Jump to content
Dogomania

Wspaniała sunia Paura o wielkim psi sercu - po 7 latach w schronie znalazła DS!!!


__Lara

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lipton,reklamowałam Paure jak się da,ale oczekiwania wobec psa wyglądają na ten moment tak: mała,suńka,wysterylizowana,bezproblemowa,nieszczekliwa,lubiąca dzieci i RASOWA :shake:
Oczywiście jest szansa że zakochają się w jakimś kundelku ale zakładają że skoro ja mam CTRa z Psitula to oni rasowca też znajdą n.JRT,
NIE WIEM CZY COŚ Z TEGO BĘDZIE :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']więcej wiary,może akurat ona ich urzeknie i zdrowy rozsądek weźmie góre,tutaj odpowiednie hasło to [B]nie[/B] [B]patrz na wygląd[/B] :)[/QUOTE]

ehhh............. chciałbym żeby Paura poszła do domciu ona na prawde jest fajowa , super charakter!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']lipton,reklamowałam Paure jak się da,ale oczekiwania wobec psa wyglądają na ten moment tak: mała,suńka,wysterylizowana,bezproblemowa,nieszczekliwa,lubiąca dzieci i RASOWA :shake:
Oczywiście jest szansa że zakochają się w jakimś kundelku ale zakładają że skoro ja mam CTRa z Psitula to oni rasowca też znajdą n.JRT,
NIE WIEM CZY COŚ Z TEGO BĘDZIE :roll:[/QUOTE]
Aleksandro, to może jeśli nie Paurę, to może zaakceptują Efrę? (jako naciąganego sznupka...?) Ona też już bardzo długo czeka... :(

[CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XWP_HYv8mgI/ToXe5hRlc6I/AAAAAAAATNw/SJXmcldDcEk/s600/IMG_9643.JPG[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Proszę, wytłumaczcie tym ludziom, że rasowe psy to tylko z rodowodem... Pies nie jest po to by się nim chwalić- bo rasowy. On ma mieć odpowiedni charakter, ew. wielkość, a nie być modny... :( Oni chcą jack rusella? Taki pies raczej nie będzie bezproblemowy i nieszczekliwy... :roll:

Link to comment
Share on other sites

kazałabym im spadać ale wiem że domek fajny,kupe ludzi chce psa rasowego a oni sugerują się moim Danterem,nie wykluczają że zakochają się w jakimś kundelku ale ma to być "miłość od pierwszego zobaczenia" jakoś im charakter na dalszy plan zszedł,ogólnie suńka ma być ładniutka,według mnie Paura taka właśnie jest :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']kazałabym im spadać ale wiem że domek fajny,kupe ludzi chce psa rasowego a oni sugerują się moim Danterem,nie wykluczają że zakochają się w jakimś kundelku ale ma to być "miłość od pierwszego zobaczenia" jakoś im charakter na dalszy plan zszedł,ogólnie suńka ma być ładniutka,według mnie Paura taka właśnie jest :loveu:[/QUOTE]

no tak,ale skoro nie przypadła im do gustu w pierwszym momencie to jakoś wątpie w to,że właśnie Paurę wybiorą..
Ale dzięki Olu za chęci,wiem,że chciałaś dobrze:buzi:

Napiszę do Syli w sprawie tego ogłoszenia do DZ.

Link to comment
Share on other sites

jasne że Ola chciała dobrze a że ludzie nie chcieli Pauruni..............cóż nie wiedzą co tracą, niech żałują , ale oni też mają prawo wyboru, wolny kraj.........a Naklejka ma rację najważniejszy jest CHARAKTER i przytoczę tu stare przysłowie " z pięknego talerza się nie najesz ":lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra Bytom']kochani jeszcze nic straconego,oni Paury jeszcze nie widzieli więc kto wie,lepiej żeby zobaczyli ją na żywo i jak będe na 100% wiedzieć kiedy będą w schronisku (o ile będe to wiedzieć) to można by im tam na miejscu Paurusie zasugerować i im lekcje zoorganizować :cool3:[/QUOTE]

Olu jak co to przekonaj ich żeby ją na próbę na 2 tyg wzięli , dali jej szansę a ja ręczę moim łbem:lol:że będą zadowoleni!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']to w takim razie do szczęścia tych psów i mojego potrzebuje domku prywatnego i dużo trawki i drzewek wokoło:( a Paura z Teofilem by rządzili w mojej kuchni:(:(:( i nie tylko[/QUOTE]

a o tym Teofilu mi nawet nie mów:-(taki bidok............

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...