Jump to content
Dogomania

hop!

Recommended Posts

Kora i Olo odpoczywają po spacerze i śniadaniu...

 

5f188e84ea35.jpg

 

Kora w nocy zrobiła sobie "ozdobę" na tułowiu. Ma niewielki, łysawy placek z wypryskami i ranką. Musiała intensywnie lizać i gryźć. Na razie przemyłam Rivanolem i obserwuję. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

Przyjechała dzisiaj pani z panem i z paczką pieluch dla Olo. Kora z radości podrapała pana. Kora była zadowolona, a pan wykrzywiony z bólu. ;)

 

Pan musiał się Jej mocno spodobać ;) Znam to zachowanie drapciuchy z autopsji... dwa lata temu, przed przeprowadzką do Ciebie byłam cała podrapana i posiniaczona. Ślady pazurów zostawiała nawet przez spodnie...

Link to comment
Share on other sites

Pan musiał się Jej mocno spodobać ;) Znam to zachowanie drapciuchy z autopsji... dwa lata temu, przed przeprowadzką do Ciebie byłam cała podrapana i posiniaczona. Ślady pazurów zostawiała nawet przez spodnie...

 

Pokochała pana od pierwszego spojrzenia, ale niestety, bez wzajemności. ;) W stosunku do pani nie była tak wylewna. 

Link to comment
Share on other sites

A chłopców nie umawiasz na wizyty u fryzjera?

 

Nemo był jakiś czas temu na strzyżeniu. Nie będę biegać do fryzjerek na czesanie, bo to przecież kosztuje. ;) Pieniążki ze skarbonki trzymam na ważniejsze potrzeby. 

Link to comment
Share on other sites

Nemo był jakiś czas temu na strzyżeniu. Nie będę biegać do fryzjerek na czesanie, bo to przecież kosztuje. ;) Pieniążki ze skarbonki trzymam na ważniejsze potrzeby. 

 

Napisałam w nawiązaniu do zdjęcia i ilości wyczesywanego podszerstka z Lakiego. Chyba że to sterta z kilku osobników. Sunie strzyżesz i jest z tym spokój.

A zdjęcia Kory rewelacyjne!

Link to comment
Share on other sites

Napisałam w nawiązaniu do zdjęcia i ilości wyczesywanego podszerstka z Lakiego. Chyba że to sterta z kilku osobników. Sunie strzyżesz i jest z tym spokój.

A zdjęcia Kory rewelacyjne!

 

Z Lakiego tyle wyczesuję raz na kilka dni. Chętnie zgoliłabym chłopaka na zero, ale będzie kiepsko wyglądał. ;) Z Nemo wychodzi dużo mniej - ma inny typ futra. Olo jest ostrzyżony na golasa. Karis, Bastek, Kofi gubią teraz mało sierści. Natka, Hela, Kora linieją umiarkowanie. Maja była ostrzyżona, a teraz sierść jej odrasta i niezbyt ładnie wygląda. Ona musi być naturalna albo ogolona. Moje dziewczynki strzygę na krótko, ale w ich przypadku decyzje podejmuję samodzielnie. :)

 

A jak Lila? Pamiętam, że gubiła sporo "puchu".

Link to comment
Share on other sites

 

A jak Lila? Pamiętam, że gubiła sporo "puchu".

Lila zostawia ślady z sierści przez cały rok. Wiosną kupiłam taki specjalny grzebień do wyczesywania podszerstka, ale Lila toleruje go średnio, więc wyczesujemy ją często ale krótko, żeby nie psuć wzajemnych relacji w stadzie.  ;)

 

Sezon poziomkowy w pełni. Lila raczy się nimi tak jak w ubiegłym roku. W ogródku mamy też groszek. Artek (5 lat) wyjada groszek ze strączków, a Lila z apetytem zajada zielone łupinki. Liście z kalarepy też lubi. Nic w przyrodzie nie ginie.  ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj podobno jest Międzynarodowy Dzień Psa! Uruchom więc, hop!, schowane na czarną godzinę psie smakołyki i zabawki, które chciałaś kiedyś puścić w obieg. Niech psiaki poczują, ze dzisiaj jest wyjątkowy dzień   :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj podobno jest Międzynarodowy Dzień Psa! Uruchom więc, hop!, schowane na czarną godzinę psie smakołyki i zabawki, które chciałaś kiedyś puścić w obieg. Niech psiaki poczują, ze dzisiaj jest wyjątkowy dzień   :)

 

Podobno jest. ;) Zapasowych zabawek brak. Wszystko w użyciu. Z przysmaków, które psiaki dostały w prezencie nie zostało nic. Część wyjedzona przez nasze towarzystwo, część wysłałam dla psiaków z łowickiego schroniska. Ale... Uzupełniłam zapasy! :) Są kurze łapki, żwacze i szyjki indycze. :) Za dużo wydaję na psy, a na sobie oszczędzam. Taka ja durna. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kofi i hantelek... 

 

0e42071d7f54.jpg

 

Ma go od kilku dni i nie zniszczył. Nie ma na jego punkcie obsesji, ale innym psom nie pożyczy. ;) Zabawki wydające dźwięki nadal zabronione, bo Kofi dostaje świra. Kofi musi mieć jak najmniej bodźców, trzeba go wyciszać, spowalniać, a nie nakręcać. Przeprowadzka na piętro, towarzystwo Heli jak na razie dobrze działa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lubi plątać niteczki jak ciotka Juldanka ;)

 

Ciotko Juldanko, dobrze, że wpadłaś na wątek, bo czułam się opuszczona. ;) Ciotka Cantadorra się nie odzywa, Lida polubiła wczoraj post i też milczy. Ola od dawna nawet nie piśnie słówka, a Jola od czasu do czasu coś tam napisze. Jedynie Marta podpytuje o Olo. Psiska zadręczają pytaniami o domy. Cóż im rzec mogę? Domów brak. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...