Jump to content
Dogomania

Żorskie Stowarzyszenie dla Zwierząt - wywózka wstrzymana


ZSDZ

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiuniab']Witam, dziękuję za zaproszenie, słowo mysłowice, kojarzy mi się jak najgorzej:( musimy ogłaszać psiaki do upadłego, choć wiem, że obecnie adopcje wszędzie "stoją":([/QUOTE] Niestety zastój okropny a wielkimi krokami zbliżają się wakacje i jeszcze więcej psiaków szukających domów. No, ale trzeba zrobić wszystko aby im pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='from_wonderland']Przydały by się jakies teksty do ogłoszeń dla kojenych psiaków z pierwszej strony :)[/QUOTE]
dokładnie to jest naj, naj ważniejsze, jak są zdjęcia i teksty, to można wykupić bazarek ogłoszeniowy, a to kolejna szansa na domek!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']dzieki za zaproszenie...do kolejnych bidoków...:-(

pierwsze co mi sie nasunęło to czy boksera zgłosiliscie do fundacji SOS Bokserom? tez zapsieni ale moze cos wymyślą...[/QUOTE]

Tak Cezar już jakiś czas temu został zgłoszony do SOS Bokserom, ale jak na razie cisza. Myślę, że większa ilość ogłoszeń mogłaby pomóc w znalezieniu mu domu. Nasze psiaki jak na razie nie mają ich wiele ponieważ zbyt mało osób jest chętnych do pomocy w tej kwestii niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']dokładnie to jest naj, naj ważniejsze, jak są zdjęcia i teksty, to można wykupić bazarek ogłoszeniowy, a to kolejna szansa na domek!!!![/QUOTE]

Kilka psiaków już ma teksty do ogłoszeń i można je spokojnie ogłaszać. Co do reszty to postaram się jak najszybciej teksty tutaj wrzucić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZSDZ']Tak Cezar już jakiś czas temu został zgłoszony do SOS Bokserom, ale jak na razie cisza. Myślę, że większa ilość ogłoszeń mogłaby pomóc w znalezieniu mu domu. Nasze psiaki jak na razie nie mają ich wiele ponieważ zbyt mało osób jest chętnych do pomocy w tej kwestii niestety.[/QUOTE]
jak są teksty, to naprawdę można wykupić kilka pakiecików ogłoszeń, tylko właśnie muszą być teksty....

a co do ilość osób chętnych do pomocy, to nie ma wolontariuszy, czy jest jeszcze jakiś inny problem??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']jak są teksty, to naprawdę można wykupić kilka pakiecików ogłoszeń, tylko właśnie muszą być teksty....

a co do ilość osób chętnych do pomocy, to nie ma wolontariuszy, czy jest jeszcze jakiś inny problem??[/QUOTE]

Są wolontariusze, ale jest ich jeszcze mało a już naprawdę nieliczna "grupa" zajmuje się ogłoszeniami i niestety adopcje stoją w miejscu.

Jeśli chodzi o zdjęcia do ogłoszeń każdy psiak ma założony album ze zdjęciami na stronie Stowarzyszenia podanej w pierwszym poście.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dostaliśmy zgłoszenie o Piracie, który szybko musi znaleźć domek bo tam gdzie przebywa obecnie nie może zostać. Nie będę pisała powodów, ale wierzcie mi musi szybciutko znaleźć domek.

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/426699_519135651482106_523904687_n.jpg[/IMG]

Link do galerii zdjęć [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.519135478148790.1073741859.481078155287856&type=1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']jak są teksty, to naprawdę można wykupić kilka pakiecików ogłoszeń, tylko właśnie muszą być teksty....

a co do ilość osób chętnych do pomocy, to nie ma wolontariuszy, czy jest jeszcze jakiś inny problem??[/QUOTE] Czy ktoś mógłby nas wspomóc pakiecikami??? Gdzie w ogóle można je zamawiać???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZSDZ']Są wolontariusze, ale jest ich jeszcze mało a już naprawdę nieliczna "grupa" zajmuje się ogłoszeniami i niestety adopcje stoją w miejscu.

Jeśli chodzi o zdjęcia do ogłoszeń każdy psiak ma założony album ze zdjęciami na stronie Stowarzyszenia podanej w pierwszym poście.[/QUOTE]
ok. rozumiem, zdjęcia to podstawa, jeszcze tekst, najlepiej, żeby dla jednego psiaka były przynajmniej 2 różne teksty, bo wtedy można spróbować Go ogłosić na 2 różne województwa (przyścienne), jak się moderator strony nie dopatrzy, bo Ci niestety są coraz bardziej chytrzy:(
[quote name='ZSDZ']Czy ktoś mógłby nas wspomóc pakiecikami??? Gdzie w ogóle można je zamawiać???[/QUOTE]

ja na sam początek na bazarku wykupię 2 pakieciki (jeden dla Tosi i jeden dla Piracika), tylko musimy być w kontakcie, żeby nam nie przepadły ogłoszenia, bo o ile zdjęcia sobie znajdę, o tyle tekstu nie napiszę, a trzeba rzetelnie opowiedzieć o psie. ok??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']
ja na sam początek na bazarku wykupię 2 pakieciki (jeden dla Tosi i jeden dla Piracika), tylko musimy być w kontakcie, żeby nam nie przepadły ogłoszenia, bo o ile zdjęcia sobie znajdę, o tyle tekstu nie napiszę, a trzeba rzetelnie opowiedzieć o psie. ok??[/QUOTE]
Oczywiście, że będziemy w kontakcie i bardzo Ci dziękuję asiuniab za pomoc :) Jakbyś mogła to proszę podaj link do tych bazarków :) Do aktywacji tych ogłoszeń proponuję podać maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] . Jest używany na bieżąca i w każdej chwili będę mogła aktywować ogłoszenia, które tego wymagają :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZSDZ']Oczywiście, że będziemy w kontakcie i bardzo Ci dziękuję asiuniab za pomoc :) Jakbyś mogła to proszę podaj link do tych bazarków :) Do aktywacji tych ogłoszeń proponuję podać maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] . Jest używany na bieżąca i w każdej chwili będę mogła aktywować ogłoszenia, które tego wymagają :)[/QUOTE]

ok. tylko zrobię to wieczorem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ZSDZ']Ok super :) a gdzie w ogóle można zamawiać te ogłoszenia???[/QUOTE]


można zamówić na bazarkach ogłoszeniowych np.takich [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243721-30-og%C5%82osze%C5%84-za-6z%C5%82-dla-Majki-i-Lu%C5%9Bki-do-15-06-2013-do-21-00[/url]

Ps.osobiście w tej chwili nie pomogę w ogłoszeniach,ponieważ dopadło mnie zapalenie oskrzeli

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...