Jump to content
Dogomania

"Wilczy Klan" Hodowla


JanuszPLSzczecin

Recommended Posts

[B]Zapraszam do zamieszczania swoich opinii na temat hodowli owczarków niemieckich "Wilczy Klan" z Goleniowa k.Szczecina.[/B]
[B]Może ktoś zakupił psa z tej hodowli i może podzielić się uwagami.[/B]
[B]Link do strony hodowli:[/B]
[URL]http://www.wilczy-klan.com[/URL]
[IMG]http://img82.imageshack.us/img82/6859/gorbilf3.jpg[/IMG]
[COLOR=navy][B]To [/B][/COLOR][COLOR=navy][B]GORBI vom Koriser See[/B] [B]czołowy reproduktor hodowli.[/B][/COLOR]
[B][SIZE=3][COLOR=black]Zapraszam do dyskusji i wymiany opinii ![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='limoncia']Ja odwiedzalam te hodowle kilka razy...Mi sie tam bardzo podoba... Pieski sa piekne, zadbane maja duzy wybieg...:lol: Bardzo dobra hodowla:lol:[/quote]do pelnego szczescia brakuje tylko choc niewielkiego cwiczaka poza tymi duzymi wybiegami :p .mam nadzieje ze tez jest i psy maja mozliwosc pracy i dluuugich spacerow:p .
mam nadzieje ze JanuszPlSzczecin bedzie mial pocieche z psa:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga i Eto']piesek limonci jest bez rodowodu więc raczej nie jest z tej hodowli, nie jest też ze schroniska (doczytałam na wątku Farko).[/quote]

Tak masz racje ;) Moj farko jest bez rodowodu. Takze nie jest ze schroniska... Przed przybyciem farko jezdzilam do tej hodowli kilka razy dlatego ze mam bardzo blisko...i odwiedzalam pieski... A teraz mam psiaka o imieniu Farko ..no ale nie jest rasowy...

Ps; chyba nikt nie bije za wypowiadanie sie na temat hodowli..Co??:lol:

Link to comment
Share on other sites

Powiem Tak :razz:
Znam ON'ki z Hodowli Pana Mietka K. i rzeczywiście są OK
Znajomy obecnie ma dziewczynkę z jego Hodowlii w wieku ok. 6 , 7 m-cy i też jest fajna
Jest "Normalnym ON'kiem" dobrze rozwijajaca się, a co najważniejsze rokuje nadzieje wystawowo- pracujące

Widziałam Psy Pana M.K. podczas pracy i też nie można im było nic zarzucic

Dobrze jest brac tez pod UWAGĘ Staż pracy z Owczarkami a co za tym idzie doswiadczenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']nane-no to fajnie:multi: .nastepny onkarz pracujacy z psami:loveu: .[/quote]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta][B]niestety ale ONy to psy stworzone przede wszystkim do pracy - zmęczony ON to szczęśliwy ON :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]pamiętam jak nasza Famcia była młoda i na początku nie wiedzieliśmy dlaczego tak broi :crazyeye: oczywiście zauważyliśmy poprawę jak zaczeliśmy z Famą chodzić do lasu na spacery gdzie mogła się wyszaleć :multi: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]po 2 godzinach biegania za aportem widać było jak bardzo jest szczęśliwa i jaką ma radość w oczach ale niestety takich spacerów dziennie musiało być conajmniej 3 :evil_lol: później doszły jeszcze szkolenia PT i IPO :mad: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]dziś Famcia to już nasza kochana staruszeczka której wystarczają zabawy z yorkami na ogrodzie ;) ale na spacery chodzi dalej z tym, że nie w takich ilościach i nie aż tak męczące :roll: [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']szkoda ze tak niewielu nabywcow onow rzeczywiscie z nimi pracuje:cool1: albo konczy na egzaminie pt i koniec.:shake:[/quote]

[quote name='werbena520']Swięte słowa powiedziałaś nane.Szczęśliwa Onka to Onka pracująca.Wiem to z własnego doświadczenia[/quote]
[FONT=Courier New][COLOR=magenta]moim zdaniem zanim zdecydujemy się na psa jakiejkolwiek rasy to musimy najpierw się zastanowić czy mamy dla niego czas, każda rasa ma swoje mankamenty ale kupowanie "bo taki ładny szczeniaczek" dla mnie osobiście jest bez sensu :angryy: , później dopiero widać nieszczęśliwe psy w kojcach, na łańcuchach albo co gorsza w schronisku :crazyeye: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=#ff00ff]jeżeli nie mam czasu żeby zająć się ONem to można kupić sobie "kanapowca" który będzie szczęśliwy siedząc w domu ;) [/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...