Jump to content
Dogomania

Misia- dotarła w końcu do Anglii do domku stałego!


Izabela124.

Recommended Posts

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Narazie zaciskam kciuki za sterylkę,to już niedługo,no a póżniej :)och,cieszę się baardzo a jednocześnie.. ;) jak to zwykle bywa przy adopcji za granicę.
Jeśli chodzi o paszport i numer czipowania, też jestem zadziwiona,że nie wymaga się już wklejania karteczek.Może jeszcze gdzieś zapytać,żeby nie było póżniej problemu..

Edited by Ada-Vebby
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-Vebby']Narazie zaciskam kciuki za sterylkę,to już niedługo,no a póżniej :)och,cieszę się baardzo a jednocześnie.. ;) jak to zwykle bywa przy adopcji za granicę.
Jeśli chodzi o paszport i numer czipowania, też jestem zadziwiona,że nie wymaga się już wklejania karteczek.Może jeszcze gdzieś zapytać,żeby nie było póżniej problemu..[/QUOTE]

Dzwoniłam do organizacji co się zajm[COLOR=#000000]uję tylko i wyłącznie tymi paszportami i powiedzieli że n[/COLOR][COLOR=#000000]umer może być wpisany ale m[/COLOR][COLOR=#000000]usi być wyraźny i się zgadzać z chipem.Na wszelki wypadek można naklejkę też dać ale widziałam pełno zdjęć na google bez naklejki.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Szkoda.......taka ładna Misia mogłaby w swoim kraju zostać............[/QUOTE]
A no mogłaby ale niestety mieszkam t[COLOR=#000000]u od [/COLOR][COLOR=#000000]urodzenia więc ciężko byłoby się do polski przeprowadzić teraz.Ale będę pisać i zdjęcia wklejać :)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaśkamanna']A no mogłaby ale niestety mieszkam t[COLOR=#000000]u od [/COLOR][COLOR=#000000]urodzenia więc ciężko byłoby się do polski przeprowadzić teraz.Ale będę pisać i zdjęcia wklejać :)[/COLOR][/QUOTE]


A, teraz rozumiem, dobrze, ze przyszła Pańcia Misi jest już na wątku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaśkamanna']Dzwoniłam do organizacji co się zajm[COLOR=#000000]uję tylko i wyłącznie tymi paszportami i powiedzieli że n[/COLOR][COLOR=#000000]umer może być wpisany ale m[/COLOR][COLOR=#000000]usi być wyraźny i się zgadzać z chipem.Na wszelki wypadek można naklejkę też dać ale widziałam pełno zdjęć na google bez naklejki.[/COLOR][/QUOTE]
Rozumiem,sprawdziłaś i może być ten numer przepisany .Nie rozumiem tylko tej wetki,która przepisywała go z oryginalnej nalepki przypisanej danemu czipowi.Przecież łatwiej było ją poprostu wkleić :)A może teraz się pozmieniało..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-Vebby']Rozumiem,sprawdziłaś i może być ten numer przepisany .Nie rozumiem tylko tej wetki,która przepisywała go z oryginalnej nalepki przypisanej danemu czipowi.Przecież łatwiej było ją poprostu wkleić :)A może teraz się pozmieniało..[/QUOTE]

Jak robiłam chipa dla swojego kota to nie byłoby zapasowych nalepek żeby dać do paszportu ponieważ wszystkie były wykorzystane do dokumentów-jedno dla mnie, jedno dla weta, trzecie dla firmy chipa..może tu było podobnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']A, teraz rozumiem, dobrze, ze przyszła Pańcia Misi jest już na wątku![/QUOTE]

Szukałam szukałam i w końcu znalazłam wątka:) A to że Misia do mnie jedzie to wszystko dzięki Emilii która wkleiła link z fb na forum angielskie i że akurat kliknęłam i zobaczyłam piękną mordkę Misi kochanej.Nigdy nie przyszłoby mi do głowy szukać pieska w polsce.

Link to comment
Share on other sites

od jakiegoś czasu wspaniale czyta się ten wątek :lol:
Nie dziwię się, że Pani Kasia straciła głowę i serce dla tej ślicznoty.
To takie puchate, słodkie psie dziecko.
Zyczę aby wszelkie formalności zostały szybko załatwione a podróż minęła Misi bezstresowo i żeby można było zakończyć wątek słowami: "i odtąd żyli długo i szczęśliwie"...
Co nie znaczy, że zdjęcia i relacje z dalszego życia nie będą mile widziane :lol:

Link to comment
Share on other sites

No to ja wstawię nowy komplecik Misi :)
[URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New%202013/1080863_10153061583900174_1813610475_n.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/1080863_10153061583900174_1813610475_n.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']od jakiegoś czasu wspaniale czyta się ten wątek :lol:
Nie dziwię się, że Pani Kasia straciła głowę i serce dla tej ślicznoty.
To takie puchate, słodkie psie dziecko.
Zyczę aby wszelkie formalności zostały szybko załatwione a podróż minęła Misi bezstresowo i żeby można było zakończyć wątek słowami: "i odtąd żyli długo i szczęśliwie"...
Co nie znaczy, że zdjęcia i relacje z dalszego życia nie będą mile widziane :lol:[/QUOTE]

Oczywiście zdjęcia i relacje będą często dodawane ale już na nowym wątku pod tytułem 'Misia nareszcie w domu' :)

Iza dziękuję za wstawienie zdjęcia :) Pewnie nie jeden komplecik taki będzie kupiony...Milly ma ze 3 więc Misia też będzie miała do wyboru :)

Link to comment
Share on other sites

(Nie wiem co się stało z literkami t[COLOR=#000000]u ale co prób[/COLOR][COLOR=#000000]uję zmienić to wraca do małych więc zostawiam)
[/COLOR]
Jest możliwe że koleżanka będzie wracać z polski i weźmie Misię...m[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]usi zapytać się mężą więc trzymajcie kci[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]uki żeby się zgodził.Byłoby d[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]użo taniej, więc mogłabym wtedy wysłać znow[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]u jedzenie dla piesków i inne potrzebne rzeczy.



[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaśkamanna'](Nie wiem co się stało z literkami t[COLOR=#000000]u ale co prób[/COLOR][COLOR=#000000]uję zmienić to wraca do małych więc zostawiam)
[/COLOR]
Jest możliwe że koleżanka będzie wracać z polski i weźmie Misię...m[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]usi zapytać się mężą więc trzymajcie kci[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]uki żeby się zgodził.Byłoby d[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]użo taniej, więc mogłabym wtedy wysłać znow[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]u jedzenie dla piesków i inne potrzebne rzeczy.



[/FONT][/COLOR][/QUOTE]Baaaardzo mocno zaciskam kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Oby się udało! Misia potrzebuje jak najszybciej znaleźć się w swoim domu:)[/QUOTE]

To byłoby nadal pod koniec sierpnia niestety ale mniej kasy by wzięli za to i zawsze lepiej jak piesek jedzie ze znajomymi a nie z całkiem obca osobą...ale zobaczymy co jej mąż powie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...