Jump to content
Dogomania

WARSZAWA! Szukamy tymczasu od 28.04 do 5.05 dla milutkiej Bułki - prosimy o pomoc !!!


:: FiGa ::

Recommended Posts

Kochani, szukamy tymczasu w Warszawie na[B][SIZE=3] zaledwie 8 dni[/SIZE][/B] dla bezproblemowej, milutkiej suni dalmatynki.
Bułka ma 5 lat, super zgadza się z innymi psiakami i kotami. Tymczasowa opiekunka wyjeżdża na tydzień i sunia nie ma gdzie się podziać.
Fundacja zapewni karmę dla psinki.

Opiekunka Bułeczki wyjeżdża 28.04 i wraca 5.05.

[SIZE=4][B]Popytajcie znajomych w Warszawie, czy nie wzięliby jej na tydzień, prosimy :placz::placz:


[/B][/SIZE]

Edited by :: FiGa ::
Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']może napisz do luka1 - fundacja Nero z Sochaczewa pod W-wą, może coś poradzi? mam nr tel jakby co[/QUOTE]Dzieki, napisze do luki, kazde sugestie mile widziane. Ja nie mam pojecia gdzie pytac.

Nie rozumiem, przeciez my nie szukamy tymczasu na miesiac, a na tydzien, zaledwie tydzien.... gdybym mieszkala w Warszawie to mimo moich dwoch psow pomoglabym... to tylko kilka dni...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Mam dla niej tymczas ,tak na 95% - zależy jaki ma stosunek do dzieci.Dziecko sześcioletnie,kocha psy ,ale czy psy ją ?
Zadzwońdo mnie,podałam ci tel.na PW[/QUOTE]
Super! Kasia sie z Toba skontaktuje :) Mysle ze nie bedzie problemu z dzieckiem, Bulcia to pocieszna kluseczka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...