Jump to content
Dogomania

Agility w Bydgoszczy


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam, że dopiero dzisiaj się odzywam :oops: , ale tak się dorwałam do biegania na Waszym torku, że... w poniedziałek od rana mnie dorwało... takie przeziębienie, że w końcu aż zaniemówiłam i wylądowałam w łóżeczku. :angryy:

Dzięki, dzięki, [B]Magdzie [/B]za cenne wskazówki i fajne kombinacje i torki do biegania (znowu czegoś ciekawego się nauczyłyśmy :multi: ), cierpliwość i specjalnie poświęcony czas. :buzi: No i reszcie Bydgoszczan dzięki za fajną atmosferę i zabawę. :Rose:

A zdjęcia suuuuperkowe. :klacz: Ja zupełnie nie miałam głowy ani czasu, żeby cokolwiek napstrykać, tak byłam zajęta bieganiem. :p

Link to comment
Share on other sites

Wstawiam to info na prosbe wlascicielki suni. Naszej kolezance Monice zaginela [B]Fiona[/B]. Byli na zajeciach agility i w trakcie spaceru do lasu pies puscil sie za tropem i nie wrocil. Szukalismy jej ok 5 h. bez skutku.(dopiero wrocilismy z lasu ) :-( Sunia nie ma adresowki ale posiada [B]tatuaz w pachwinie W040[/B]...
Fiona zgubila sie w rejonie ul Zamczysko (szosa gdanska). Mogla pobiec w okolice Osielska, Myslecinka, Os. Lesnego, Bartodzieji i Fordonu. Poprostu moze byc wszedzie :shake:
Wszystkich prosimy o informacje tutaj na forum lub pod [B]nr tel. 691 737 329[/B]...
Kazda informacja na wagę złota !
jej strona www na ktorej sa fotki Fionki
[URL]http://www.beagle.bydgoszcz.pl/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

nie wiadomo, czy jeszcze- Monia i Fiona, czy tylko- Monia, ale ja nie o tym. Chciałam podziekowac wszystkim z naszej sekcji zaangażowanych w akcje poszukiwań Fiony. wiecie, tak naprawdę człowiek nie wie, jacy ludzie go otaczają, aż do momentu, gdy potrzebuje pomocy. I w takiej sytuacji albo wychodzi z człowieka człowiek, albo co innego. W przypadku Was, kochani, wyszedł człowiek z duzym serduchem i wyciągniętą dłonią. Wielkie dzięki za wszystko. Każdy pomaga na miarę swoich sił i mozliwości, ale pomaga KAŻDY! To niespotykane, doprawdy.
Siedzę teraz sama w domku, w którym wszystko przypomina tego Łaciatka. Okropność... ale trzyma mnie przy "życiu" mysl, że jutro od nowa jej szukamy. Tych, którzy nie szukaja bardzo proszę o trzymanie kciukłów i rozouszczenie wici na mieście. Poczta pantoflowa najlepiej działa ;)
Dobranoc, kochani i jeszcze raz- WIELKIE DZIĘKI!!!

Link to comment
Share on other sites

Macie rację, mądry Polak po szkodzie! Już gzies o tym pisałam- miałam bezgraniczne zaufanie do swojego psa. Wiem teraz tyle, że trzeba stosować zasadę ograniczonego zaufania, tak, jak na drodze wśród innych poruszających się. Dla mnie to był taki szok, że nie mogłam uwierzyć w to, co sie stało. Zreszta gdy Fiona sie oddalała, ja spokojnie, z rękami w kieszeni, nie spiesząc się za bardzo szłam w jej stronę i potem bardzo sie zdziwiłam, że jej juz nie ma.
A teraz mloda śpi na kanapie, czasem tylko okiem łypnie na nas i spi dalej.
Dzięki wszystkim 3majacym kciuki. Takie wsparcie jest bardzo ważne.
Dzieki przede wszystkim wszystkim zaangażowanym z naszej sekcji w poszukiwania . Bez Was nie wiedziałabym zupełnie co robić.
Dla tych, którzy nie wiedzą, to powiem, że w lesie w miejscu w którym Fiona czmychnęła właściwie ciągle ktoś był- takie lesne dyżury :) Wszyscy włozyli w te poszukiwania mase serca, czasu i sił.
Szczególne dzieki dla Marty, Edyty,Joli, Kasi i Daszki,Wojtka,Magdy, a także dla Grzesia, który miał przyjechać wieczorem dzis do lasu.
Kochani jesteście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Monika wiesz my z Kasia mamy beagle i wiemy co to sa za diably i rozumiemy bol po ich zniknieciu. A beaglomaniacy musza trzymac sie razem. Nie moglysmy inaczej postapic jak pomoc Tobie...Cieszymy sie ogromnie ze mala wrocila do domu... a teraz marsz mi po adresowke i chipa !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia i Fiona']Macie rację, mądry Polak po szkodzie! Już gzies o tym pisałam- miałam bezgraniczne zaufanie do swojego psa. [/quote]
Paradne :lol: . Nieograniczone zaufanie do beagla w lesie :roflt: .
Postuluję, aby ten tekst został dowcipem miesiąca ;) .

No dobra, już się nie znęcam. Ucałuj Fionkę i obiecaj jej, że jak się to jeszcze raz powtórzy, to... nie ma zmiłuj :mad: , trzeba ja będzie zbić na kwaśne jabłko :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...