Jump to content
Dogomania

Whisky, vel Łeska :-)


Olson

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url]https://lh6.googleusercontent.com/-sKm7InX7SHY/Uuq3a23SfHI/AAAAAAAAFTY/GAuC6Q_fu1M/w640-h427-no/2.jpg[/url] ale cudownie :loveu:

[url]https://lh5.googleusercontent.com/-Zxbn2Hpaeqc/Uuq3a7p5soI/AAAAAAAAFTg/GdCZtp-HX8w/w640-h427-no/3.jpg[/url] *.*

ja już widziałam na fb i insta-serio zazdroszczę mega :loveu: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']chodzisz do T. więc pewnie wiesz co tam w trawie piszczy ;) w przyszłym roku NY + Toronto i Niagara.[/QUOTE]

Wiem wiem parę dni temu wrócili z Californii dopiero co :) ale ja bym chyba jednak wolała na własną rękę możliwe,że udałoby się taniej plus zrobiłabym sobie większą objazdówkę niż takie typowe wycieczkowe zwiedzanie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Borze jak tam jest pięknie :mdleje:
Ale pewnie gorąco? Czy to nie ta "pora roku"? ;)[/QUOTE]

na Karaibach jest teraz pora sucha, więc praktycznie nie pada. nam zdarzyło się dwa razy, i tylko w nocy po godzinie :)
w dzien około 30-31 C, z tym że nie jest to temperatura odczuwalna tak jak w Polsce - powietrze jest bardzo wilgotne i cudowna bryza od oceanu sprawiają, że odczuwalne jest około 23C.

[quote name='leónowa']Wow, zazdroszczę podróży, przeszłych, jak i przyszłych :lol: Mi się marzy Brazylia i Argentyna, z tym, że nie jako cel podróży, ale miejsce zamieszkania:loveu:[/QUOTE]

eee tam, cały rok gorąco :eviltong:

[quote name='Molowe']Wiem wiem parę dni temu wrócili z Californii dopiero co :) ale ja bym chyba jednak wolała na własną rękę możliwe,że udałoby się taniej plus zrobiłabym sobie większą objazdówkę niż takie typowe wycieczkowe zwiedzanie :)[/QUOTE]

jeśli mam być szczera to akurat z szefem jest dość tanio :) w tym jak i w zeszłym roku to ja negocjowałam bilety lotnicze i wiem, że taniej się już nie dało. ale to nie temat na dogo. :eviltong:

[quote name='magdabroy']Ja mam zaproszenie do Kanady od kuzyna i cioci mojego męża :) Ale na razie nasz syn jest za mały, na taką zmianę czasową :roll:[/QUOTE]

do którego miasta? ja byłam w Vancouver, tam jest 9h, to akurat dużo. ale te 5 - tak jak Karaiby, NY czy też wschodnie wybrzeże Kanady to naprawdę niewielki problem. mam znajomych, którzy podróżują z takimi małymi dziećmi, teraz w samolocie też leciały maluchy od pół roku wzwyż. jedyna rzecz, którą uważam za obowiązkową przy takim maluchu to klasa premium economy albo bussiness. wtedy zupełnie nie odczujesz jet lagu. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']
do którego miasta? ja byłam w Vancouver, tam jest 9h, to akurat dużo. ale te 5 - tak jak Karaiby, NY czy też wschodnie wybrzeże Kanady to naprawdę niewielki problem. mam znajomych, którzy podróżują z takimi małymi dziećmi, teraz w samolocie też leciały maluchy od pół roku wzwyż. jedyna rzecz, którą uważam za obowiązkową przy takim maluchu to klasa premium economy albo bussiness. wtedy zupełnie nie odczujesz jet lagu. :)[/QUOTE]

Montreal ;) I to jest chyba 8 albo 9h różnicy czasowej :roll:
Jakbym leciała tam na miesiąc, to można by dziecko przestawić, ale na tydzień to tylko byłaby męczarnia :shake:
No i pies. Nie mam jej z kim zostawić, a nie wiem jakby się tam odnalazła :roll:

A nie ukrywam, że jak już była tam, to chciałabym zwiedzić coś więcej niż tylko Montreal :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Montreal ;) I to jest chyba 8 albo 9h różnicy czasowej :roll:
Jakbym leciała tam na miesiąc, to można by dziecko przestawić, ale na tydzień to tylko byłaby męczarnia :shake:
No i pies. Nie mam jej z kim zostawić, a nie wiem jakby się tam odnalazła :roll:

A nie ukrywam, że jak już była tam, to chciałabym zwiedzić coś więcej niż tylko Montreal :loveu:[/QUOTE]

Montreal to ta sama strefa czasowa co Nowy Jork ;) czyli wg czasu zimowego 6h, a wg letniego 5h różnicy względem naszego czasu. przy okazji Montrealu najlepszy set to Ottawa i Toronto. :) moim zdaniem spokojnie do wykonania, z tym że nie wiem jak synek by zniósł podróżowanie między miastami, to akurat chyba kiepski pomysł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']No wiesz co, nic więcej nie powiesz?:p ...czy to ten lokator, o którym myślę, czy to jeszcze nie teraz?[/QUOTE]

no niestety, to póki co nie rusek :( ale cieszę się bardzo :) jak wszystko będzie pewne to będe się chwalić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...