Jump to content
Dogomania

Fafik zostaje w domu stałym! Dziekuję wszystkim.


mal3na

Recommended Posts

Dobrze się miewa :) Coraz lepiej. Na razie ze skutków ubocznych leków zauważyłam tylko zwiększone pragnienie. Także spacery muszą być 3 na dzień, regularnie bo inaczej się męczy z pęcherzem. Skóra coraz lepiej wygląda, zrogowacenia się zmniejszają. :)

[quote name='faith35']Cudo :)
A jak on się miewa?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oglaszam bo wiem, ze nie bedzie łatwo o dobry dom dla alergika. Duzo osob pyta i nic z tego nie wynika, ale nie poddajemy sie. ;)


[quote name='faith35']Uff, całe szczęście, że już lepiej :lol: Czekam na nowe zdjęcia Faficzka... :loveu: Widziałam, że już go ogłaszasz ;)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Było kilka telefonów. Jeden nawet obiecujący, ale państwo jadą teraz na wakacje i odezwą się za 2 tyg, są gotowi na wizytę przed adopcyjną i chętni do rozmów, co ważne są z Wrocławia czyli blisko ode mnie i łatwiej będzie ich sprawdzić. :cool3:
[quote name='faith35']Ale żebrak... :evil_lol: i te oczy :loveu:
Były jakieś telefony w sprawie Fafika? :cool3:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

U nas to samo... Gdyby nie Fafik to bym nawet z domu nie wychodziła :)

[quote name='faith35']U mnie nie widać tej pięknej, wakacyjnej pogody :shake: Drugi dzień leje deszcz, normalną pogodę zapowiadają dopiero na sobotę... :mad:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Bo już myślałam że o moją Czike :P

Nasza niunia też będzie do adopcji - ale jeszcze przed nami starylka...

Proszę mnie źle nie zrozumieć z tą rezerwacją, ale jest mnóstwo dziwnych telefonów czy maili w sprawie Westów - pies jest zarezerwowany dla Rodziny która już ma jakiś etap za sobą - czekamy na możliwość spoktania Rodziny, Fafika i Magdy i wtedy zostanie podjęta decyzja o adopcji. Jeżeli nie to nadal będzie do adopcji.

Pozdrawiam,
Ania

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...