Jump to content
Dogomania

Bullowate z Pabianic czekają na domy!


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Modliszka chyba nie trafila na watek dogo wiec moze ja przekleje z niebieskiego fo :oops:
[quote] no więc po Banjo faktycznie wczoraj przyjechał ten jego tymczasowy opiekun (no bo właściciel to zagranicą ponoć). Psa odebrał. Mieszkaja oni w Zgierzu, stąd pewnie nie wiedział że przyjeżdżają do nas takze zgierskie psy.
Pies znalazł się w schronie, bo zwiał jego matce - nie wiem czy na spacerze czy wymknąłsie przez bramę (bo oni chyba z domu jednorodzinnym mieszkają).

Czyli chyba mozna sie cieszyc... Mam tylko nadzieję ze będą go leczyc... [/quote]

Link to comment
Share on other sites

no tak jak pisała Tengusia :oops: Banjo juz w swoim domku.
To było jednak tak, że psem opiekowała sie matka właściciela i on jej uciekł. I dopiero gdzies w internecie znalazł go kolega właściciela i tym sposobem pies trafił z powrotem do domu. Z jego relacji Banjo miał zmiany nowotworowe na skórze + zmiany pasożytnicze... i że staly był leczony.
Tak więc myślę, że bedzie leczony nadal!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dariaopole']ooo tak , całymi dniami śpimy a w nocy i nad ranem "wyprawiamy dziwolągi" (jak mawiał kiedyś mój trzyletni bratanek ;))

A u Pabianickich bullków nic nowego ???[/quote]

wyprawiamy dziwolągi :lol: :lol: :lol: ... moja Faza wlasnie dreczy Bolka :razz: biedny chce polezec na podlodze bo mu goraco a ona skacze na niego z lozka :evil_lol: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...