Jump to content
Dogomania

Misza, pies z pola ze śrutem z kilku postrzałów


Kinnia1

Recommended Posts

bo to był wątek na miau i chodziło o kota

nam też sporo osób pomogło, ile pieniędzy się przecież zebrało, może uda się wspólnie doprowadzić sprawę Maszy do końca

Szkoda, że kolej jest na miesiąc a krótkołapego nie da się złapać:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiem .... masz rację ..... jestem zmęczona ..... marudzic zaczynam bardzo więc wnioskuję, ze bardzo jestem zmęczona....

z tym kojcem to krucha sprawa ... to dosyć skomplikowana sytuacja w ogóle .......

......... a nawet jak go złapię (pracuje nad tym..... czekam tez, że ta dziewczynka go złapie w koncu.... cwaniak podchodzi ale jak ona nie ma nic w ręku) to po miesiącu co zrobię?
........ co ja z nim zrobię?
nieeeeee .... co my z nim zrobimy?

Link to comment
Share on other sites

cos się wymysli?
ja w koncu zejde przez to "cos się wymysli" ....... zejdę i moje dziecko pozostanie bez matki .....

cos się wymysli .... coś się wymyśli ...... [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/stres.gif [/IMG] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/zhm.gif[/IMG] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/wow.gif[/IMG] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/runaway.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Odkad zaczęłam akcję "psy z pola" to jest jedna wielka improwizacja .... a z Maszą to juz całkowicie a vista .... bo przeciez nie było czasu nawet na myslenie - jak zapewne pamiętasz :evil_lol: ...... a co mówic o rozważaniach na temat konsekwencji - to tez pamiętasz :cool3:........ zapewne ....... najpierw działanie konieczne potem myslenie :eviltong: ..... chyba tak już mamy ..... hardCore to nasz styl firmowy :cool1: ......

Link to comment
Share on other sites

Masza w minionym tygodniu była ponownie usypiana - usunięto jeden z gwoździ z łapki ......
zaczynam mieć zastrzeżenia co do dt ponieważ nie ma przepływu informacji na bieżąco - przynajmniej od jakiegoś czasu .....
Masza ma opatrunek na łapce, za chwilę będzie miała kolejną kontrolę .....
Wciąż czekam na zdjęcia dziwczynki ....
No i news ..... dt wyjeżdza na tydzień i trzeba Maszeńkę zabrać .....
zdecydowałysmy z Anią, że Masza spedzi ten czas w szpitaliku na Powstanców ..... nie bedziemy ciągnęły jej 140km w jedna stronę a za tydzień z powrotem ..... to nie ma sensu ......
poza tym wyladowałaby w kojcu .... z opatrunkiem na łapce, ze świerzą raną i co gorsze 140km od lekarza i lecznicy .....
dotad dopóki Maszenki łapka nie jest w miarę zrośnięta dziewczyna zostaje w Wawie - blisko lecznicy i doktorka ......
jestem zła na dt bo zmienia zasady gry w trakcie gry .... ale .... cóż .... jest jak jest .....
reszta jutro .... bede jeszcze raz rozmawiała z mamą jednej z opiekunek

Link to comment
Share on other sites

no w mordę ..... jest tu kto?
puk puk ......

mam złe wieści .... są wciąż jeszcze dwa psy na polu ......

Masza wraca do szpitala na Bemowie .....
zdjęcia będą .... ze szpitala .....
dt trzeba oddać kasę za taxi i mięcho .....
i jeszcze parę innych rzeczy się znajdzie ....
jest tu kto?

Link to comment
Share on other sites

.... to jest niebywałe ..... Ania tutaj nikt juz nie zaglada chyba :shake: .......
dobra ..... Masza jest od przedwczoraj w lecznicy ..... ma robione badania i będzie miała kolejną operację i sterylkę jesli wyniki pozwolą na to .....
.... jest problem z dt .... bo byc może juz go nie ma :placz: .... jedna z opiekunek chwyciła inna wersje życia a druga zwyczajnie sama nie daje rady ..... pomimo, że bardzo chce i stara się ..... zobaczymy ..... jedno wiem na pewno - długi Maszy znów zaczynają rosnąć - Maszeńka będzie do soboty w lecznicy .....

Link to comment
Share on other sites

potrzebna pomoc dla Maszy ..... hop hop ..... jest tu kto?
UWAGA UWAGA
WALCZYMY O PSA >>>>>>>
jest tu kto?

DWA INNE CZEKAJĄ W KLEJCE
SAMA NIE DAM SOBIE RADY
CHĘTNIE ODDAM KOMUŚ TĄ "RADOŚĆ" JEŚLI DO MNIE NIE MA ZAUFANIA
TAM SĄ PSY, KTÓRE POTRZEBUJĄ POMOCY ....... NA TAMTYM TERENIE NIE DZIAŁA NIKT W TYM ZAKRESIE .......
JA JESTEM TAM PRZEJAZDEM ....

POMOŻE KTOŚ ???????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...