Jump to content
Dogomania

Wspaniała sunia Paura o wielkim psi sercu - po 7 latach w schronie znalazła DS!!!


__Lara

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Myślę, że będzie dobrze, Monika na pewno zrobi wszystko by psinka czuła się u nich szczęśliwa, bo ma spore serce do psów, choć doświadczenia dopiero nabywa (ma 23 lata, a mąż 25 bodajże). Jej sunia to kochana psinka, spokojna, nie dominująca, nie 'zje' Paury. Monika ma doświadczenie w opiece nad bojaźliwymi psami bo taka jest jej sunia (z krak. schroniska) (może pisała, przepraszam, nie przekopałam całego wątku), jeśli pojawią się jakieś problemy z zachowaniem, to zrobi co będzie umiała, a co nie umie, to jej podpowiemy, prawda?
Wyjazdy np wakacyjne będą się odbywały z psiakami, w razie losowych, nieprzewidzianych sytuacji babcia zajmie się suniami. Wiedzą też, że sunia może szukać domu bardzo długo, są na to gotowi. Obszerniej opisałyśmy co i jak Larze, obie -osobno, bo może nie odebrałyśmy wszystkiego tak samo. W każdym bądź razie jak sobie Lara przeczyta i porówna, to pewnie da znać co postanowiła, bo to jednak jej decyzja, my starałyśmy się w niej pomóc ;)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Verdana]To ja jeszcze dodam 3 grosze do tego :)
Dobrze, że Monika i Jej TŻ są w pełni świadomi podjętej decyzji, bo Monika sama powiedziała, że to nie impuls, tylko dojrzewała do tej decyzji jakiś czas. Ich suczka jest raczej uległa, spokojna, taka typowa przylepa (rozwaliła się na plecki i do drapania :D), więc nie spodziewają się scysji między nią, a Paurą. W razie czego powiedzieli, że podejmą wszelkie kroki, żeby dziewczyny do siebie przyzwyczaić, a w tragicznej sytuacji przetrzymają Paurę do czasu znalezienia nowego DT (nie będzie sytuacji takiej, że zadzwonią i powiedzą, żeby psa zaraz zabierać).
Oboje z mężem mają teraz urlop, zresztą TŻ Moniki pracuje przede wszystkim w domu, więc mała będzie miała czas, żeby się powolutku do Nich przyzwyczajać.
Widać w Monice chęć nauki, poszerzania wiedzy o psiakach, jest otwarta na wszelkie rady i pomoc i to Nas bardzo pozytywnie zaskoczyło :)[/FONT][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Hejka cioteczki ja również nie mogłam się doczekać i musiałam wejść przeczytać jeszcze dziś co z Paurą czyli sprawa wyszła bardzo pomyślnie no to Paura buziaki dla ciebie czuj się bardzo dobrze. Ciesze się bardzo Moniu trzymam kciuki, że będzie wszystko dobrze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kochani, myślę, że to tylko kwestia czasu jak wyklaruje się ostateczna decyzja, którą muszę uzgodnić z Mysią_, tak więc jeszcze chwila cierpliwości :cool3:

Chciałam bardzo podziękować dziewczynom - [B]pauli_t i MTD[/B] za poświęcenie czasu, odbycie wizyty, świetnie zdanie relacji :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Dziewczyny - jestem Waszą dłużniczką :cool3:

[B]Monice89 [/B]również dziękuję za udostępnienie mieszkanka :cool3: poświęcony czas :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maria1957']... jestem na zaproszenie ... finasowo nie mogę pomóc ... a przynajmniej nie w tej chwili (od maja jestem bez pracy) ... ale zapisuję i będę zaglądać ....[/QUOTE]

Dziękujemy :loveu: cioteczki tu chyba z pół dogo sprosiły :evil_lol::loveu::loveu::loveu:

[B]UWAGA - zaczynam rozsyłać deklarującym nr konta!

[/B][B][FONT=Georgia][SIZE=4]STAŁE DEKLARACJE:[/SIZE][/FONT][/B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd]

[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł
Sabina02 - 50zł
wtatara - 10zł
_Lara - 10zł
elke 10zł
madziak25 5zł
AtaO 10zł
asiuniab 10zł
Ewa Gałązka 10zł
asikowska 10zł
zakonna 20zł
Kryzia 10zł
Syla 10zł
arim 10zł
P. Magda F. - FB 10zł
paula_t 5zł
P. Natalia S. - FB 10zł
P. Amanda D. - FB 20zł
Dancik - 50zł
monika083- 10zł

RAZEM: 300zł [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B][/SIZE][/COLOR] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

[SIZE=4][B]JEDNORAZOWO:[/B][/SIZE]

[COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][B][COLOR=#0000cd]
Kryzia - 30zł[/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#0000cd][B][SIZE=3]naszkaarek 30zł
Panna Marple ?[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ciotka, nie masz za co dziękować, trzeba sobie pomagać skoro jesteśmy wszyscy porozrzucani po całej Polsce i działamy w jednym celu :)
Najważniejsze, że niuńka już niedługo będzie w domku (jak zapytałyśmy Monikę kiedy Paura mogłaby przyjechać, to Jej TŻ powiedział:"Za 3 minuty" ;) ):multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Deklaracja przelana :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...