Jump to content
Dogomania

Kraków - Kundelek w pilnej potrzebie Już w domu w Tarnowie!!!!!!!!!!!!!!!


irenaka

Recommended Posts

[SIZE=2]:placz: Kundelek jest pieskiem którym w schronisku nikt się nie interesuje. Ludzie przechodzą obojętnie obok niego, bo przecież takiego "nieszczęścia" nikt nie chce.[/SIZE]
[SIZE=2]To malutki 5 kg.psiaczek około 10 letni jest ślepy i inne psiaki go gryzą jak się o nich potyka .Bardzo też "płacze" ,a jak się go weźmie na spacerek to siedzi na rączkach i mocno się wtula w człowieka.Bardzo miły i kochany psiaczek i bardzo potrzebuje pomocy.Na smyczce sobie bardzo dobrze radzi. Może ktoś go tutaj zauważy, przygarnie i wycałuje ten śliczny pyszczek?[/SIZE]
[SIZE=2]A może Pani Magda z "Kundla" będzie mogła zrobić z niego maskotkę programu, bo przecież też ma na imię Kundelek?[/SIZE]
[SIZE=2]Czy ta ślicznotka musi być skazana na schronisko?[/SIZE]
[SIZE=2]Może ktoś mu da szansę?[/SIZE]
[SIZE=2]Kontakt do mnie:[/SIZE]
[SIZE=2]500-18-19-20[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']bidulek...:-([/quote]
Straszny bidulek ,dzisiaj znowu go wyciągnełam i poszedł na spacerek.Najpierw siedział u mnie na rączkaCH ,A POTEM ODDAŁAM GO KARUSIAP.zJADŁ MISECZKĘ RYŻYKU Z KURCZACZKIEM I BARDZO WTULAŁ SIĘ w Karolinkę. Tak że jest nas w nim zakochanym dwie .przekovhany i sympatyczny psiaczek i tak bardzo potrzebuje dobrego człowieka ,który będzie go tulił.:-(

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj znowu byłam u kundelka ,zjadł łakomie renalki mojego Dzekusia bo ryżyk z kurczaczkiem będzie dopiero w niedzielę,ale pani Ewa prawie rozdrabnała kurczaczki więć troszeczke się dostało kundelkowi.Srasznie głodny musi chyba byc bo je bardzo łakomie ale nie dziwię sie on jest mały i ślepy wić nie ma szans przecisnąć się do miseczki.

Miałam nadzieje że pojdzie na domek tymczasowy bo dałam swoje numery telefonów żeby zwolilo sie miejsce i owszem jeden psiak z tych kontaktow poszedł do domku ,a kundelek niestety dalej w schronisku i tego nie rozumiem.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyja']Oj straszna bidulka z tego psiaczka :( Rzeczywiście takie kundelki prawie wogóle nie mają szans na adopcję. Może jednak znajdzie się ktoś, kto znajdzie kąt dla takiej bidy ?[/quote]
Sa takie domki ,juz się nie raz przekonałam że sa wspaniali ludzie ,którzy lituja sie nad skrzywdzonymi przez innych.
Kundelek był w gazecie krakowskiej i wyborczej ,miałam po jednym telefonie ale niestety w jednym przypadku mąż się nie zgodziła ,a z krakowskiej pani cały czas isę małym interesuje ale ma dwa duże psy i jeden który jest ze schroniska nie jest przyjazny i wzieła by kundelka tylko boi się że jej psiak może mu zroic krzywdę.
Jutro kundelek za idzie do kundla więc wyjatkowy program ,a w nim wyjątkowy psiak więc wszyscy trzymamy kciuki za kundelka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Ja chyba wypłaczę ten domek dla niego.[/quote]
Irenka no i wypłakałaś domek dla Kundelka ,wczoraj po programie zadzwoniła pani z Tarnowa ,wspaniała osoba o wilkim sercu ,która chce dac domek Kundelkowi ,tylko musimy mu zrobić badanie krwi ,bo ma jakies zmiany skórne ,a ona ma dwa kotki i małego pieska i nie chciałaby zeby czym sie zaraziły , a my musimy miec pewność że nie ma zmian ,które były by zakażne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Ulka18']Irenko, Beatko, napiszcie co u Kundelka? Jak sie przyjal w nowym domu w Tarnowie?[/quote]
Ulka jesteśmy z Irenką okropne nawet nie opisałyśmy jak został cieplutko przyjety przez nowy domek.
Kundelek ma super rodzinke ludzką i zwierzęcą ,piesek jego rozmiarów i dwa kotki.
Pani Jola non sto przesyla sms o nowych poczynaniach kundelka.
Zwierzaki dogaduja się bez problemu tylko przy jedzeniu trzeba ich pilnować bo kundelek o jedzonko atakuje.
Kundelek teraz wabi sie Kubek.Zdjęc z przyjazdu do nowego domku nie mamy bo ja nie mogłam wziąść aparatu bo córka potrzebowala ,a Irenka zapomniała.Miałm ze soba kamere ale nie umiem przeyłać Filmiku.
Zdjęcia dostałam od pani Joli na maila i prześlę do Irenki ,żeby wkleiła.
:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No fakt to wkleianie to dość długo trwało i chyba cię zwabiłam ,bo od 10 minut szukam watku kundelka ,zeby obejrzeć zdjęcia.
A poniżej wkleiam tekst od pani Joli jaki ostatnio otrzymałam mailem.
"
witam serdecznie kubek ma sie bardzo dobże przytył 2,5 kilo ma bardzo mięciutkie futerko i jest bardzo radosny. śpi w łózku a rano budzi nas szczekaniem abyśmy sie odezwali bo sie boi że jest sam a gdy nas usłyszy to pieści sie pół godziny. je bardzo dużo mięsko siekam mu tak drobno jak dla niemowlaka je z ryżem lub makaronem z mankiem żyja dobże zdjęcia przysle jak bedzie już miesiac u nas pozdrawiam wszystkich serdecznie jola":lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...