Jump to content
Dogomania

Mam ok. 15 lat i więcej nic nie mam :( ODNALAZŁ SWOJĄ ANIĘ W KRAKOWIE :)


Aga_Mazury

Recommended Posts

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak emwryci sa najfajniejsi. Spokojne grzeczne pieski. Nic nie chccące wiecej tylko iłości i kącika gdzie mogły by bezpiecznie spać.

wiem co mówie sama adoptowałam 9 letniego pieska z wadami wrodzonymi. Wyglądał jak najgorze nieszczęxscie ale miłośc, ciepło i bezpieczny kąt sprawiły ,że odżył, odmłodniał.

Nie bójcie się adoptowac staruszka to najlepsze co Was może spotkać. Jego miłość!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lookata']No i jak to jest z tą skarpetą, może ktoś napisałby mi chociaż na prv? Dziadeczki są najukochańcze.. niech szuka domku![/quote]


wpłata z dopiskiem "Kers Ostróda" automatycznie utwory skarpetę Kers Ostróda

Link to comment
Share on other sites

Eh Aga Mazury, no tak!! Napisałaś, tylko do mnie wybiórczo przychodzą subskrycje z dogo, a ja nie doczytałam wątku do końca tylko już krzyczałam, że nikt mnie nie instruuje ;-)

Przelałam 30zł - postaram się więcej po urodzinach. Napisałam w tytule Kers Ostróda.

Kochany Kersik... dla mnie to on jest cudowny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lookata']Eh Aga Mazury, no tak!! Napisałaś, tylko do mnie wybiórczo przychodzą subskrycje z dogo, a ja nie doczytałam wątku do końca tylko już krzyczałam, że nikt mnie nie instruuje ;-)

Przelałam 30zł - postaram się więcej po urodzinach. Napisałam w tytule Kers Ostróda.

Kochany Kersik... dla mnie to on jest cudowny...[/quote]

dziękujemy !! lookata :Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Potrzeb jest wiele....a przy takim psim staruszku moga się tylko mnożyć...
psiak może potrzebować badań, specjalistycznej karmy...lub chociazby porządnego jedzenia od czasu do czasu...
naprawdę żadne pieniądze nie są zmarnowane...
a psiaki posiadające zaskórniaki mają choć trochę luksusu... i tak w sobotę już Kers o ile się zdecyduje w końcu do nas wyjść dostanie frontline...i oczywiście smakołyki....a najwięcej to kiełbachy ;) bo ją uwielbia....

Link to comment
Share on other sites

Zaraz jeszcze chciałam o coś zapytać: Czy Gałka jest w tym samym schronie co Kers? Bo jeśli tak, to chciałabym wpłacić także na kiełbache (albo coś innego co on najbardziej lubi) dla Gałka. Dajcie znać szybko, bo czekam z przelewem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Wpłaciłam 50zł z dopiskiem "Ostróda Kers i Gałka" mam nadzieję, że nie narobiłam problemu tym opisem. Strasznie chciałabym zobaczyć uśmiechnięte pycho tych chłopaków, gdy zobaczą kiełbaskę :razz:[/quote]
O rany Gosiu! Ale Chłopaki będą mieć radochę!!! :) Kers i Gałka siedzą w jednej klatce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...