Jump to content
Dogomania

Whisky, vel Łeska :-)


Olson

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja idę tak, że praktycznie od domu zasuwam przez las, i idę koło tzw. "ławy". tam jest nawet ładny kawałek plaży. a potem wracam albo tak samo lasem, albo wałem w Masłońskim.

rashelek, to musimy się konkretnie zgadać. moim zdaniem, z zalewem to jest troszkę przesada. syf faktycznie jest, ale pies to pies. a nie dziecko. swojej stopy bym tam nie włozyła. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']a ja nie ogarniam RAWów :roflt:[/QUOTE]

też nie ogarniałam, ale ładnie mi wytłumaczono na forum lotnictwo.net.pl :diabloti: musiałam się przestawić na RAW, bo lotnicze foty nie-RAW są w ogóle bezsensu. i tak mi już zostało. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']ja idę tak, że praktycznie od domu zasuwam przez las, i idę koło tzw. "ławy". tam jest nawet ładny kawałek plaży. a potem wracam albo tak samo lasem, albo wałem w Masłońskim.

rashelek, to musimy się konkretnie zgadać. moim zdaniem, z zalewem to jest troszkę przesada. syf faktycznie jest, ale pies to pies. a nie dziecko. swojej stopy bym tam nie włozyła. :eviltong:[/QUOTE]
ja niestety mam daleko na plaże :/ muszę autem :/ ale dosyć blisko mam do ośrodków wypoczynkowych i na tawerne :) bo ja jestem z Jastrzębia :) wiesz gdzie to ?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o wspólny spacer, to gadałam ze swym chopcem i stwierdził, że nie ma problemu :) Nam w sumie pasuje od środy aż do końca następnego tygodnia (21.07) codziennie, najlepiej to jakby się udało w przyszły łikend, ale się dostosujemy. Tylko koniecznie do południa :P
Olson, tylko porobisz takie megasuperfajne foty, prawdaaa? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Jeśli chodzi o wspólny spacer, to gadałam ze swym chopcem i stwierdził, że nie ma problemu :) Nam w sumie pasuje od środy aż do końca następnego tygodnia (21.07) codziennie, najlepiej to jakby się udało w przyszły łikend, ale się dostosujemy. Tylko koniecznie do południa :P
Olson, tylko porobisz takie megasuperfajne foty, prawdaaa? :D[/QUOTE]

tylko nie przyszły tydzień bo Koki ma tą operacje a nie chce jej samej w domu zostawiać :(
to sie jeszcze zgadamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']Lotnictwo?
Ale,że co? Latasz też czymś?[/QUOTE]

w 2014 zamierzam zrobić teorie na szybowce, no i zacząć na nich latać. ;) później PPL, CPL, ATPL... ale nie jestem przekonana, czy licencje będę robić w Polsce. jednak, mam nadzieje, że za jakieś 7-8 lat będę już latać w liniach lotniczych. :eviltong:

[quote name='cockermaister']ja niestety mam daleko na plaże :/ muszę autem :/ ale dosyć blisko mam do ośrodków wypoczynkowych i na tawerne :) bo ja jestem z Jastrzębia :) wiesz gdzie to ?[/QUOTE]

jasne, że wiem. na rowerku tam dymam. :loveu:

[quote name='rashelek']Jeśli chodzi o wspólny spacer, to gadałam ze swym chopcem i stwierdził, że nie ma problemu :) Nam w sumie pasuje od środy aż do końca następnego tygodnia (21.07) codziennie, najlepiej to jakby się udało w przyszły łikend, ale się dostosujemy. Tylko koniecznie do południa :P
Olson, tylko porobisz takie megasuperfajne foty, prawdaaa? :D[/QUOTE]

tylko powiedz mi - czy byłabyś z obydwoma piesami? jak tak, to niestety odpada, bo moja sucz ma cieczkę, i obawiam się, że dopiero następny piątek-sobota będzie się jej kończyć. :shake:
a foty, jasne że porobię. :loveu:

[quote name='Onomato-Peja']Słodka ta Twoja Łeska.:) Wygląda na rozsądną, ale ta rasa potrafi zmylić wyrazem pyska. :lol:[/QUOTE]

jest cwaniak czasami, ale jednak... no jednak jest bardziej słodka niż cwaniakowata. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olson']też nie ogarniałam, ale ładnie mi wytłumaczono na forum lotnictwo.net.pl :diabloti: musiałam się przestawić na RAW, bo lotnicze foty nie-RAW są w ogóle bezsensu. i tak mi już zostało. ;)[/QUOTE]

możesz jakoś to fajnie streścić, albo podaj linka :cool3:


no i życzę Ci, aby marzenia Ci się spełniły ;)

Link to comment
Share on other sites

dzięki. :)

mogę streścić jakoś, jeśli chcesz. napisz mi tylko na PW, coby Cię konkretnie interesowało. podstawa, to odpowiedni program, żeby móc RAW wywołać.

[img]https://lh6.googleusercontent.com/-zyUc5S8mEgw/UdgAUqnBTLI/AAAAAAAAADk/Lfg1nQWvkD0/w640-h409-no/8.png[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Fajne sa te piłki, ile kosztują mniej więcej? Wszędzie je widuję w galeriach a w sklepach niekoniecznie. ;)[/QUOTE]

bo generalnie w Polsce ich w ogóle nie ma. ;) dwa zbiorowe zamówienia z dogomanii robiła Paulix. ta (chyba 13cm średnicy) kosztowała 50zł, większa 60, mniejsza 40. ale wydaje mi się, że warto. bo pies ma frajde. :)

[quote name='Molowe']My też witamy się u kolejnego Miśka z Częstochowy :loveu:[/QUOTE]

witam również :)

Link to comment
Share on other sites

Z tego co rozmawiałam z Karoliną, to jej bardziej pasuje końcówka przyszłego tygodnia (z tego co mówiła po 17 lipca) - wtedy dasz radę? :) No ja "niestety" muszę być z obydwoma, bo zasadniczo Cekin to pies mojego szofera, sama nie mam czym przyjechać :evil_lol:
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-c2fWy2iiQjA/UdgMGwrF-kI/AAAAAAAAAEQ/1jsJ728QNU4/w640-h462-no/9.png[/url] ta radość z życia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ola, czy w takim razie piątek 19tego do południa (9-10) będzie Ci pasował? ;) Jak coś, to Wy z Karoliną uzgodnijcie gdzie tam najlepiej będzie połazić i psy puścić a my się dostosujemy. Tylko bez przesady z odległością :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

hej :loveu:

masz rację, sporo osób zawsze się pyta, czy to pies. nawet moi znajomi ostatnio nie chcieli uwierzyć, że to suka. :diabloti:

zdjęcia będą może jutro, bo jeśli wszystko się uda to pójdziemy z małą CTRką Lorą na spacerek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...