Jump to content
Dogomania

Alaskan malamut ucieka


akzzi

Recommended Posts

Witam.
Mam pytanie co do tej rasy psow.Otoz od niedawna mam suke alaskan malamut i mi ucieka,czy ktos z forumowiczow moze mi powiedziec czy te psy tak maja czy po prostu chce odnalezc poprzedniego wlasciciela?wiele o tej rasie czytalam ale nigdzie tego nie znalazlam.Jakie sa Wasze malamuty?prosze podzielcie sie ze mna swoimi doswiadczeniami.

Link to comment
Share on other sites

ta rasa tak ma.one lubują się w ucieczkach i są w nich mistrzami gatunku;)
często jest to spowodowane niewystarczającą eksploatacją fizyczną i psychiczną psa.ona się po prostu nudzi,więc szuka wrażeń gdzie indziej.
w jakim wieku jest sucz??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']akzzi idź do swojej grupy i tam pytaj napewno dostaniesz mase porzytecznych rad ...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/forumdisplay.php?f=39[/URL][/quote]

ale ona jest na swojej grupie przecież ....

Link to comment
Share on other sites

Hej,

Moje nie uciekają, ale może to dlatego, że nie mam ani jednego. A tak poważnie to malamuty są takie, jakie powinny być psy północy: samodzielne, z dobrze rozwiniętym instyktem przeżycia i z determinacją w poszukiwaniu zdobyczy. Gdyby nie to, że psy północy zjadają zdobycz, z pewnością byłyby zdecydowanie lepszymi i sprawniejszymi psami myśliwskimi od takich "kołków", jak wyżły czy pointery.

Poczytaj tematy pokrewne o ucieczkach huskich i malamutów, odsiej te posty, które zawierają słowa "a mój pies wcale nie jest taki, jak Wasze bo bla bla bla" a uzyskasz obraz psychy swojego psiaka.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Malamuty moich rodziców są posłuszne i nie uciekają. Myślę, że sporo ciekawych informacji znajdziesz na naszej stronce- [URL="http://www.alaskanmalamut.pl"]www.alaskanmalamut.pl[/URL] a jeśli będziesz miał jeszcze jakieś pytania pisz na maila ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...