Jump to content
Dogomania

Aston


Beardedo

Recommended Posts

Jeju jak on rosnie.

Do którego przedszkola chodzicie?
Kurcze, ja nie poszłam i teraz żałuję. Jednak co się wypracuje za szczeniaka to sie ma na całe zycie.

A właściwie wiesz coś dlaczego pies ma chodzić po lewej a nie prawej nodze? Amora też uczyłam chodzić przy prawej bo reka silniejsza, teraz Waldka uczę na lewo, bo tak trzeba. Ale nigdy nie wiedziałam co to daje. Nieraz bywa nawet uciążliwe, bo mam ulicę od lewej strony a pies mi tam jak nakręcony przeskakuje, bo od prawej strony chodzić nienauczony ...

Jak już będziecie po całej kwartantannie, to zapraszamy na wspólny spacer :)
Chyba że się boisz uroczego żywiołowego pointera :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczerze to się m.in dlatego waham tam szkolić bo jestem dość mocno zrażona do juweni.
Znajomej tam skrzywili pointera zbyt brutalnymi metodami - znalam psa przed i był głupkowaty i radosny, po szkoleniu stał się nieufny, bez kontaktu, uciekający przed jakąkolwiek współpracą. Szczerze to tak sobie myślę , wolę żeby Waldek był wesołym kretynem nad którym czasem cięzko zapanować niż żeby zgasł.
Słyszałam też od ludzi negatywne opinie, dlatego chciałam poznać Twoją, bo wszyscy się dosć zachwycają tamtym szkoleniem.
Ja 2 turnusy szkoleniowe siedziałam na trybunach i oglądałam. Mam kilka zastrzeżeń ale to już tylko i wyłącznie moje odczucia i nie chcę szkoleniowca oceniać...


Heheh to teraz mnie mobilizuj :P

A tak ogólnie jak będziesz miała czas daj znać to się gdzieś przejdziemy. Proponuję błonia lub skałki :) Ewentualnie rynek dla socjalizacji :) Waldkowi przyda się wkońcu jakiś normalny kontakt z normalnym psem ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę iść wszędzie, tylko jak o puszczanie chodzi to musi być teren bardzo bezpieczny bo Wald ma dalekie biegi, a i jakby jakaś zwierzyna mu wypadła to jezdnia musi być dobrze oddalona.

Może i tym lepiej żeby Wald miał 2 psy, będzie im swoją dziką radość okazywać na zmianę.
O jakim dziecku mowa? Bo jakby co to ja też mam dziecko w zanadrzu ;D

Wald też rzuca się do wody i jest w tym niepowstrzymany. Zazwyczaj pozwalam mu wchodzić ( bo cóż innego mogę zrobić...) o tyle o ile woda w miarę czysta i prąd niezbyt mocny.

Mapka wygląda ciekawie, tam mnie chyba jeszce nie było. Muszę popatrzeć sobie i rozeznać się w terenie ;)

Link to comment
Share on other sites

O to mamy dobry punkt pośredni ;) Ja też nie mam zbyt daleko ;)
Jak tylko mnie tż wypuści ( bo go z dzieciątkiem naszym pięknym zostawiam - no chyba że się zabierze z wózeczkiem i będzie pełzł w pokorze za nami :P) to dam znać.

hmmm ja też mojego powinnam zmęczyć żeby nie dał popisu...
Choć on i tak da... ostatnio się coś nie kontroluje ze swoimi emocjami...


Już się pokazujecie? To trzymam kciuki. Nasz brat też miał być,ale się kontuzjował i chyba nic z tego.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...