Jump to content
Dogomania

Bella,Bebe dwie kudlate wariatki


natija

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='natija']aha musze mojemu powiedziec,ze tez chce nakladke:multi::evil_lol:
mam nadzieje,ze moj tez nie bedzie chcial isc spac:diabloti:[/QUOTE]

Pytanie czy dostaniesz taką nakładkę jak chcesz :diabloti:
Jesteś straszną żoną :shake:

A tak swoją drogą, to nie długo będę w Twoim mieście :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']to wpadnij na kawke:)[/QUOTE]

Tylko jeszcze nie wiem kiedy :roll: Muszę zadzwonić i umówić Theosia na kolejne "U" ;) A lekarz jest w innej części MG niż Ty. Jak babki z jagodami nie będzie, to nie jadę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

pewnie w rhaydt to zaraz kolo mnie:eviltong:dobra dobra moze i babka bedzie;):eviltong:
3 tygodnie jeszcze:multi:
jest ktos chetny na spotkanie z wariatkami,gwarantuje nie zapomniane przezycia i goracy temat na dogo:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']pewnie w rhaydt to zaraz kolo mnie:eviltong:dobra dobra moze i babka bedzie;):eviltong:
3 tygodnie jeszcze:multi:
jest ktos chetny na spotkanie z wariatkami,gwarantuje nie zapomniane przezycia i goracy temat na dogo:loveu:[/QUOTE]

Czyżbyśmy prowadzały dzieci do tego samego pediatry??
Do czego 3 tygodnie?

Link to comment
Share on other sites

Dokladnie ten sam pediatra:-) jedyny polski lekarz,ktorego bym nie zamienila:-) jego zona pisze romanse musze kiedys jedna kupic i zobaczyc czy ciekawa:-)
Dokladnie jak cos nie wiecie to walcie do Bunki ona Wam prawde powie:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']Dokladnie ten sam pediatra:-) jedyny polski lekarz,ktorego bym nie zamienila:-) jego zona pisze romanse musze kiedys jedna kupic i zobaczyc czy ciekawa:-)
Dokladnie jak cos nie wiecie to walcie do Bunki ona Wam prawde powie:-)[/QUOTE]

No a ja się właśnie zastanawiam nad zmianą :roll: Zobaczę co mi powie na następnej wizycie, bo Theoś miał ostatnio na dłoniach masę takich wodnych bąbelków. To jest reakcja alergiczna, ale zobaczę co on powie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natija']ja do niego chodzie juz od tylu lat i zawsze jestem zadowolona;)zreszta to lekarz,ktory nie przepisuje antybiotyku dziecku od razu,a to cenie,diagnozy jego tez zawsze byly celne:)[/QUOTE]

Niby jest ok, ale kiedyś Theoś miał brzydką "plamę" na policzku :roll: Z dnia na dzień była coraz większa, sucha i coraz bardziej czerwona. Dla niego była winna ślina i nic z tym nie zrobił :shake: Na własną rękę szukałam czym to mogę smarować, żeby się tego pozbyć itp. Theoś miał to prawie 3 miesiące, zanim się tego pozbyliśmy :roll:
To jest jednak dziecko i oszpecić mu twarz na całe życie nie jest trudne, jak się nie zadba od razu ;)
A tak poza tą sytuacją, nie mam mu nic do zarzucenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...