Jump to content
Dogomania

Gdzie można kupić rzeczy dla yorków?


kaorii

Recommended Posts

Gdzie można kupić rzeczy dla yorków np. kokardki czy ubranka w województwie śląskim???Ja mieszkam w Dąbrowie Górniczej i nie wiem gdzie mam tego szukać...szukałam po necie więc jest dużo sklepów specjalnych dla yorków ale ceny!!Ubranko ok. 100 zł kokardki 15 zł - ja wiem że to można taniej kupić?Proszę o wszelkie rady i informacje. Z góry dziękujęMój email : [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety nie doradze jesli chodzi o sklepy, ale moge cos podpowiedziec.

W marcu w Katowicach odbywa sie miedzynarodowa wystawa psow. Bardzo czesto wiele firm na wystawach sprzedaj rozne akcesoria dla psiakow. Sprobuj wiec tam popytac o rzeczy dla yorkow. Jak sie nie myle teriery wystawiane sa w piatek, a wiec wtedy bedzie wieksza szansa na dostanie kokardki, ubranka czy innych rzeczy.

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie pomoge jeśli chodzi o jakieś konkretne namiary na sklepy z takimi "akcesoriami" dla yorków, ale chciałam się wypowiedziec co do cen. Otóż własnie takie "rzeczy" są dość drogie i trzeba się przygotowac na wydatek (np. cena kokardki waha się między 8-20 zł, a ubranka można kupic już za 50 zł w górę). Ja osobiście chciałam się z wami podzielić moimi spostrzeżeniami, bo kupując coś dla psa w sklpeie zoologicznym, itp. trzeba się przygotowac na spory wydatek, a ja zauwazyłam że np. takie spineczki z kokardką, albo specjalne małe gumeczki dla yorków mają swoje odpowiedniki w sklepach przeznaczonych dla ludzi. Takie kokardki można kupić już za 2zł!!! A paczka 50szt. małych gumeczek do kucyków kosztuje 1,50zł a w sklepie zoologicznym 8,60zł!!! Ja lubię sobie nieraz tak pochodzić poszukac i można kupić fajne rzeczy o wiele wiele taniej więc naprawde polecam wszystkim takie poszukiwania (chyba że dysponujemy duzym portfelem :wink: )

Pozdrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie pomoge jeśli chodzi o jakieś konkretne namiary na sklepy z takimi "akcesoriami" dla yorków, ale chciałam się wypowiedziec co do cen. Otóż własnie takie "rzeczy" są dość drogie i trzeba się przygotowac na wydatek (np. cena kokardki waha się między 8-20 zł, a ubranka można kupic już za 50 zł w górę). Ja osobiście chciałam się z wami podzielić moimi spostrzeżeniami, bo kupując coś dla psa w sklpeie zoologicznym, itp. trzeba się przygotowac na spory wydatek, a ja zauwazyłam że np. takie spineczki z kokardką, albo specjalne małe gumeczki dla yorków mają swoje odpowiedniki w sklepach przeznaczonych dla ludzi. Takie kokardki można kupić już za 2zł!!! A paczka 50szt. małych gumeczek do kucyków kosztuje 1,50zł a w sklepie zoologicznym 8,60zł!!! Ja lubię sobie nieraz tak pochodzić poszukac i można kupić fajne rzeczy o wiele wiele taniej więc naprawde polecam wszystkim takie poszukiwania (chyba że dysponujemy duzym portfelem :wink: )

Tu masz racje czasem warto poszukac i można znaleźć dobry odpowiednik za wiele taniej :wink:

Link to comment
Share on other sites

Yorkies,

Dzieki za dobre rady. Przy okazji zakupow dla swoich wlosow, kupie tez cos dla Majki :-)

tygrysku,

Proponuje wejsc na strone ZK i odszukac terminy wystawy. Na stronie jest dokladna rozpiska wystaw. A co do cen biletow, to pewnie beda one znane w dniu wystawy.

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Sarah_S ja też używam tych małych froteczek, które u mnie kosztują 0,10 gr za sztukę :o, kokardki 7,50zł :D . A jeśli chodzi o te cienieutkie gumeczki to widziałam na wystawie że pani ich nie ściągala tylko delikatnie nożyczkami przecianała.

I najważniejsze widzieliście ostatnio w Karusku jakie są ceny kokardek (zarówno na spince jak i na frotce), cena: od 5,00 do 5,50 zł :o :D :D

O TUTAJ

Link to comment
Share on other sites

Bravo też jestem ciekawa co to takich sklepów gdyż jestem z Katowic <Giszowiec> więc czekam na info.

A co do tej wystawy w SPOKU w marcu to jeśli będziecie coś wiecej wiedzieć kiedy dokładnie będą wystawiane Yorki (czyli Terriery :) ) i po ile będą bilety

Pozdrawiamy

Tygrysku w Katowicach jest wystawa od 19-21 marca z tego co się orientuję. Yorki są wystawiane albo 19 albo 21 marca.

A jeśli chcesz się więcej dowiedzieć to zadzwoń do ZK do Chorzowa pod nr 249 23 00 i tam pewnie powiedzą Ci więcej

Ja też wybieram się na tą wystawę, chociaż mam nadzieję że Yorki nie będą wystawiane w piątek (bo nie dostanę urlopu w pracy :cry: )

Link to comment
Share on other sites

Znalazła stronkę dotyczącą właśnie tej wystawy http://www.kynkat.neostrada.pl/pl/wystawa.htm i mam prośbę moze mi ktoś to rozszyfroawać i powiedzieć do której grupy zaliczją się Yorki :cry: bo niestety nie wiem jeszcze tego. A chcę iść tylko jak są wystawiane nasze pupilki :P

Aha cena biletów:

dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny

- ulgowy 5 zł bilety (ulgowe tylko dla dzieci do lat 14, niestety studenci się nie wliczają :( )

- normalny 9 zł

A jeśli ktoś nie wierzy na słowo oto link http://www.spodek.com.pl/imprezy.html

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Yorki są w grupie III!!!! I wystawa będzie w piątek :)

Oto grupy:

Gr. I FCI

Owczarki i inne psy pasterskie z wyłączeniem szwajcarskich psów do bydła

Gr. II FCI

Pinczery i sznaucery, molosy, psy górskie i szwajcarskie psy do bydła

Gr. III FCI

Teriery

Gr. IV FCI

Jamniki

Gr. V FCI

Szpice i psy w typie pierwotnym

Gr. VI FCI

Psy gończe i posokowce

Gr. VII FCI

Wyżły (psy wystawiające zwierzynę)

Gr. VIII FCI

Płochacze, psy aportujące i dowodne

Gr. IX

Psy ozdobne i do towarzystwa

Gr. X FCI

Charty

--------------------------------------------------------------------------------------

Piątek

19.03.2004

III, V, VI, VII Grupa

Sobota

20.03.2004

II, IV, VIII Grupa

Niedziela

21.03.2004

I, IX, X Grupa

Najlepiej jechać chyba na wszystkie wystawy :) Ja będę na wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

Yorkies,

Dzieki za dobre rady. Przy okazji zakupow dla swoich wlosow, kupie tez cos dla Majki

Wind, nie ma za co :wink: Ja też zawsze kupuje "coś" psom jak ide po zakupy dla siebie :lol: Ale można naprawdę ciekawe rzeczy upolować :wink:

najważniejsze widzieliście ostatnio w Karusku jakie są ceny kokardek (zarówno na spince jak i na frotce), cena: od 5,00 do 5,50 zł

No tak himka wszystko byłoby fajnie gdyby nie to że do ceny trzeba doliczyć ok. 10zł za dostarczenie przesyłki :-?

Yorkies, ja rowniez zaopatruje sie w akcesoria "fryzjerskie" dla psiaka w sklepie dla ludzi, kupilam jej te cieniutkie gumeczki, ale strasznie ciagna wloski, wiec narazie (zeby nie zrazic suni do zabiegu wiazania kiteczka) uzywam malych froteczek za 0,60 groszy.

ciesze się ze również wpadłas na ten pomysł :wink: A co do tych gumeczek to ja je przecinam nożyczkami, bo inaczej można powyrywać uszkodzić pieskowi włoski :wink:

Pozdrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Kaorii za info ja bede napewno w piatek na Terriera około 9.

Więc proponuję spotkanie może tych co będą. Jeśli ktos jest zainteresowanym spotkaniem dogomaniaków to dajcie znać.

Pozdrawiamy

Ja też będę 19 marca w piątek przy ringu terierów. :D

Wind też pisała że będzie od 10.00, rozmawiałyśmy o tym tutaj http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=10909&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ja jeszcze nie wiem, o której tam pojedziemy, ale dam znać później :lol:

Link to comment
Share on other sites

No tak himka wszystko byłoby fajnie gdyby nie to że do ceny trzeba doliczyć ok. 10zł za dostarczenie przesyłki

Yorkies masz rację jak ktoś kupuje tylko kokardę to mu się nie opłaci, ale jak kupi przy okazji większych zakupów dla psa :wink: :wink: , albo jak ktoś mieszka w Krakowie :wink: :D . I nie wiem jak dla was ale dla mnie jak narazie są to najtańsze kokardki dla psów jakie widziałam :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

U nas kokardki są po 7,50 ale są strasznie słabe :roll: , po jakimś czasie nadają się do wyrzucenia :-?, a kokardek dla ludzi które nadawały by się dla psa jeszcze nie wiedziałam, choć też szukałam.

A dzisiaj jak chodziłam po sklepach wpadałam na genialny pomysł, kupiłam taką malutką niebieską różyczkę z materiału za 80 gr, do tego cieniutką gumeczkę za 20 gr i przyszyłam ją :D :D :D , wyszła z tego bardzo ładna ozdoba do włosów za całe 1 zł :D :wink:

A może wy też macie jakieś ciekawe pomysły :D

Link to comment
Share on other sites

a ja mam taki "patent" że poprostu często zamiast gotowych spinek z kokardką dla yorków kupuję poprostu ok. 1m wstążki (różne kolory i wzory), która wiąże na zrobiony wcześniej kucyk na małej gumeczce :wink: Wychodzi to o wiele taniej bo metr wstążki kosztuje niecałą 1zł a poza tym jest mniejsze prawdopodobieństwo ze ktoś "powieli" wzór kokardki bo te gotowe często się powtarzają (wzory) a tak można mieć coś orginalnego, ciekawego i fajnie wyglądającego a wyniesie to o wiele wiele taniej niz zakup gotowej kokardki :wink: Polecam więc ten pomysł wszystkim :D

Pozdrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cześć!

Moja mama kupiła w sklepie spineczki (żabki) z różyczką za 1 zł. Mamy też froteczki i kolorowe gumeczki na warkoczyki dla dzieci.

Co do ubranek to jest kilka firm, które szyją. Nabardziej oplaca się na wystawie. Będzie w maju w Bytomiu. Ubranka za 50zł. Tanie są też rzeczy na stronie www.dyc.pl

W Piekarach Śląskich jest sklepik gdzie obcinam moją Oliwcie. Golfik był za 25zł.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Skoro podajemy tu linki do stron sklepów z ubrankami i kokardkami , to chyba nie popełnię gafy (w postaci zabronionej reklamy) jeśli podam link do aukcji na Allegro? :-? Wind , jeśli uznasz , że to nadaje się do ciachnięcia , to tnij! :lol:

Ja złożyłam już podwójne zamówienie... 5 kokardek kosztuje 9zł (tyle płacę za jedną w sklepie zoo).Można sobie wybrać kolory i ich kombinacje , ozdoby w postaci kwiatuszka po środku dla dziewczynek i inne takie... Kokardki są na frotkach.Pan , który to wystawia odpisał mi szybciutko i bardzo sympatycznie.

A tu link do aukcji

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=23148551

Link to comment
Share on other sites

Adiraja,

A czy wyprobowalas wlasnie takiej gumki z kokardkami? Prawde powiedziwaszy nigdy takich nie uzywalam, wiec nie wiem jakie sa w eksploatacji :-?

Uzywam tylko gumki osobno i osobno kokardki. Gumka (malutka i cieniutka) zbieram "kukuryku" a kokardke wpinam pod gumke (nie na gumke).

Adiraja podziel sie wrazeniami ze stosowania gumek i kokardek w jednym :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Wind , używam tylko kokardek na frotce i jestem bardzo zadowolona.Wiążą się elegancko , mam wrażenie , że mniej ciągną w porównaniu z gumeczkami typu recepturki dla yorków i trzymają się bardzo dobrze!

Ostatnio wzbogaciłam swoją kolekcję o froteczki z kwiatuszkami i biedronką ( :roll: ) . Kupiłam je w sklepie z akcesoriami do włosów.Takie typowo do wiązania mysich warkoczyków u małych dziewczynek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Adiraja,

Dziekuje za opinie :-)

Ja w dni powszednie stosuje normalne frotki bez niczego. Podobnie jak Ty rowniez uwazam, ze mniej ciagna. Jednak nie mialam doswiadczenia z gumkami i np. kokardkami w jednym.

Dlatego wyprobuje i podziele sie swoimi wrazeniami :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...