będzie cierpiał :roll:
Najlepsze dla niego i innych by było właśnie auto bo na granicy nie będą zwracac zbytniej uwagi.

Link to comment
Share on other sites

Mi też opcja przelotu się nie podoba, krócej ale jednak samemu w luku bagarzowym brr...
A nawet specjalnym samolotem... mój ojczym pracuje na lotnisku dla zwierząt więc wiem jak nie raz to wygląda :|
Więc jakoś będziemy musieli sobie poradzić busem. Zresztą może jak sie go czymś zajmie to nie będzie tak źle, a autem nie da rady bo ojczym nie dostanie urlopu a moja mama nie ma prawa jazdy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...