Jump to content
Dogomania

III krajowa wystawa pudli - Ostrów Wlkp. 09.06.07


Sonya-Nero

Recommended Posts

Super relacja :multi: :multi: :multi: pełna humoru,
bardzo dziękujemy. .
Cieszę się, że jest ktoś kto do wystaw podchodzi na luzie.
Potrzebne są takie wystawy i takie pikniki integracyjne.:cunao:

Winko było przednie, ale lody ........super XXXL

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bizab! jestem pod wrażeniem kroniki z Ostrowa. Chylę czoło!
Raz nawet widziałam na jednym zdjęciu pupę i ogon mojego psa ( a właściwie suczki):razz: :grins:
sama też mam trochę zdjęć, ale robionych aparatem "kliszowym" i trochę potrwa wykończenie kliszy, wywołanie i zeskanowanie... ale obiecuję że nawet z opóźnieniem, ale je tu zamieszczę. Pozdrawiam wszystkich pudlomaniaków. Impreza super! za rok wracam! Bellunia też:multi:
do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że nie dojechałam... Można by Was popodglądać i czegoś się nauczyć i kto wie, może samej kiedyś wystawić psiaka:evil_lol: Wyobrażam sobie, że dla takiej dyletantki jak ja ta wystawa była skarbnicą doświadczeń!
Dzięki za relacje foto i GRATULACJE dla wszystkich uczestników!

Link to comment
Share on other sites

w Warszawie bedziemy :hand:
([I]Joy[/I] bardzo czeka na spotkanie z [I]Szelma[/I] :Rose: , wiec musimy byc :D)

a na IV wystawe pudelkow bardzo chcielibysmy przyjechac, oczywiscie troche to zalezy od sedziego, ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok i wybierzemy sie nareszcie.. :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagicJohnson']w Warszawie bedziemy :hand:
([I]Joy[/I] bardzo czeka na spotkanie z [I]Szelma[/I] :Rose: , wiec musimy byc :D)

a na IV wystawe pudelkow bardzo chcielibysmy przyjechac, oczywiscie troche to zalezy od sedziego, ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok i wybierzemy sie nareszcie.. :jumpie:[/quote]


Ja jade z miniatura srebrna :);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bizab'][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ea5250ce09123d2a.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/1/ea5250ce09123d2a.jpg[/IMG][/URL][/quote]

widze Anie i Szelme przy pierwszym miejscu :multi: a co za suki byly na 2, 3, 4? :)

[quote name='bizab'][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ea5250ce09123d2a.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/1/ea5250ce09123d2a.jpg[/IMG][/URL][/quote]

widze Anie i Szelme przy pierwszym miejscu :multi: a co za suki byly na 2, 3, 4? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-Magda-']Cześć Rita ;)

1/ Szelma -Samanta Szemrowicki Dworek
2/ Iris Szemrowicki Dworek
3/ Cuma Fatima Nontiscordardime
4/ Penelopa Szemrowicki Dworek- mama Szelmy

Cuma i Iris to ciocie Szelmowej ;)

Ania.[/quote]


ale widze, ze cala rodzinka zebrala sie do ringu.. :Poland: :turn-l:
jeszcze raz - Gratulacje :calus: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='-Magda-']Cześć Rita ;)

1/ Szelma -Samanta Szemrowicki Dworek
2/ Iris Szemrowicki Dworek
3/ Cuma Fatima Nontiscordardime
4/ Penelopa Szemrowicki Dworek- mama Szelmy

Cuma i Iris to ciocie Szelmowej ;)

Ania.[/quote]

Gratulacje :thumbs: :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Sędzia :) faktycznie był miły :):):) I super potem pozował do każdego zdjęcia :) JA tylko napisałam, że nie każdy tam był przegrany bo na zdjęciu

Do moderatora - nie można tak usuwac zdjec !!!
Tak się składa, że akurat namiot .... widaomo kogo .... był tuz za zdjęciami nasyzch psów z ringu !

Niech tylko Bizab zmieni tekst o ... wiadomo czym i kropka.

Link to comment
Share on other sites

Aneta a może to o ciebie chodziło, przyznaj się co reklamujesz :cool3: :lol:

A ja wreszcie dokładnie obejrzałam zdjęcia Bizab i jestem przerażona tam aż roi się od kryptoreklamy :crazyeye:
I tak:
sekretariat wystawy sprytnie reklamuje Bank Spółdzielczy w Raszkowie :eviltong: , grill jest osłaniany parasolem reklamowym lodów Koral :p , a na jednym ze zdjęć na pierwszym planie kłuje w oczy opakowanie soku Costa, jest i też marka Volkswagen :roll: , a na przynajmniej 10 zdjęciach można spokojnie odczytać napis Pupil :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...