Jump to content
Dogomania

Whisky, vel Łeska :-)


Olson

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bolsbokser']Hej Olson. Witamy się :-)
A wszystko dlatego,że sama miałam Onkę krótkowłosą Whisky vel Łysa :-)
Kilka la temu przeszła za TM w wieku 17 lat. Myślałam,że byliśmy oryginalni w kwestii imienia. A tu proszę: ONka i w dodatku Whisky :-)
Piękna sucz.
Joasia[/QUOTE]

witam serdecznie :)

na pewno byliście oryginalni, bo 17 lat temu myślę, że takie imie to była awangarda. :eviltong:

[quote name='eria']Wpadłam z rewizytą, pooglądałam fotki , Whisky jest przepiękna :loveu:, będę zaglądać;)[/QUOTE]

hej!

dziękujemy za komplement. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Czemu mnie tu wcześniej nie było :hmmmm:

Piękna suczka, z oryginalnym imieniem :)

[quote name='Olson']poza CTRami, wzdycham jeszcze do [B]niufków i dogów niemieckich[/B]. mój idealny set, to Whisky, 2 CTRy, niufek i dożek. :diabloti:[/QUOTE]

Czyli, tak sam jak ja :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']No już poradziłaś sobie z RAWami? :mad: :lol:[/QUOTE]

nooo, dwa są na poprzedniej stronie przecież. :diabloti:

[quote name='magdabroy']Czemu mnie tu wcześniej nie było :hmmmm:

Piękna suczka, z oryginalnym imieniem :)



Czyli, tak sam jak ja :loveu:[/QUOTE]

witam serdecznie :) ja tam jestem zakochana tylko w dużych rasach. nigdy nie pojmowałam jak ktoś może sobie zakupić na przykład buldoga francuskiego. :eviltong:

[quote name='Niufciak']o to to to to :) za tego niufka to już Cię lubię :loveu:
Suńka piękna, będę zaglądać ;)[/QUOTE]

zapraszamy!
oj tak, niufy są cudowne, dlatego jak wypatrzyłam Cię na dogo, zaraz zajrzałam do galerii. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote][COLOR=#000000]zapraszamy![/COLOR]
[COLOR=#000000]oj tak, niufy są cudowne, dlatego jak wypatrzyłam Cię na dogo, zaraz zajrzałam do galerii. [/COLOR];-)[/quote]
są niesamowite, nie wyobrażam już sobie mieć innego psa :) jak byłam mała wychowywał mnie owczarek, ale krótkowłosy :) hehe
jak będziesz kiedyś w pobliżu Bukowna to zapraszam na spacer :) może nawet z dwoma niufami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niufciak']są niesamowite, nie wyobrażam już sobie mieć innego psa :) jak byłam mała wychowywał mnie owczarek, ale krótkowłosy :) hehe
jak będziesz kiedyś w pobliżu Bukowna to zapraszam na spacer :) może nawet z dwoma niufami :)[/QUOTE]

Mnie to na spacer nie zaprosiłaś :mad::eviltong::obrazic:

Link to comment
Share on other sites

na niufa chorowałam długi czas, sentyment nadal mam, ale jednak dobrze,że się nie zdecydowałam kiedyś, kiedy było już blisko ;) zdecydowanie sznaucery są moją rasą + bearded collie + ostatnio wpadłam totalnie w teriery tybetańskie hihih, a ogólnie to pies musi mieć brodę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Mnie to na spacer nie zaprosiłaś :mad::eviltong::obrazic:[/QUOTE]
ups, wpadka :P hihihih :) to ja proponuję że wszyscy mnie odwiedzicie :D hahahahah zrobimy meeega dogowy spacer i piknik nad rzeczką :D

[quote][COLOR=#000000]na niufa chorowałam długi czas, sentyment nadal mam, ale jednak dobrze,że się nie zdecydowałam kiedyś, kiedy było już blisko [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG][COLOR=#000000]zdecydowanie sznaucery są moją rasą + bearded collie + ostatnio wpadłam totalnie w teriery tybetańskie hihih, a ogólnie to pies musi mieć brodę [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/quote]
ja przez złe doświadczenia z oczami Krosi na kudłatej mordzie, które ciągle ropieją, teraz tylko rasy z krótką sierścią na mordach, czyt. niufek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niufciak']ups, wpadka :P hihihih :) to ja proponuję że wszyscy mnie odwiedzicie :D hahahahah zrobimy meeega dogowy spacer i piknik nad rzeczką :D[/QUOTE]

Gdybym tylko była w PL w formie relaksu, to jesteś jedną z pierwszych osób, które chciałabym spotkać ;) Mam taką ochotę zobaczyć Toro na żywo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Gdybym tylko była w PL w formie relaksu, to jesteś jedną z pierwszych osób, które chciałabym spotkać ;) Mam taką ochotę zobaczyć Toro na żywo :loveu:[/QUOTE]
Miło mi ;) i oczywiście zapraszam ;) Toro lubi być oglądany i miziany :loveu: Moi wszyscy "psi" znajomi nie mogą się od niego odkleić, a ostatnio nawet obcy sie do niego kleją :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niufciak']Miło mi ;) i oczywiście zapraszam ;) Toro lubi być oglądany i miziany :loveu: Moi wszyscy "psi" znajomi nie mogą się od niego odkleić, a ostatnio nawet obcy sie do niego kleją :P[/QUOTE]

Tylko kiedy ja będę w PL dla relaksu :(

[quote name='xxxkaluniaxxx']Normalnie :evil_lol: małe psy są bardzo ekonomiczne :cool3:taka karma np te +/-15kg karmy co zjada ON przez miesiąc moja Kala jadła by ze 6miesięcy jeżeli nie dłużej :evil_lol:[/QUOTE]

I to jest jedyny plus-mniej je :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Tylko kiedy ja będę w PL dla relaksu :(
musisz się postarać ;)

I to jest jedyny plus-mniej je :eviltong:[/QUOTE]
hahah dokładnie ;) więcej ja nie zauważam choć mam małego psa, sory, sukę :D (coraz częściej doprowadza mnie ona do szału)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']Normalnie :evil_lol: małe psy są bardzo ekonomiczne :cool3:taka karma np te +/-15kg karmy co zjada ON przez miesiąc moja Kala jadła by ze 6miesięcy jeżeli nie dłużej :evil_lol:[/QUOTE]

ale co to za frajda, żeby po psa trzeba było się schylać :diabloti:
pod tym względem uwielbiam Owczary, chwytam za obrożę i psa przestawiam, poprawiam, przeprowadzam.. a Ciapulca muszę brać na ręce :splat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']i mniej miejsca zajmuje w samochodzie :evil_lol: no i jak coś to łatwiej nosić te kilka kilo na rączkach niż kilkanaście :p[/QUOTE]
ja się mieszcze z moim niufem do Seicento siedząc z nim z tyłu ;) do tego zmieszczą się jeszcze 2 osoby, drugi pies i np. bagaże na 3dniowy zimowy wyjazd w góry :D sie chce sie da :D

Link to comment
Share on other sites

no tak - mało żrą. to jest duży plus. :evil_lol: no i apropos zajmowania miejsca w samochodzie, to uwielbiam te złote rady - "najlepsza klatka!". jasne, jak piesek ważdy do 10kg. :razz:

tak w zasadzie to nie mam daleko do Bukowna. można by wręcz powiedzieć, że to prawie (podkreślam prawie) moje okolice. :diabloti: szkoda tylko, że nie ma chyba żadnego połączenia PKP, bo w ramach socjalizacji moglabym przejechać się z futerkiem.

Magda, ale ja Cię zapraszam na spacer. :grins:

co do brody to póki co jestem w psich brodach zakochana. :loveu: sznupy olbrzymie mają ładne bródki, ale CTR... miazga!

Link to comment
Share on other sites

Pies ma łapy, więc nie widzę powodu, żeby go nosić :eviltong:

[quote name='Olson']
Magda, ale ja Cię zapraszam na spacer. :grins:
[/QUOTE]

Dzięki ;)
Choć na tę chwilę mam do Was grubo ponad 1100km :placz: I w tym roku do PL już nie przyjadę :shake:
Nawet nie wiem kiedy przyjadę :(

Olson, jak masz na imię? Łatwiej się pisze do kogoś po imieniu niż po nick'u :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']no tak - mało żrą. to jest duży plus. :evil_lol: no i apropos zajmowania miejsca w samochodzie, to uwielbiam te złote rady - "najlepsza klatka!". jasne, jak piesek ważdy do 10kg. :razz:

tak w zasadzie to nie mam daleko do Bukowna. można by wręcz powiedzieć, że to prawie (podkreślam prawie) moje okolice. :diabloti: szkoda tylko, że nie ma chyba żadnego połączenia PKP, bo w ramach socjalizacji moglabym przejechać się z futerkiem.

Magda, ale ja Cię zapraszam na spacer. :grins:

co do brody to póki co jestem w psich brodach zakochana. :loveu: sznupy olbrzymie mają ładne bródki, ale CTR... miazga![/QUOTE]
chyba musiałabyś do Katowic i potem do Bukowna, bo bezpośredniego chyba nie ma chybaże do Olkusza i potem do Nas :) Zapraszamy, studiuję zaocznie więc jestem cały tydzień wolna ;)
[quote name='magdabroy'][B]Pies ma łapy, więc nie widzę powodu, żeby go nosić[/B] :eviltong:



Dzięki ;)
Choć na tę chwilę mam do Was grubo ponad 1100km :placz: I w tym roku do PL już nie przyjadę :shake:
Nawet nie wiem kiedy przyjadę :(

Olson, jak masz na imię? Łatwiej się pisze do kogoś po imieniu niż po nick'u :eviltong:[/QUOTE]
Dokładnie :D
hahaah a ja wiem jak ma na imię bo ją na fejsie dorwałam przed chwilą :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']Ola jestem, miło mi :)

1100 - mogę się spytać, gdzie mieszkasz?[/QUOTE]

Mnie również :)

W Niemczech, koło holenderskiej granicy ;)

[quote name='Niufciak']
hahaah a ja wiem jak ma na imię bo ją na fejsie dorwałam przed chwilą :D[/QUOTE]

A ja nie mam fejsa :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...