Jump to content
Dogomania

Bella,Bebe dwie kudlate wariatki


natija

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak juz wejdziesz w sygnature tak jak wstawiałaś grafikę to kliknij na banerek
wcześniej skopiuj sobie link do swojego wątku najlepiej z pierwszej strony a potem jak już banerek masz zaznaczony to kliknij tą planetę ze znaczkiem na dole tylkom nie tą z czerwonym tylko tą pierwszą wyskoczy okno wklejasz linka do wątku i tadam podlinkowane:)
Bosz mam nadzieję że ci dobrze wytłumaczyłam bo nie jestem pewna:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='(:Buńka:)']Jak juz wejdziesz w sygnature tak jak wstawiałaś grafikę to kliknij na banerek
wcześniej skopiuj sobie link do swojego wątku najlepiej z pierwszej strony a potem jak już banerek masz zaznaczony to kliknij tą planetę ze znaczkiem na dole tylkom nie tą z czerwonym tylko tą pierwszą wyskoczy okno wklejasz linka do wątku i tadam podlinkowane:)
Bosz mam nadzieję że ci dobrze wytłumaczyłam bo nie jestem pewna:oops:[/QUOTE]

też nie wiedziałam jak to w najprostrzy sposób napisać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leónowa']Sama kilka dni temu nie wiedziała, a teraz zbiera pochwały za kogoś:cool3::evil_lol: Nie?:diabloti:[/QUOTE]
O przepraszam, ja nie wiedziałam jak dodawać multicytat . . .:evil_lol:
A o banerku i podlinkowaniu go to już dawno się naumiałam:diabloti:
Także natija nie słuchaj jej:diabloti: Chwal dalej:D
Muszę się dowartosciować:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

wpadam z rewizyta... bylam wczesniej i czytalam i ogladalam od poczatku i stwierdzilam ze sie odezwe jak doczytam do konca... doczytalam i zamknela przegladarke zapominajac o przywitaniu sie :shake:

powiadaja ze starosc nie radosc... ja dorzucam mlodosc nie wiecznosc... i kazdy bedzie kiedys czasem zapominal :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Witamy się wtorkowo :loveu: Banerek mnie ściągnął w wasze strony :eviltong: Jezuś, Maryjka ile tu nagadane...prawie jak u mnie :evil_lol:

a co do starości...szkoda, że nie zawsze idzie w parze z mądrością :roll: a patrzac na to co się dzieje chociazby na dogo, dochodze do wniosku, że badania psychologiczne/psychiatryczne powinny byc wymagane przed wzięciem jakiegokolwiek psa. Ilu mniej wariatów byłoby wsród psiarzy ;)

Link to comment
Share on other sites

kurde widze,ze banerek dziala,w koncu dziewczyny zawitalyscie do nas:multi:
a tam skleroza,kto jej nie ma:roll:
a mlode bedziemy zawsze:multi:bo przy naszych czworonogach inaczej sie nie da:roll:Bella by mi z mieszkania zrobila smietnik:roll:
dobrze,ze doczytalas i w koncu nie zapomnialas napisac;)
ta ja mam biale i czarne,a teraz bialo czarny mi sie marzy:evil_lol:az sie boje co bedzie potem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...