Jump to content
Dogomania

Dramat DONka, Niufy i Collie!!! Maja domy:)


MaDi

Recommended Posts

Ciśnie mi się, że zabić takich "ludzi" to mało, bo za krótko by cierpieli. Szkoda, że prawo nie przewiduje kary polegającej na zamknieciu na resztę życia w syfiastej klatce bez jedzenia i wody!!! I jeszcze pokazywania tego w tv codziennie, taki realityshow ku przestrodze. Wnioskuje o wprowadzenie takiej kary do kodeksu karnego.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Collie Frugo jest już w DT, Niufa w awaryjnym DT do końca czerwca, DON w klinice i bardzo potrzebujemy karmy szczególnie dla niego bo ma rozwaloną wątrobę. Nie chce nawet patrzeć na suchą karmę i je tylko mokra.
Ogólnie mamy kilka dużych psów i z karma jet wielki problem :(
Wszystkie psy wciąż są leczone ale idziemy w dobrym kierunku. Szukamy dla nich domów.
Zapraszam na FB tam jest więcej informacji i zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sloneczko76']kupiłam dla Falko kilka puszek ,czy mogłabym prosić o adres do wysyłki,poproszę tez napisać coś o Niufce ,stosunek do psów,kotów ile ma lat i czy adopcja do UK wchodzi w rachubę:) dzieki[/QUOTE]
Dziękujemy za puszki :)
Niufa burczy ostrzegawczo na psy ale bardzo lubi kontakt z człowiekiem, na dzień dzisiejszy nie znany jest stosunek do kotów.
Adopcja na tak dużą odległość raczej odpada.
Jesli nie otrzymałaś adresu do wysyłki od innej wolontariuszki podam Ci na PW swój na wszelki wypadek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='egradska']przychodze za Bela ze skarpetowego. Czego najbardziej potrzebuje owczarek?
[B]Jakiej konkretnie karmy?[/B][/QUOTE]

Ja już wiem ;)
[SIZE=3][B]Royal Canin Hepatic w puszkach,[/B][/SIZE] bo suchej nie chce jeść - no chyba, że coś się zmieniło :razz:
Głosujemy w SKARPECIE OWCZARKOWEJ zakup puszek dla Falcona

[B]Madi,[/B] podaj adres do wysyłki karmy

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Ja już wiem ;)
[SIZE=3][B]Royal Canin Hepatic w puszkach,[/B][/SIZE] bo suchej nie chce jeść - no chyba, że coś się zmieniło :razz:
Głosujemy w SKARPECIE OWCZARKOWEJ zakup puszek dla Falcona [/QUOTE]

Tradycyjnie serdecznie dziękujemy Skarpecie za karmę dla naszych bid !
Oczywiście z mokrą karmą nic się nie zmieniłao, ale Ty już wiesz ;)

[quote name='beta ata']A dlaczego więcej informacji i zdjęc na fb?? A kto powiedział, że każdy z dogo korzysta z fb? To nie fair zakładac watek na dogo i odsyłac po info na fb. Wybaczcie, ale ja z tym obyczajem walczę.[/QUOTE]
Po prostu nie ogarniamy sytuacji .. Dzień jest za krótki. ..

Edited by warsawmoo
niestosowna emikonka mi się zamieściła ...
Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']Czy DONek potrzebuje Essentiale Forte lub Esseliv Forte, Esseliv Duo na wątrobę ?
Moja podopieczna ONka Raisa niestety odeszła przed wczoraj za TM , pozostały leki...
Dajcie znać czy się przydadzą.[/QUOTE]

Przykro mi, że psiak odszedł .. Suplementy diety dla chorej wątroby bardzo się przydadzą.

DON'ek w poniedziałek będzie miał robione kontrolne badania więc dowiemy się, jak się sprawy mają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Ja tez wolałabym informacje na wątku, bo nie korzystam z fb ( choc mam konto ).
[B]Moze ktos mógłby chociaz przeklejac te informacje tutaj ?[/B][/QUOTE]

[SIZE=3][B]Belu[/B][/SIZE], specjalnie dla Ciebie :razz:

Z ostatniej chwili ...
Na razie wiadomo, że ma chorą wątrobę :(
Przebywa w lecznicy i jest diagnozowany ...
Warsawmoo mówi, że to wspaniały pies, kwintesencja owczarka :razz:



I jeszcze trochę zdjęć cudnego FALCONA :loveu:
Jak dla mnie to pies marzenie !!!

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/999009_572732932777089_19406427_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/983978_571479816235734_920652017_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/969452_571479926235723_329250980_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1013660_571479886235727_1324858989_n.jpg[/IMG]

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']Tradycyjnie serdecznie dziękujemy Skarpecie za karmę dla naszych bid :)
Oczywiście z mokrą karmą nic się nie zmieniłao, ale Ty już wiesz ;)
[/QUOTE]

[B]Karma zamówiona - na razie 12 puszek po 420 g [/B]:)
Prosimy o potwierdzenie jak dotrze i przesłanie fakturki na mój adres

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][B]Karma zamówiona - na razie 12 puszek po 420 g [/B]:)
Prosimy o potwierdzenie jak dotrze i przesłanie fakturki na mój adres[/QUOTE]

Oczywiście. Przepraszam za niestosowną emikonkę, która mi się wstawiła przy podziękowaniach dla Skarpety. W oryginalnym poście już ją edytowałam, ale w Twoim cytowanym jeszcze jest .. Proszę wyrzuć ją ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']Oczywiście. Przepraszam za niestosowną emikonkę, która mi się wstawiła przy podziękowaniach dla Skarpety. W oryginalnym poście już ją edytowałam, ale w Twoim cytowanym jeszcze jest .. Proszę wyrzuć ją ..[/QUOTE]

Nawet tego nie zauważyłam :)
Ale wyrzucę, skoro prosisz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']Jaki on piekny,a jak niufek?[/QUOTE]
Suńka do wtorku musi opuścić DT a my nie mamy jej gdzie umieścić.
Niestety nawet z dotychczasowymi wydatkami mamy spory problem :( Dobrze chociaż,że Niufa czuje się dobrze.
Collie Frugo miał natomiast w nocy jakies duszności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Suńka do[B] wtorku musi opuścić DT[/B] a my nie mamy jej gdzie umieścić.
Niestety nawet z dotychczasowymi wydatkami mamy spory problem :( Dobrze chociaż,że Niufa czuje się dobrze.
Collie Frugo miał natomiast w nocy jakies duszności.[/QUOTE]

Kurcze, i co z nią?... Już tyle złego te biedaki zaznały.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...